X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Alutka, może już o tym pisałaś, ale gdzieś mi umknęło, ale miałaś może jakieś objawy? Bóle podbrzusza, jak na @, kłucie jajników? Jak się wgl czujesz?

    Ból podbrzusza już na tyle mocny że przedwczoraj wieczorem założyłam podpaskę bo byłam pewna że dostanę okres... A poza tym to jak teraz sobie przypomnę to swedzialy mnie sutki, straszne gazy, kłucie jakby w pochwie, swędzenie brzucha, kłucie przy pępku, delikatny ból piersi, 😂

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Ból podbrzusza już na tyle mocny że przedwczoraj wieczorem założyłam podpaskę bo byłam pewna że dostanę okres... A poza tym to jak teraz sobie przypomnę to swedzialy mnie sutki, straszne gazy, kłucie jakby w pochwie, swędzenie brzucha, kłucie przy pępku, delikatny ból piersi, 😂

    To też mam praktycznie to wszystko plus pryszcze i dwa razy krew z nosa, ale u mnie się to pewnie skończy @ 😂😂

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    To też mam praktycznie to wszystko plus pryszcze i dwa razy krew z nosa, ale u mnie się to pewnie skończy @ 😂😂

    Eee właśnie, pryszcze dużo pryszczy, i krew z nosa 😂

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Eee właśnie, pryszcze dużo pryszczy, i krew z nosa 😂

    Hahhaha, jak do jutra nie dostanę to jadę po test, ale na razie ból brzucha przeszedł, bo tak mnie znużyło, że musiałam zrobić sobie drzemeczkę 😂 może jest i jeszcze dla mnie nadzieja!

    Magdalena1997 lubi tę wiadomość

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć leć, będziesz miała pewność :) trzymam kciuki za dwie kreski ✊

    bindweef lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ja moge potwierdzic ze u mnie w 3tygodbiu cyklu , tydzien przed @ jedynym objawem byly mega czule piersi, ale to jest inne uczucie niz na malpe..... takie jakby mega wrazliwsze... no i uczucie swedzenia lub ciagniecia w pepku, a bol jak na @ w podbrzuszu mialam dopiero w dzien @ ktora nie przyszla... :)
    Takze Alutka i Bindweef to chyba macie dosc podobne objawy ❤ Alutce juz gratuluje a ty Bindweef lepiej rob tescik ;)

    bindweef lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Czyli ja moge potwierdzic ze u mnie w 3tygodbiu cyklu , tydzien przed @ jedynym objawem byly mega czule piersi, ale to jest inne uczucie niz na malpe..... takie jakby mega wrazliwsze... no i uczucie swedzenia lub ciagniecia w pepku, a bol jak na @ w podbrzuszu mialam dopiero w dzien @ ktora nie przyszla... :)
    Takze Alutka i Bindweef to chyba macie dosc podobne objawy ❤ Alutce juz gratuluje a ty Bindweef lepiej rob tescik ;)

    Niestety, zaczęło się u mnie już delikatne plamienie, więc jak nic @ przychodzi! Ale za resztę trzymam kciuki, może kolejny cykl będzie mój!

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2748 2959

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się rozkręca? To nie plamienie? :(
    Następny cykl będzie Twój❤️❤️

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Na pewno się rozkręca? To nie plamienie? :(
    Następny cykl będzie Twój❤️❤️

    Jeszcze plamienie, ale czuję, że to chyba to nie to... Jutro jak się nie rozkręci to zrobię ten test, ale strasznie nie lubię tych rozczarowań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Niewiem czy tu moge sie wyzalic ale juz niemoge . Jestem
    Tu sama w de . Mam meza skorwysyna . Od dawna chvialam odejsc . Byly proby powroty itd. Chcialam miec teraz dziecko zeby dostac takiego kopa zeby latwoej bylo mi
    Samej i woadomo ze dziecko pochlania myslinczas . i myslam zeby mnie ktos kochal . Zebym miala dla kogo zyc . Uwielbiam dzieci i zawsze chcialam miec duzo rodzine . Tymbardziej se myslalm ze to ostatni gwizek mam 37 lat. Mam 4 dzieci 18 lat 16 12 i 6 ktire praktycznie wychowalam same . Bo pana woecznoe niebylo bo imprezowal potem bylo tak ze sie nawrocilwyjechalismy do de . I byly rekoczyny jazdy po pijaku itd i zaszlam w 4 ciaze . To sie 3 miesiace nieodzywal 😂😂😂bo sie obrazil ze jestem
    W ciazy . Bo kur.. on niewiwdzila skad biora sie dzieci.teraz widze od jakiwgo czasu ze ja wiecznoe czekalam
    Na milosc a to niebylo seksu albo milosci bo ja krzyczalama bo to zle zrobilam. A to nieposzlimy na spacer bo on zachlal mimo ze nimail
    Pic i co to za roznica ze poszlibysmy dzis ale juz mu sie neichce bo krzyczalam ze sie nachlal. Ja nigdy niepilalm alkoholu . Wszytkie piniadze i wsyztko wkaldam
    W dom i dzieci. A on jedyne co potrafi kupic to piwo lub inne alkohole. Ale
    Sie
    Rozpisalam ale tak
    Mi zle ze juz niemma sily. Wyrzuca mnie z domu . Wspomne ze od jwgo kolegow wszytkie zony odeszly . A oni sami spia na dworcu . Tacy byli boagci mieli
    Miec tyle kasy jak jebana baba odejdzie . I co skonczymi na dworcu . Jej dziewczyny pocieszcie mnie bo juz sily niemam .

    Jula, nie znam za dobrze sytuacji, ale powiem Ci jedno. Sama jestem córką alkoholika i hazardzisty, który wolał wywalać hajs na fajki, alko i maszyny. Przed innymi zgrywał, przykładnego ojca. Ale oni nie wiedzieli, że jako młoda dziewczyna musiałam mu ściągać buty jak pijany kładł się do łóżka, szukać po dzielnicy, bo dzwonił i mówił, że umiera. Odciągać siłą od maszyn w knajpie mając jakieś 15 lat i 40kg wagi (mój ojciec wielki chłop 190cm wzrostu). Że musiałam wysłuchiwać w domu ciągle kłótni, krzykow, wyzwisk i oglądać czasem nawet rękoczyny. Mama próbowała robić tak żeby było normalnie. Ale nigdy nie było. Rozwiedli się po około 26 latach małżeństwa. DOPIERO. I szczerze? Mam o to żal do mamy, że zrobiła to tak późno, jak ja już byłam dorosła, jak starsza siostra już wyprowadziła się z domu. Pomyśl w tym wszystkich o dzieciach. Ja chyba przez to co przeszłam skończyłam resocjalizacje i pracuje z dziećmi, które mają w domu podobna sytuację. I widzę ile ich to wszystko kosztuje.

    DomkaPodomka, Jula😍🥰 lubią tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, napisalabym duzo duzo wiecej, ale poczekam az odpowiesz na te pytania...
    czy wszystkie dzieci sa z toba ?
    Czy to sa tez jego dzieci?
    Dlaczego z nim jestes?
    Czy mozesz wrocic do polski (typu czy masz gdzie?)

    A po tych odpowiedziac postaram sie skomentowac jak to wyglada... :(

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mieszkmy razem . Dzieci biologicznie sa jego ale on traktuje rodzine berdziej jak niewiem jest to jest i mysli ze bedzie do konca. Dlaczego jestem niewiem ci powiem niewiem . Odeszlam w nowy rok to co odpierdzilil poprostu poczylam sie jak gow... wrocic niemam gdzie . Niemam nic. Odchdzoac zosTje z niczym. Mamy dom . I zawsz emuslalm ze jakos to ptzretrwam dla dzieciakow wiesz zeby mialy dom ogrod. Bo zawse o tym marzyly. Wynioslam sie w nowy rok. On w sylweka zaprosil swoejgo brata tez od niego odeszla zona . I nachlal sie wyzywa mnie . Tanczyl pokazwywal
    Fakju nawet go nagralam . Kazal
    Mi wyperda.. itd. Opijal
    Kawalersiw swoje itd. Brat mu dopiwrzal
    Co ty robisz a on zadowlaony z siebie. Niechcialm zostawic z nim dzieciakow . Wiec wynioslam sie rano. Blagala
    Wypiswuywal wrocilam po 6 dniach

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Jula, napisalabym duzo duzo wiecej, ale poczekam az odpowiesz na te pytania...
    czy wszystkie dzieci sa z toba ?
    Czy to sa tez jego dzieci?
    Dlaczego z nim jestes?
    Czy mozesz wrocic do polski (typu czy masz gdzie?)

    A po tych odpowiedziac postaram sie skomentowac jak to wyglada... :(
    On nawet niewie jaki kolor lubia dzieci ani nic jaki tel
    Maja. Sasiadka znalazla tel mojego syna i pyta go czy nasz a on mowi ze niewie .

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Jula, napisalabym duzo duzo wiecej, ale poczekam az odpowiesz na te pytania...
    czy wszystkie dzieci sa z toba ?
    Czy to sa tez jego dzieci?
    Dlaczego z nim jestes?
    Czy mozesz wrocic do polski (typu czy masz gdzie?)

    A po tych odpowiedziac postaram sie skomentowac jak to wyglada... :(
    Moj ojciec tez pil . Codzien byla
    Awantura. Kolezanek parwoe niemialam . Bo bylam jako patologia. Sama bym niepozwolial dzieciakom sie trzymac z taka
    Patologia. Tutaj w de mozecie woerzyc lub nie wszytkie kobirty chleja . Doslaownie chleja tyle
    Samo co facet a dzicioki samopoas dlatwgo sie z nimi nietrzymam . Sa wantury u nich jigendamt policja itd . A ja cale zycie pracuje . Teraz dwa lata opiekowalam sie prawoe babcia chora czesto spalam tam . I moi pracodwacy wylozyli nam troche kasy na dom. A ja orzez dwa lata bede bez wyplaty . Zostalo jescze jakies 6-8 miesc bo ta babcia zmarla w listopadzie i teraz jestwm na 1-4 etacue w ich firmie i zarazbiam / 5 poprEdniej stwaki
    I oczywoscie im to oddaje w calosic . Wiec ja mam dochod tylko na papierze tak naprwde .

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki dziewczyny ale jestem tu sama i musialm sie wyzalic. Dzieacikow buntuje przeciw mnie. Bo ja ta zla bo
    Wymagam
    Zeby soe
    Uczyly i spzrtaly w domu i mialy obowiazki. To wmaiwa im ze ich wykorzystuje a sama niesprzatam . A on sam tatus roku np nawet pasty do zebow nieumyje w zlewie bo to nieon naplul i za nas spzrtac niebedzie🤣🤣🤣🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z perspektywy czasu i perspektywy dziecka mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że wolałabym mieszkać w jakiejś małej klitce, ale spokojnie i bez obawy, niż w domu z basenem z ciągłymi kłótniami i alkoholem.

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nawet tak sobie myslalm ze do kwietnia daje sobie czas . Na zajscie w ciaze i na ewntualna poprawe lub odejscie . Ale los zdecudowal za mnie ze niestety koljnego dziecka niebede miala . Kocham
    Dzieciki i te male i te duze . Jak pyskuja to troche wkurzja ale te malenkie takie cuda...ale ciesze soe wszytkim dziewczynom ktorym sie udalo .

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj, bo troszke chaotycznie piszesz i chyba nie do konca znam odpowiedzi 😘 spokojnie, nic pochopnie...

    Po pierwsze, alkoholizm to okropna choroba...
    Pamietaj ze NIGDY NIE MINIE SAMA...
    ALKOHOLIZM ZOSTAJE DO KONCA ZYCIA W CZLOWIEKU tylko ze istnieje , alkoholik pijacy i alkoholik niepijacy od x czasy ktory caly czas walczy.... (taki wtedy chodzi na spotkania AA, czyta ksiazki, walczy ze soba.)

    Odrazu ci napisze, ze to ze bedziesz odchodzila od meza czy uciekala czy mu grozila to go do detoxu nie zmusi.
    Jedyna rzeczy ktora zmusza do detoxu jest SPADNIECIE NA DNO... i to nie kazdemu pomaga.
    Jednemu to ze straci rodzine, dom, dzieci, prawojazdy, prace, kase, itp - to sprawi ze poczuje ze osiagnal dno i powie "chce sie leczyc pomocy"

    A iny bedzie szczesliwy na ulicy i tez ci bedzie mowil chcialbym abys wrocila itp ale ty musisz widziec w nim czy on chce wrocic by miec uprane i ugotowane czy naprawde chce najpierw isc do osrodka na leczenie.

    Przepraszam wiem, to twarde, ale mam troche wiedzy w tym temacie... i decyzja jest Tylko i wylacznie Twoja...

    Albo pomagasz mu osiagac dno... i czekasz albo masz to gdzies i odchodzisz...
    A jak pomoc mu osiagnac dno?
    To trudne ale mozliwe, przestajesz mu prac, sprzatac ,wolac na obiad, nakladac na talerz, pytac co u niego, jesli bedzie obrzygany, brudny i smierdzacy lezaj na schodach przed domem to go przestepujesz i idziesz dalej... przykladow jest duzo... ale zachowujesz sie totalnie jakbys nie miala meza... a wtedy on zacznie odczowac dno... zacznie tracic kontrole, prawo jazdy, prace, itp...
    I zacznie prosic o pomoc, ale to nie ma byc pomoc typu "prosze nakarm mnie, uperz mi a ja sie zmienie"
    Jedyne slowa na ktore mozesz zareagowac to
    Cos w stylu "jestem alkoholikiem , wiem nie radze sobie, prosze pomoz mi, " i wtedy ty przygotowana wyciagasz numer telefonu do AA lub to osrodka zamknietego i dzwonisz ze masz delikwenta ktory chce sie leczyc, oni ci powiedza okey prosse przetrzymac go 48h w domu na trzezwo i przywiezc... wtedy czeka cie horror bo on bedzie mial derylium.... ale nie dyskutujesz dajesz mu spac, i gadasz z nim i liczysz godziny, on wie ze ma wytrzymac 48h i jedziecie tam gdzie trzeba.

    Cdn... teraz napisze ci cos innego -->

    bindweef lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, przepraszam za pytanie, ale.. Jesteś jeszcze młoda, czy nie wolalabys poczekać z ewentualną ciąża? Jeśli sytuacja w domu jest tak zła, jak piszesz to ja bym się martwiła, czy sama sobie poradzisz - a co jak będziesz się zke czuła (czego Ci nie życzę)? Albo nie daj Boże ten Twoj mąż zaszkodzi dziecku, bo będziesz ciągle zestresowana, zdenerwowana?

    Wiem, że ciężko jest odejść, ale na pewno w DE macie różnego rodzaju pomoce społeczne - moze warto z kimś porozmawiać, może ktoś coś doradzi?

    Jeśli facet stosuje wobec Ciebie prz3moc fizyczna lub psychiczną to ja bym powiadomiła policję. Raz, drugi, trzeci, aż w końcu go zamkną.. Czy on ma świadomość, że dzieci na to patrzą? Że od niego się uczą wielu rzeczy? Nie tylko matka jest od wychowywania.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanow sie teraz po tym co ci napisalam wyzej, czy jestes na to gotowa (PS. To co napisalam wyzej to tylko wersja skrocona tego co cie czeka)

    Czy wiesz odrazu ze ci na nim nie zalezy i bierzesz zycie w swoje rece?

    Zastanow sie czy masz sile? Czy on jest tego wart?
    Dwa proste pytania.
    Jesli odpowiesz na nie TAK to idziesz po ksiezki dla ZON ALKOHOLIKA , takie ksiazki zaczniesz czytac, i tam znajdziesz takie rzeczy ktore cie naprowadza co robic...
    -tak, to jest konieczne.

    Jesli natomiast twoje odpowiedzi brzmia
    NIE
    , to zacznij sie zabezpieczac... i odejdz, raz a dobrze bo szczerze jaki masz wybor?

    DLUGA DROGA DO JEGO DNA, I WTEDY WALKA O NIEPICIE - A POTEM CALE ZYCIE WALKA O TO BY ZNOW NIE SIEGNAL,
    ALBO ODCHODZISZ I SOBIE SWIETNIE RADZISZ SAMA...


    cdn-->

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 1008 1009 1010 1011 1012 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ