X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Poczekaj, bo troszke chaotycznie piszesz i chyba nie do konca znam odpowiedzi 😘 spokojnie, nic pochopnie...

    Po pierwsze, alkoholizm to okropna choroba...
    Pamietaj ze NIGDY NIE MINIE SAMA...
    ALKOHOLIZM ZOSTAJE DO KONCA ZYCIA W CZLOWIEKU tylko ze istnieje , alkoholik pijacy i alkoholik niepijacy od x czasy ktory caly czas walczy.... (taki wtedy chodzi na spotkania AA, czyta ksiazki, walczy ze soba.)

    Odrazu ci napisze, ze to ze bedziesz odchodzila od meza czy uciekala czy mu grozila to go do detoxu nie zmusi.
    Jedyna rzeczy ktora zmusza do detoxu jest SPADNIECIE NA DNO... i to nie kazdemu pomaga.
    Jednemu to ze straci rodzine, dom, dzieci, prawojazdy, prace, kase, itp - to sprawi ze poczuje ze osiagnal dno i powie "chce sie leczyc pomocy"

    A iny bedzie szczesliwy na ulicy i tez ci bedzie mowil chcialbym abys wrocila itp ale ty musisz widziec w nim czy on chce wrocic by miec uprane i ugotowane czy naprawde chce najpierw isc do osrodka na leczenie.

    Przepraszam wiem, to twarde, ale mam troche wiedzy w tym temacie... i decyzja jest Tylko i wylacznie Twoja...

    Albo pomagasz mu osiagac dno... i czekasz albo masz to gdzies i odchodzisz...
    A jak pomoc mu osiagnac dno?
    To trudne ale mozliwe, przestajesz mu prac, sprzatac ,wolac na obiad, nakladac na talerz, pytac co u niego, jesli bedzie obrzygany, brudny i smierdzacy lezaj na schodach przed domem to go przestepujesz i idziesz dalej... przykladow jest duzo... ale zachowujesz sie totalnie jakbys nie miala meza... a wtedy on zacznie odczowac dno... zacznie tracic kontrole, prawo jazdy, prace, itp...
    I zacznie prosic o pomoc, ale to nie ma byc pomoc typu "prosze nakarm mnie, uperz mi a ja sie zmienie"
    Jedyne slowa na ktore mozesz zareagowac to
    Cos w stylu "jestem alkoholikiem , wiem nie radze sobie, prosze pomoz mi, " i wtedy ty przygotowana wyciagasz numer telefonu do AA lub to osrodka zamknietego i dzwonisz ze masz delikwenta ktory chce sie leczyc, oni ci powiedza okey prosse przetrzymac go 48h w domu na trzezwo i przywiezc... wtedy czeka cie horror bo on bedzie mial derylium.... ale nie dyskutujesz dajesz mu spac, i gadasz z nim i liczysz godziny, on wie ze ma wytrzymac 48h i jedziecie tam gdzie trzeba.

    Cdn... teraz napisze ci cos innego -->
    Dzieki wielkie dzieki. Nachlal sie idzie spac wlasnie . Mala prosila go o tosta . To odp niech ci matka zrobi a nie zfrajerami pisze . Odp na miare buraka jest mi tak ciezko ze dawno bym sie powiesila nieraz o tym myslalam . Ale dzieciaki nmnie powstrzymuja . Dlatwgo jestem szcesliwa ze ich mam . Bo tak by mnie niebylo juz

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jula, przepraszam za pytanie, ale.. Jesteś jeszcze młoda, czy nie wolalabys poczekać z ewentualną ciąża? Jeśli sytuacja w domu jest tak zła, jak piszesz to ja bym się martwiła, czy sama sobie poradzisz - a co jak będziesz się zke czuła (czego Ci nie życzę)? Albo nie daj Boże ten Twoj mąż zaszkodzi dziecku, bo będziesz ciągle zestresowana, zdenerwowana?

    Wiem, że ciężko jest odejść, ale na pewno w DE macie różnego rodzaju pomoce społeczne - moze warto z kimś porozmawiać, może ktoś coś doradzi?

    Jeśli facet stosuje wobec Ciebie prz3moc fizyczna lub psychiczną to ja bym powiadomiła policję. Raz, drugi, trzeci, aż w końcu go zamkną.. Czy on ma świadomość, że dzieci na to patrzą? Że od niego się uczą wielu rzeczy? Nie tylko matka jest od wychowywania.
    On ma w dupie dzieci i wsYtko. Poppsru chyba typowy toskyk . Miec rodzine na pokaz a tak naprwde niewie nawet jaki rozmiar ciuchow nosza itd

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Zastanow sie teraz po tym co ci napisalam wyzej, czy jestes na to gotowa (PS. To co napisalam wyzej to tylko wersja skrocona tego co cie czeka)

    Czy wiesz odrazu ze ci na nim nie zalezy i bierzesz zycie w swoje rece?

    Zastanow sie czy masz sile? Czy on jest tego wart?
    Dwa proste pytania.
    Jesli odpowiesz na nie TAK to idziesz po ksiezki dla ZON ALKOHOLIKA , takie ksiazki zaczniesz czytac, i tam znajdziesz takie rzeczy ktore cie naprowadza co robic...
    -tak, to jest konieczne.

    Jesli natomiast twoje odpowiedzi brzmia
    NIE
    , to zacznij sie zabezpieczac... i odejdz, raz a dobrze bo szczerze jaki masz wybor?

    DLUGA DROGA DO JEGO DNA, I WTEDY WALKA O NIEPICIE - A POTEM CALE ZYCIE WALKA O TO BY ZNOW NIE SIEGNAL,
    ALBO ODCHODZISZ I SOBIE SWIETNIE RADZISZ SAMA...


    cdn-->
    Wiesz co niezalezy mi juz na nik . Bo on sie zmienia jak odchodze to na pare dni potem wrca do chlania . I sowkego zachowania . Jefo tekst niekstem kaieciem ani lowelasam . Jego odp jak mu mowie z emiedzy nami niema milosci ani seksu ani nic. On niebedzie mnie masowal po dupie. Bo roidzina ma byc bo on mysla ze bedziemy do konca. A co on tam
    Woe o milosci.

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I te jego teksty chamskie. Naprwde sex jest miedzy nami raz na kilka tugodni. Tugodni lub miesiecy. Terz byl w marcu. 6 razy 😂😂😂😂to na caly rok juz chyba. A niema zadnego przytulania calowania nic kompletnie. Najpierw pzrestalo byc claownie z. Tylko do spania . A teraz wcale. Mowie pomasuj mnie . Nie bo on nielubi. Mowie zrob to nie bo on nielubi . Seksu niema bo ja jrzycze na dzieci. I on niema ochoty 🤣🤣

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli uwazasz ze jestes sama .. to teraz powiem ci tak,
    Nie jestes sama. Uwierz, nie jedna SAMOTNA MA LEPIEJ niz ty z tyranem.

    Wiec kto jest sam? Samotna czy ty?
    Ty! Tylko dlatego ze tkwisz w tym bagnie, nie masz normalnych przyjaciol, nie masz fajnych znajomych bo?
    Bo masz meza alkoholika i tkwisz w jego towarzystwie a jak ch esz cos zmienic to on z ciebie kpi i ty nie jestes soba.

    Nie wiem gdzie masz ten dom, w DE? Mowisz o kupionym?
    Na kredyt?
    Idz do prawnika zaplac 100€ lub moze mniej,
    Albo idz do Sociala i popros o darmowego polskiego prawnika lub z tlumaczem bo masz przemoc w domu i chcesz sie rozwiesc.
    Dostaniesz takiego napewno.

    Pierwsza rzecz od ktorej musisz zaczac, PRAWNIK.
    On ci powie jak zrobic abys zachowala sobie i dzieciom Dom. Bo twoj maz to se moze mowic wypier... ale on zrobil ci dzieci, i ty je wychowujesz , jak to udowodnisz i ze masz przemoc to on ma naprawde najmniej do gadania nawet jesli wlozyl w to najwiecej pieniedzy.

    A kolejnym krokiem jest to , wystawiasz dom na sprzedaz i zmieniasz otoczenie, polska, albo Dalej niemcy ale inne miasto.

    Jula mozliwosci masz mase, najwazniejsze to wziasc sie za siebie bo ty po tylu latach z tyranem jestes stlumiona... zamknieta w sobie i wydaje ci sie ze twoje zycie musi tak wygladac, bo poprostu zle trafilas.. serio? Myslisz ze nie mozna od kogos odejsc bo ma sie dzieci? Bo dzieci chodza tu do szkoly? Bo przeciez mamy wspolny kredyt? Bo przeciez ja se nie poradze? Ty????? Ty tego nie ogarniesz?? Kobieta ktora ogarnia alkoholika i 4 dzieci nie da se rade?
    Babo! Pomysl ze ty zostaniesz w tym wszystkim na najlepszej pozycji a ktos jak chce to niech spada na dno...


    Pomysl czy kolejne dziecko z tym draniem sprawi ze bedziesz szczesliwa patrzac jak on ci mowi ze jestes do niczego?

    Zastanow sie...

    Syla87, bindweef, Hania123 lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jula, przepraszam za pytanie, ale.. Jesteś jeszcze młoda, czy nie wolalabys poczekać z ewentualną ciąża? Jeśli sytuacja w domu jest tak zła, jak piszesz to ja bym się martwiła, czy sama sobie poradzisz - a co jak będziesz się zke czuła (czego Ci nie życzę)? Albo nie daj Boże ten Twoj mąż zaszkodzi dziecku, bo będziesz ciągle zestresowana, zdenerwowana?

    Wiem, że ciężko jest odejść, ale na pewno w DE macie różnego rodzaju pomoce społeczne - moze warto z kimś porozmawiać, może ktoś coś doradzi?

    Jeśli facet stosuje wobec Ciebie prz3moc fizyczna lub psychiczną to ja bym powiadomiła policję. Raz, drugi, trzeci, aż w końcu go zamkną.. Czy on ma świadomość, że dzieci na to patrzą? Że od niego się uczą wielu rzeczy? Nie tylko matka jest od wychowywania.
    37 lat . Raczej watpliwe zebym zaufala jakiemus facetowi juz.

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoj sie na chwile i w zaciszu przeczytaj to co ci napisalam od poczatku do konca... niemysl o tym czy on spi czy sika czy zyga... zostaw jego...

    NAPISALAM CI on sie nie zmieni!!!!!!!!!!! Dopoki nie siegnie dna! Albo nawet jak siegnie to mu sie tam spodoba!!!!

    Czytaj co do ciebie pisze i przestan myslec o nim... .
    Mysl o tym co ty chcesz!

    Nie dal dziecku tosta , nie dal tego tamtego , i nie da!!!!
    Bo to alkoholik! On ma inny mozg niz yy!

    I wiesz co ci jeszcze powiem
    Nastaw sie na to co pewnie slyszalas juz milion razy

    TO PRZEZ CIEBIE PIJE, TO TY JESTES WSZYSTKIEMU WINNA I TO TY JESTES DO NICZEGO, BO GDYBYS TY BYLA INNA TO ON BY NIE PIL 😂 I BYLOBY NORMALNIE 😂😂
    Boze! Te slowa wypowiada kazdy alkoholik!!!

    Jeszcze raz... poczytaj co ci napisalam w moich postach...
    I pomysl o sobie i swoim zyciu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 22:01

    bindweef, Hania123 lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Jesli uwazasz ze jestes sama .. to teraz powiem ci tak,
    Nie jestes sama. Uwierz, nie jedna SAMOTNA MA LEPIEJ niz ty z tyranem.

    Wiec kto jest sam? Samotna czy ty?
    Ty! Tylko dlatego ze tkwisz w tym bagnie, nie masz normalnych przyjaciol, nie masz fajnych znajomych bo?
    Bo masz meza alkoholika i tkwisz w jego towarzystwie a jak ch esz cos zmienic to on z ciebie kpi i ty nie jestes soba.

    Nie wiem gdzie masz ten dom, w DE? Mowisz o kupionym?
    Na kredyt?
    Idz do prawnika zaplac 100€ lub moze mniej,
    Albo idz do Sociala i popros o darmowego polskiego prawnika lub z tlumaczem bo masz przemoc w domu i chcesz sie rozwiesc.
    Dostaniesz takiego napewno.

    Pierwsza rzecz od ktorej musisz zaczac, PRAWNIK.
    On ci powie jak zrobic abys zachowala sobie i dzieciom Dom. Bo twoj maz to se moze mowic wypier... ale on zrobil ci dzieci, i ty je wychowujesz , jak to udowodnisz i ze masz przemoc to on ma naprawde najmniej do gadania nawet jesli wlozyl w to najwiecej pieniedzy.

    A kolejnym krokiem jest to , wystawiasz dom na sprzedaz i zmieniasz otoczenie, polska, albo Dalej niemcy ale inne miasto.

    Jula mozliwosci masz mase, najwazniejsze to wziasc sie za siebie bo ty po tylu latach z tyranem jestes stlumiona... zamknieta w sobie i wydaje ci sie ze twoje zycie musi tak wygladac, bo poprostu zle trafilas.. serio? Myslisz ze nie mozna od kogos odejsc bo ma sie dzieci? Bo dzieci chodza tu do szkoly? Bo przeciez mamy wspolny kredyt? Bo przeciez ja se nie poradze? Ty????? Ty tego nie ogarniesz?? Kobieta ktora ogarnia alkoholika i 4 dzieci nie da se rade?
    Babo! Pomysl ze ty zostaniesz w tym wszystkim na najlepszej pozycji a ktos jak chce to niech spada na dno...


    Pomysl czy kolejne dziecko z tym draniem sprawi ze bedziesz szczesliwa patrzac jak on ci mowi ze jestes do niczego?

    Zastanow sie...
    Kupiony na kredyt. Ja keszce dlugo bede pracowac za darmo odsajc moim pracodwacom pozyczke . Ja niedwano zmienilam wlasnie otoczenie . Tu mieskaja sami naprwde fajni ludzie . I zminilam land wiec szkoly itd. Najbardziej boje sie jugendamtu bo jak ukrywasz alkoholika robisz to swiadomiwe ci powiedza ze mogals prYjsc prosic o pomoc a nie krzywdzic dzieci . Dzieciaki moga isc do rodziny zastepczej dlatwgo ja chcialma tak naprwde spacic mouch pracodwacow odlosyc se troche i wynjac cos . Ze najpierw wynajme potem pojde do job center . Bo czesto biechca wynajmowac ludziom na socjalu wlasnie . Dzieki za wielkie wsparcie. Ale i tak sie polepszylam bo niespie z nim od swiat . Wogole niechec spedzac z nim czasu od jakiegos czasu bo po co sie proic jak uslysze znow to samo zaraz potem a zaraz sie nachla i idzie spac. Dzieki za wsparcie naprawde mi pomiglo . Ale ksiazki chetnie bym poczytala bo uwielbiam czytac . Jakbys mogla tytuly podac .

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Uspokoj sie na chwile i w zaciszu przeczytaj to co ci napisalam od poczatku do konca... niemysl o tym czy on spi czy sika czy zyga... zostaw jego...

    NAPISALAM CI on sie nie zmieni!!!!!!!!!!! Dopoki nie siegnie dna! Albo nawet jak siegnie to mu sie tam spodoba!!!!

    Czytaj co do ciebie pisze i przestan myslec o nim... .
    Mysl o tym co ty chcesz!

    Nie dal dziecku tosta , nie dal tego tamtego , i nie da!!!!
    Bo to alkoholik! On ma inny mozg niz yy!

    I wiesz co ci jeszcze powiem
    Nastaw sie na to co pewnie slyszalas juz milion razy

    TO PRZEZ CIEBIE PIJE, TO TY JESTES WSZYSTKIEMU WINNA I TO TY JESTES DO NICZEGO, BO GDYBYS TY BYLA INNA TO ON BY NIE PIL 😂 I BYLOBY NORMALNIE 😂😂
    Boze! Te slowa wypowiada kazdy alkoholik!!!

    Jeszcze raz... poczytaj co ci napisalam w moich postach...
    I pomysl o sobie i swoim zyciu...
    Dokladnie tak pije przeze mnie wsYtko przeze mnie. Klocimy sie orzeze mnie bo niemmay kasy bo ja za dzuo wydaje . Bo zupa byla za slona . Jak sie nachla czepai dziecikow ze niespztraja a jak ja mowie z eniespzrtzja to mam kare na sex bo wiecznie dre ryja 😂😂🤣🤣🤣dzieki wielkie za wsparcie naprwde

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, uwierz mi, że 37 lat to niewiele! Jest sporo czasu, żeby komuś zaufać. A jeśli nie, to odchodzac będziesz miała spokój, który będą czerpać od Ciebie też dzieci.

    Znam wiele osób w Twoim wieku, które odeszły od alkoholików lub innych toksycznych mężczyzn i znalazły swoją przystan przy innych, dobrych. Niektóre mają kolejne dzieci, inne nie, ale to już byl ich wybór.

    Pomysl o dzieciach, one też chcą żyć w spokoju. Jeśli nawet zostaniesz z nimi sama to będą wiedzieć, co dla nich zrobiłaś. Będą Ci wdzięczne za spokoj i miłość. Będą miały przykład silnej, zaradnej kobiety.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jula, uwierz mi, że 37 lat to niewiele! Jest sporo czasu, żeby komuś zaufać. A jeśli nie, to odchodzac będziesz miała spokój, który będą czerpać od Ciebie też dzieci.

    Znam wiele osób w Twoim wieku, które odeszły od alkoholików lub innych toksycznych mężczyzn i znalazły swoją przystan przy innych, dobrych. Niektóre mają kolejne dzieci, inne nie, ale to już byl ich wybór.

    Pomysl o dzieciach, one też chcą żyć w spokoju. Jeśli nawet zostaniesz z nimi sama to będą wiedzieć, co dla nich zrobiłaś. Będą Ci wdzięczne za spokoj i miłość. Będą miały przykład silnej, zaradnej kobiety.
    Dzieki wielkie dzieki juz mi lepiej .

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, nie polece zadnej ksiazki bo ich sie nie poleca niestety,

    Jest ich malo na rynku ksiazkowym.
    Wiec jesli wpiszesz w google Zona Alkoholika - ksiazka to zobaczysz ten tytul i potem juz szukasz czegos pod takie tytuly.
    Anonimowa zona alkoholika itp.
    Googluj se i czytaj wszystko.
    Zobaczysz jakiego dostaniesz kopniaka po tym.

    Ps. Poszukaj w DE terapeuty (nie myl z psyhologiem) terapeuty dla zon alkoholika lub alkoholikow.
    Zazwyczaj znajdziesz takiego w kółku dla AA , tam sa terapeuci (to darmowa inwestycja to nigdy nic nie kosztuje)
    Grupy wsparcia AA sa rowniez w niemczech POLSKIE w kazdym praktycznie miescie, jak fo nich zadzwonisz to napewno podadza ci numer do terapeuty dla ciebie, bo ty musisz zaczac od siebie.
    Jesli w Niemczech nie znajdziesz kogos takiego to w Polsce jest takich ludzi masa...
    Nie wiem z jakiego konkretnego miasta w de jestes , nie musze wiedziec, szukaj cos wokolo siebie na 10000%jest tam GRUPA WSPARCIA AA , wystarczy ze tam pojdziesz albo zadzwonisz i powiesz co ci jest i jakiego masz meza, ze chcialabys skorzystac z grupy dla Zon alkoholika lub porozmawiac z Terapeuta i pni cie juz pokieruja.

    Nie boj sie, ci ludzie sa anonimowi, i wiesz co? Oni tak ci otworza mozg ze powiesz ze z tej strony to ty jeszcze na meza nie patrzylas... i na to pieklo...
    Sama zobaczysz i bedziesz w szoku.

    Takze pomysl poszukaj i zacznij czytac.

    Ps. Nie rozumiem tego ze som chcesz mu splacic i isc na wynajem? Dlaczego? Bo tak jest latwiej? Nie... kochana, ty masz w tym domu zostac... a ktos inny ma zdecydowac czy zostaje w tym domu trzezwy czy wychodzi na wieczna imprezke.

    DomkaPodomka lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Jula, nie polece zadnej ksiazki bo ich sie nie poleca niestety,

    Jest ich malo na rynku ksiazkowym.
    Wiec jesli wpiszesz w google Zona Alkoholika - ksiazka to zobaczysz ten tytul i potem juz szukasz czegos pod takie tytuly.
    Anonimowa zona alkoholika itp.
    Googluj se i czytaj wszystko.
    Zobaczysz jakiego dostaniesz kopniaka po tym.

    Ps. Poszukaj w DE terapeuty (nie myl z psyhologiem) terapeuty dla zon alkoholika lub alkoholikow.
    Zazwyczaj znajdziesz takiego w kółku dla AA , tam sa terapeuci (to darmowa inwestycja to nigdy nic nie kosztuje)
    Grupy wsparcia AA sa rowniez w niemczech POLSKIE w kazdym praktycznie miescie, jak fo nich zadzwonisz to napewno podadza ci numer do terapeuty dla ciebie, bo ty musisz zaczac od siebie.
    Jesli w Niemczech nie znajdziesz kogos takiego to w Polsce jest takich ludzi masa...
    Nie wiem z jakiego konkretnego miasta w de jestes , nie musze wiedziec, szukaj cos wokolo siebie na 10000%jest tam GRUPA WSPARCIA AA , wystarczy ze tam pojdziesz albo zadzwonisz i powiesz co ci jest i jakiego masz meza, ze chcialabys skorzystac z grupy dla Zon alkoholika lub porozmawiac z Terapeuta i pni cie juz pokieruja.

    Nie boj sie, ci ludzie sa anonimowi, i wiesz co? Oni tak ci otworza mozg ze powiesz ze z tej strony to ty jeszcze na meza nie patrzylas... i na to pieklo...
    Sama zobaczysz i bedziesz w szoku.

    Takze pomysl poszukaj i zacznij czytac.

    Ps. Nie rozumiem tego ze som chcesz mu splacic i isc na wynajem? Dlaczego? Bo tak jest latwiej? Nie... kochana, ty masz w tym domu zostac... a ktos inny ma zdecydowac czy zostaje w tym domu trzezwy czy wychodzi na wieczna imprezke.
    Ja niechce mu splacic domu . Ja mam dlug u moich pracodawcow bo nam pozyczyli na wplate na dom . I teraz pracuje u nich ale niedostaje wyplaty bo tak sie umowilismy .

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2750 2961

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam napisać coś.. ale doczytałam do końca i nie mam za dużo do dodania. Zastanów się, że chciałabyś z takim człowiekiem mieć wszystko. Pomimo wszystko, dziecko dziedziczy niestety predyspozycje do alkoholizmu i innych. No i co najgorsze charakter tak wstrętnego człowieka.
    Uciekaj kochana. Bo robisz Sobie krzywdę

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Ja niechce mu splacic domu . Ja mam dlug u moich pracodawcow bo nam pozyczyli na wplate na dom . I teraz pracuje u nich ale niedostaje wyplaty bo tak sie umowilismy .
    Dzieki . Naprwde dobrze pogadac z kims kto nie wmawia mi ze jestem chora psychicznie i wszyscy pija . O on tyle pije bo j a jem slodycze

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2750 2961

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie tam co napisałam miało być, że masz się zastanowić nad tym czy chciałabyś z takim człowiekiem mieć dziecko

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tylko wierze ze obudzisz sie jutro z nowym planem do dzialania 🥰
    Czekam na wiadomosc od czego zaczelas i jak przemyslalas swoje kolejne kroki 😘

    Wierze ze dasz sobie rade, a to co ja napisalam to,tylko kropla w morzu. Porozmawiaj z tymi z ktorymi powinnas.
    Poczytaj to co powinnas.

    PS. Rozumiem o co chodzi z tym domem tylko powiedz mi dlaczego na koncu chcesz z niego sie wyprowadzic na wynajem? To wlasnie tak bedzie wygladalo ze ty splacisz JEMU ten dom... Ogarnij sie, wykop go z domu jak najszybciej i zyj sobie szczesliwie...
    Pamietaj nie ma takiego czegos jak MUSZE SIE Z NIM MECZYC BO MAMY WSPOLNY KREDYT albo ON MI POMAGA SIE UTRZYMAC... 🤦‍♀️
    Pomoze ci panstwo jak jego w twoim zyciu nie bedzie... ❤

    Trzymam kciuki i czekam na info...

    Hania123 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    W sensie tam co napisałam miało być, że masz się zastanowić nad tym czy chciałabyś z takim człowiekiem mieć dziecko
    Z nim szczerze to nie ale kazde i tak sama wychowalam woec . Poprostu nuewem uczepilam die tej mysli ze bedzie ta mala istotka a to przez to ze w grudniu spoznial mi sie okres i myslam ze sie udalo i tak jakos myslalm ze by bylo super jak y sie okaxalo ze jestem w ciazy. Niestety wyszlo ze mie ale ta mysl o dzidzi zakoelkowala.

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2750 2961

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak jeszcze dodam. Skoro masz dowody to jakbyś wniosła o nietykalność osobista i znęcanie to wygralabys sprawę i dostała zakaz zbliżania. Przemyśl Sobie kochana na spokojnie 😘

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Z nim szczerze to nie ale kazde i tak sama wychowalam woec . Poprostu nuewem uczepilam die tej mysli ze bedzie ta mala istotka a to przez to ze w grudniu spoznial mi sie okres i myslam ze sie udalo i tak jakos myslalm ze by bylo super jak y sie okaxalo ze jestem w ciazy. Niestety wyszlo ze mie ale ta mysl o dzidzi zakoelkowala.
    Dom i tak zabierze bank . Bo tom jest na kredyt. A mamy go ba nas oboje. I otem jesli jedna osoba chce w nim zamieszkac to przeliczaja jeszcze raz czy jestes w stanie dostac taki kredyt . A on sam niedostanie . Bo ma za maly dochod. Ale oczywiscie on tyle zarabia... moze na 1 osobe to duzo i na chlanie 2 tys e ale na 6 osob . Przy takim standardzie zycia jaki mamy. Jrgo kumple czesto sie dziwia ile my posiadamy rzeczy. Szkoda ze bez milosci . No nic dziewczyny dzieki za wsparcie od jutra dzialam . Dziekuje

‹‹ 1009 1010 1011 1012 1013 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ