Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, psychologiem nie jestem ale jeżeli będziesz potrzebować wsparcia to wal śmiało. 😊

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka kochana. To jeszcze troszkę. Trzymam mocno kciuki, żeby nie przyszła 😘😘
    A ja dzisiaj się czuje jak na okres. A do niego jeszcze 3 dni. Piersi mam strasznie tkliwe. Mam wrażenie, że co cykl to coraz mocniej

    Anitka lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety oficjalnie przyszła @.... Za resztę trzymam mocno kciuki!

    Marienn lubi tę wiadomość

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    U mnie niestety oficjalnie przyszła @.... Za resztę trzymam mocno kciuki!
    Kochana następny cykl jest Twój 😘😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bindweef - bardzo mi przykro ale pamietaj <3 1 dzien @ to pierwszy dzien ciąży :) <3

    Hania slyszalalam ze znow cos przeswituje u cibie ? ze znow masz objawy ? :D kiedy moge liczyc na potwierdzenie bąbelka ? :D 🤞

    nick nieaktualny, Hania123 lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariann już wrzuciłam na inny wątek. Ale tu tez wrzuce.
    Tu testy już grubo po czasie
    https://zapodaj.net/db28e9a602934.jpg.html
    A tu w trakcie robienia:
    https://zapodaj.net/6bcc4e86ebf8a.jpg.html
    https://zapodaj.net/2fb0303aaa481.jpg.html
    https://zapodaj.net/14060f43d303a.jpg.html
    Już serio mi się rzygac chce tymi testami

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem ci tak, odpalilam to na laptopie, duza rozdzielczosc. No i .. hmm... dziwnie to wyglada, jakby switalo ale nie do konca... masz chyba 2 dni do @ z tego co mi sie wydaje, wiec albo zrob w dzien @ albo dzien po...
    jednak one sa jakies dziwne te testy , trzymam mocno kciuki ale moze pomysl czy to nie CB? ktora nie moze sie jakos rozwinac? cos lapie ale kurcze no...

    Hania123 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • DomkaPodomka Ekspertka
    Postów: 225 181

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostatnio wysyłałam wam testy owu, uznałyśmy jeden z nich za pozytyw, ale robiłam jeszcze testy w razie w. I chyba dopiero dziś jest pozytyw 😳 zobaczcie ten na samym dole
    https://naforum.zapodaj.net/a341c2be5302.jpg.html

    Kurcze Hania.. niech ten czas już leci szybciej chce już wiedzieć co u ciebie się dzieje i czy te testy kłamią czy może w becie się pomylili... tak tez się zdarza 😕

    Hania123 lubi tę wiadomość

    👩🏼 👱🏼‍♂️- 23l.
    Starania o pierwsze 👶 od 10.2020
    07.2021- cb 💔
    ❌Nieregularnie cykle-27-46 dni( od 09.21 duphaston)
    ❌ PCOS
    ❌ insulinooporność- HOMA-4,33(od 09.21 metformina)
    ❌ LH/FSH=3,7
    ❌testosteron 1,1ng (0,026-0,82)
    ✅ TSH- 1,42
  • DomkaPodomka Ekspertka
    Postów: 225 181

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/988e54d58ed5.jpg.html
    Wtedy wyglądały tak jeszcze świeże. Na tamtym zdjęciu u góry już trochę wyblakły chyba.

    👩🏼 👱🏼‍♂️- 23l.
    Starania o pierwsze 👶 od 10.2020
    07.2021- cb 💔
    ❌Nieregularnie cykle-27-46 dni( od 09.21 duphaston)
    ❌ PCOS
    ❌ insulinooporność- HOMA-4,33(od 09.21 metformina)
    ❌ LH/FSH=3,7
    ❌testosteron 1,1ng (0,026-0,82)
    ✅ TSH- 1,42
  • Anitka Koleżanka
    Postów: 40 27

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Anitka kochana. To jeszcze troszkę. Trzymam mocno kciuki, żeby nie przyszła 😘😘
    A ja dzisiaj się czuje jak na okres. A do niego jeszcze 3 dni. Piersi mam strasznie tkliwe. Mam wrażenie, że co cykl to coraz mocniej
    Mam nadzieję, że kwiecień będzie nasz🥰 tkliwe piersi to dobry znak ☺️

    💃22l.
    🕺26l.
    💒22.02.20
    ⏸️cb.04.03.21➡️👼14.03.21
    ⏸️16.04.21💗 bHCG 19.04- 85,87. 20.04-152,54
    18.05.21 💗 CRL 1,64cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po jednym przypadkowym pozytywnym w środę i TRZECH negatywnych w weekend, poleciałam na betę dziś. 95 <3 <3 <3 Za dwa dni idę sprawdzić jak przyrasta <3

    Anitka, Hania123, nick nieaktualny, Jula😍🥰, DomkaPodomka lubią tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domka ja pierdziele ! no ostatnio uznalyszmy ze masz dorzucac do koszyczka :D i podobno dorzucilas :D
    wiec chyba znow musisz dorzucic :D :P alez ty plodna jestes :P mysle ze tak moze dzis lub za chwilke byc owulka, tak wiec nie ma co marnowac czasu :D mowilam wam kochane ze musowo co 2-3 dni caly cykl ROBOTY mamy :P

    DomkaPodomka lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • DomkaPodomka Ekspertka
    Postów: 225 181

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn na szczęście przez ten cykl było ciagle co
    2-3 dni 🥰 raz tylko 4 dni przerwy ale to z 2 tyg temu wiec jest moc 💪🏻💪🏻😃 jeszcze dziś dorzucę 😅

    👩🏼 👱🏼‍♂️- 23l.
    Starania o pierwsze 👶 od 10.2020
    07.2021- cb 💔
    ❌Nieregularnie cykle-27-46 dni( od 09.21 duphaston)
    ❌ PCOS
    ❌ insulinooporność- HOMA-4,33(od 09.21 metformina)
    ❌ LH/FSH=3,7
    ❌testosteron 1,1ng (0,026-0,82)
    ✅ TSH- 1,42
  • DomkaPodomka Ekspertka
    Postów: 225 181

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nalgenka wrote:
    Dziewczyny, po jednym przypadkowym pozytywnym w środę i TRZECH negatywnych w weekend, poleciałam na betę dziś. 95 <3 <3 <3 Za dwa dni idę sprawdzić jak przyrasta <3


    Gratuluje! 🥰🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2021, 15:50

    Alutka128, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏼 👱🏼‍♂️- 23l.
    Starania o pierwsze 👶 od 10.2020
    07.2021- cb 💔
    ❌Nieregularnie cykle-27-46 dni( od 09.21 duphaston)
    ❌ PCOS
    ❌ insulinooporność- HOMA-4,33(od 09.21 metformina)
    ❌ LH/FSH=3,7
    ❌testosteron 1,1ng (0,026-0,82)
    ✅ TSH- 1,42
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomkaPodomka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/988e54d58ed5.jpg.html
    Wtedy wyglądały tak jeszcze świeże. Na tamtym zdjęciu u góry już trochę wyblakły chyba.

    Kurcze, faktycznie! Ten jest pozytyw jak nic! 😍

    DomkaPodomka lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 127

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Jula, psychologiem nie jestem ale jeżeli będziesz potrzebować wsparcia to wal śmiało. 😊
    Dzieki . Fajnie ze mogalm sie wygadac

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 127

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nalgenka wrote:
    Dziewczyny, po jednym przypadkowym pozytywnym w środę i TRZECH negatywnych w weekend, poleciałam na betę dziś. 95 <3 <3 <3 Za dwa dni idę sprawdzić jak przyrasta <3
    Jakiej firmy robials ze wyszly negatywy?

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 127

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Mariann już wrzuciłam na inny wątek. Ale tu tez wrzuce.
    Tu testy już grubo po czasie
    https://zapodaj.net/db28e9a602934.jpg.html
    A tu w trakcie robienia:
    https://zapodaj.net/6bcc4e86ebf8a.jpg.html
    https://zapodaj.net/2fb0303aaa481.jpg.html
    https://zapodaj.net/14060f43d303a.jpg.html
    Już serio mi się rzygac chce tymi testami
    Hania oszalec idzie . Mi na jednym
    Wychodza pozytywy na innym nie🤣🤣🤣🤣z. Czy testowalas te rosmanowe ?

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 127

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje ja zero @ . Mdli mnie ciagle niewiem z nerowow czy z czego . Po tych przebojach z testami jednym
    Wychodza drugim nie obdzownilam dzis wszytkie labo . I w osoatnim mi pwoiedzili ze rodzinny lelarz mi zrobi. Wiec zadzwonilam i mam jutro przyjechac . Wiec jesli do jutra @ nieprzyjdzie rano jade na bete i bede woedziec co i jak

    Hania123 lubi tę wiadomość

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalgenka!!!!❤️❤️❤️❤️ Gratulacje
    Julka to dawaj koniecznie znać.
    A co do moich testów to pisałam, że tamte to są w 3 to już było po jakiejś godzinie. Czyli po czasie. Ale uważam, ze cykl nieudany

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
‹‹ 1011 1012 1013 1014 1015 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ