X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wygląda to na zapalenie pęcherza...

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze przy zapaleniu piecze. A mnie nic nie piecze. Nie czuję żadnych dolegliwości bólowych związanych z pęcherzem. A ból który mam jest z jednej strony lewej od jajnika . Albo może i lepiej powiedzieć od pachwiny.

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szyjki nigdy nie mogłam ogarnąć, w szczęśliwym cyklu jajnik bolał mnie w owulacje oraz po, czułam ból jak na okres.
    Na mdłości jednak chyba za wcześnie, bo one od 7tc się pojawiają.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To była by moja 3 ciąża. W 1 duże bolące cycki ból brzucha ale lekki i siusiu co chwile . Test wyszedł dopiero po tygodniu od miesiączki. Druga ciąża zero objawów poza jednym . 5 dni przed miesiączka zasnelam o 15 godzinie jak usiadłam i glaskalam psa. Obudziłam się po godzinie. Już wtedy test był pozytywny . a po 3 kolejnych dniach mdłości. No i teraz takie dziwne wariacje. Sama wiem po sobie ze każda ciąża jest inna . A co do moczu już wrócił do poprzedniego stanu . Jest jasny . Dalej mnie ciagnie po bokach . Już nie piecze. Ale ból raz jest raz go nie ma. Piersi bolą mnie tylko jak się dotknęła po bokach . Ale czuję że są ciężkie. Masakra tak strasznie chciała bym dać mojej córce rodzeństwo. Ale boję się że znowu się nie udało. Wiem że to dopiero 2 cykl starań ale i tak się martwię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 21:27

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeina a to który już tydzień ? ja byłam w ciąży 3 razy za pierwszym zero objawów straciłam ciąze w 6tyg w drugiej ciazy jeszcze zanim się zorietowałam o niej to miałm mega dużo siły werwy pracowałam wtedy w biedronce i miałam takiego pałera jak nigdy zapomniałam ze mam dostac okres test po ponad tyg od spodziewanej @ to by 6 tc i mega mdłości nic nie jadłam po tyg się uspokoiło i było ok to był wrzesień i żeby było śmieszniej w listopadzie w każde święto czyli 1 i 11 plus wszytki niedzile wymiotowałam po obiedzie w tyg nic mi nie było ;) teraz w 3 ciąży jeszcze gdy o ciazy nawet nie myslałam na długo przed @ zasypiałam na siedząco latałam co chwile siku bolały mnie piersi gdzie przed @ nigdy mnie nie bolały test w dniu spodziewanej @ negatywny dopiero tydzień po pokazały się 2 kreski teraz staramy sie o rodzeństwo dla Juleczki i mam identyczne obiawy jak w tej 3 ciąży spie wszedzie gdzie popadnie w nocy kilka razy ide siku w dzień co chwile tez latam cycki mam cięzkie bolesne hmm może sie udało jak tak modle się by było wszytko Ok 3 straty nie przezyję :(

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie czuje ze mam rozpalone ciało, bardzo ciepły brzuch - jakby od środka i ociezale piersi, i ogólnie mój brzuch jakiś wypukły jest dziwnie. Miał być dziś okres i narazie nie ma, tymczasem dobranoc, bo ja już senna w łóżku leżę :-P

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc ja czekam na meza bedzie za godzinke i tez spadam spac ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja 2 ciąża była piękna. No była by piękna gdybym w 35 tyg ciazy nie straciła synka . Zmarł we mnie bo łożysko się odkleilo . Nie dam rady przeżyć tego jeszcze raz ale się staram . Miesiączkę powinnam dostać jutro . Źle napisałam. Już edytuje. To była by moja 3 ciąża. Jeszcze nie wiem czy w niej jestem .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 21:25

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu straciłam 2 dzieci w 6 i 14 tc był i jest nadal okropny ból czasami jeszcze łzy żal złośc ale za cholere nie umiem sobie nawet wyobrazic co czuja matki tracąc maluszki w póniejszych tyg gdy czuja juz ruchy gdy szykuja wyprawke masakra ja bym sie nie podniosła nie umiałabym zycze dla Ciebie dużo wytrwałości i siły i 2 kreseczek a kiedy robisz test

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    Jezu straciłam 2 dzieci w 6 i 14 tc był i jest nadal okropny ból czasami jeszcze łzy żal złośc ale za cholere nie umiem sobie nawet wyobrazic co czuja matki tracąc maluszki w póniejszych tyg gdy czuja juz ruchy gdy szykuja wyprawke masakra ja bym sie nie podniosła nie umiałabym zycze dla Ciebie dużo wytrwałości i siły i 2 kreseczek a kiedy robisz test

    Test już zrobiłam dziś ale był negatywny . Jak miesiączka nie nadejdzie zrobię za 2 dni kolejny.

    Co do synka to dzięki Bogu mieszkam za granicą i urodzilam go naturalnie . Ważył 2.270 i był piękny. Spędziłam z nim kilka dni . Będąc w szpitalu leżał przy mnie cały czas . Mogłam po pożegnać jak na to zasługiwal. Kolejno po tygodniu skremowalam go . Dalej nie mogę się z nim rozstać. Wkoncu zmarł w dniu gdy skończony był dla niego pokoik . Wszystkie ciuszki na miejscu , zabawki. Mam nadzieję że za niedługo go pochowam. Ból potworny . Nikomu tego nie życzę. Powoli dochodzę do siebie. Dalej na lekach . Powiedziałam Głośno do synka że to on zdecyduje kiedy dać mi siłę by dać córce rodzeństwo. I miesiąc temu poczułam ta chęć. Jest bardzo silna. Więc sądzę że synek nad nami czuwa. Oby się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 21:36

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poryczałam się :( nam a właściwie mi siłe dała Julka po tym wszytkim powiedzieliśmy jej co sie stało że maluszek był chory że poszedł do nieba Julak marzyła o braciszku i czesto spoglada w niebo cos tam mówi do siebie ale kilka dni po tym jak wróciłam ze szpitala do domu stanęła przy oknie na niebie były piekne chmurki woła mnie i mówi " Mamuś widzisz tą chmurkę ? ja odpowiedziałm tak a ona tam jest mój braciszek macha do nas i wiesz co ... on do nas wróci :) " płakałm wtulona w nią wierze jej podobno dzieci cos przeczuwają marze o tym by dac jej rodzeństwo braciszka Kubusia lub siostrzyczkę Zosie ( bo tak by chciała Julka ) lub Natalkę ( bo tak chciał by tatuś) a ja ... a ja marze o zdrowym maluszku i radości Julki :)

    Nasze Maluszki czuwaja nad nami wiem to :)

    Kofeina lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka robi tak samo . Mówi że braciszek jest blisko . Ona akurat ma z nim zdjęcia. Mogła go przytulić i normalnie się z nim polegać. Dlatego też bardzo przeżyła jego śmierć. Oby nasze Aniolkowe dzieci dały nam siłę i cierpliwość a gdy przyjdzie czas rodzeństwo dla nich które zostanie tu z nami.

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my powiedzieliśmy małej po 2 ziwycie gdy już wiedziałm że serduszko bije to była wielkanoc i jaiś tydzień póxniej maluszek przestał żyć Jula bardzo to przeżyła nawet w przedszkolu paniom opowiadała że ma braciszka w niebie że jej pilnuje ale tez że wróci i my musimy w to wierzyć bedzie dobrze wierze że na 5 urodzinki Julki w maju bedziemy we 4 a my bedziemy miec cudna 7 rocznice ślubu :)
    a w jakim wieku jest Twoja córcia ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córeczka w sierpniu skoczy 4 latka .

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja w maju skończyła 4 więc ten sam wiek :)
    własnie widziałm na Twoim wykresie że cykl rozpoczety 31 maja ? ja tez tego dnia rozpoczełam cykl :) tyle że nawet nie wiem jak go liczyc bo przed ta ciąża cykle miałma co 32 dni a teraz pierwsza @ po zabiegu był po 39 dniach jak byłam 22 dc u gina na kontroli byłam dopiero przed owu jajeczka dośc duże tyle mi tylko powiedział gin cos mi sie wydaje że owu była w 25 -26 dc więc czekam na okres powinien byc albo 2-3 lipca albo 9-10 zobaczymy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że ni3 przyjdzie do ciebie ten okres. Ja po cichu liczę że do mnie też nie przyjdzie. . Jak do piątku nie przyjdzie idę kolejny test. Żeby w weekend zrobić. Ale mam mieszane odczucia . No cóż zobaczymy. A ty zdawaj relacje czy coś się zmienia w objawach
    Trzymam kciuki kochana:*

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) Jestem tu nowa.
    Okres miałam 13 czerwca. Cykl 28 mniej więcej.. Ostatnio ruchomy.
    25 czerwiec dzień i noc przytulanie..
    26 i 27 ból jajników i ciężkość + wydzielina mleczno wodnista.
    28 czerwiec ból jajników jak na okres.
    29 czerwiec wydzielina biała troche jak krem. Lekkie mdłości i jakieś tiki miałam nie wiem o co chodzi. Męczy mnie bezsenność dalej spać nie mogę i zgaga mnie złapała.. W pierwszej ciąży tak miałam.

  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    Cześć wszystkim :) Jestem tu nowa.
    Okres miałam 13 czerwca. Cykl 28 mniej więcej.. Ostatnio ruchomy.
    25 czerwiec dzień i noc przytulanie..
    26 i 27 ból jajników i ciężkość + wydzielina mleczno wodnista.
    28 czerwiec ból jajników jak na okres.
    29 czerwiec wydzielina biała troche jak krem. Lekkie mdłości i jakieś tiki miałam nie wiem o co chodzi. Męczy mnie bezsenność dalej spać nie mogę i zgaga mnie złapała.. W pierwszej ciąży tak miałam.

    W pierwszej ciąży miałaś te objawy też tak szybko ?

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane ja spałam cała noc a nadal jestem senna to już jest nie do zniesienia ciągle ziewam jakbym w nocy nie spała no i dzis jak jechała z przyjaciółka do sklepu to było mi tak niedobrze że masakra jak wrócilam usiałam coś zjeść bo nie dałabym rady do tego delikatne zawroty głowy i nadal cycki bola a wczoraj wieczorem jeszcze delikatna zgaga , nie nakrecam się nie nastawiam co bedzie to bedzie ale dziwnie się czuje ja nigdy nie jadam sniadań jedynie w czasie ciąży musze coś zjeśc i nadal boli mnie prawy jajnik ? co mnie troche dziwi bo chyba już powinien przestać co myslicie ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy mialam dziwny objaw, po tym poznalam druga ciaze :-). Kilka dni przed okresem zawsze jestem wsciekla czasem baaardzo. Normalnie mi troche przechodzi jak dostaje miesiaczke. W tych cyklach co zaszlam mialam super humor i sie dziwilam jak to mozliwe :). Taki spokoj i brak bolacego wzdetego brzucha. Teraz tak mam ale moze sobie wmawiam wiecie jak to jest jak sie bardzo chce...
    Miala ktoras podobnie?

    Iśka79 lubi tę wiadomość

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
‹‹ 705 706 707 708 709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ