X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguleczka wrote:
    Do mnie dzisiaj rano małpiszon zawitał. Także zaczynamy nowy cykl. Nowe nadzieje i wiara, że tym razem się uda.

    Aguleczka trzymam kciuki za styczniowy cykl. Jeżeli to pomoże to ja zachodząc w ciążę z synkiem używałam żelu conceive plus i zaszłam za pierwszym razem. Teraz tego nie kupiłam. Tak mi się przypomniało może to miało jakiś związek . Zobaczymy jutro czy się udało jak nie to zakupię ponownie.

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Colakli wrote:
    Taka natura kobiety :P. Zrobiłam kolejny znowu cień! Jeju jeju żeby mnie intuicja nie myliła.
    Nie mam w domu już 10, pozostał mi amil 20 i pink express 25 zrobie je rano i pójdę na betę.


    Wstaw fotkę :)

    I daj znać rano :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam zielonego pojecia jak to zrobic

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naforum.zapodaj.net i wstawiasz link do zdjęcia

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Wstaw fotkę :)

    I daj znać rano :)

    Ok mam betę 18,5 uml
    0,5-1 tydzień ciąży normy 5-50 uml

    Niska! na tym etapie z synem miałam 76
    Zobaczymy jak przyrośnie mam nadzieje ze wszystko dobrze

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Każda ciąża jest inna :) nic, tylko się cieszyć! :) i zarażać <3

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Gratulacje! Każda ciąża jest inna :) nic, tylko się cieszyć! :) i zarażać <3

    Dziękuje :)

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie takie" punktowe" bole jakby klucie po bokach brzucha? Wyzej niz jajniki, tak w polowie mniej wiecej

  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    A macie takie" punktowe" bole jakby klucie po bokach brzucha? Wyzej niz jajniki, tak w polowie mniej wiecej
    Tak, mam tak od zagnieżdżenia. Bóle jajników, bóle brzucha i po bokach. Czasami tez rwie w pachwinach.

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Colakli wrote:
    Tak, mam tak od zagnieżdżenia. Bóle jajników, bóle brzucha i po bokach. Czasami tez rwie w pachwinach.
    Dzieki za odpowiedz :)

  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja jestem 5dpo, mam taki ból w podbrzuszu słabiutki, ledwo się tli ale uczucie jak na miesiączkę, do tego przed chwilą zauważyłam biały, bardzo gęsty śluz. Dopiero mój drugi cykl wnikliwych obserwacji i wcześniej nic takiego nie odnotowałam. Do tego obrzmiałe, bolące piersi, ale to akurat na pewno po duphastonie bo podobnie miałam miesiąc temu. Czy to tylko moja nadinterpretacja czy któraś z was miała podobnie? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2017, 12:56

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • florida Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to było jakby ciągnięcie za pępek od środka. Potem zaraz infekcja i opryszczka - ołabienie organizmu. Oczywiście brak @, wysoka tempka i bolące piersi - raz same sutki, a potem całe piersi. Takie miałam pierwsze objawy.

    sara9555 lubi tę wiadomość

    thgf43r8nxxsjspb.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja w piatek mialam bol podbrzusza (jajnik z ktorego byla owulka) i ciagniecie pachwiny. W sobote rano niska tempka i neg. Test. Od wczoraj popoludnia bol sutkow i bol piersi przy nacisku ale tylko od strony pach - od wewnatrz nie bola. Myslicie ze to moglo byc zagniezdzanie?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie opiszę Wam mój przypadek :)
    8lat starań, w tym leczenie Bromergonem 6mcy, potem clostilbegyt 6mcy,badanie drożności-tylko lewy drożny, badanie nasienia 10mln w 2,5ml w tym tylko 3% prawidłowych, próby próby próby, propozycje IUI i InV, z których od razu zrezygnowaliśmy z powodów etyczno-moralnych.
    Bardzo dużo zaczęliśmy się modlić.
    Przestałam już dawno mierzyć temp i robiliśmy to kiedy mieliśmy ochotę :).Gdzieś czytaliśmy że na lewo/prawo skrętny interes trzeba odpowowiednią pozycję stosować i zaczęliśmy kombinować (no bo przecież jeszcze tylko lewe owu).
    Z przyzwyczajenia zdrowo się odżywialiśmy,piwko tylko na okazje,ale na wakacje daliśmy na luz, potem seria wesel ledwo żyliśmy po kilku tygodniach zakrapianych szalonych imprez.
    Ostatnia miesiączkę miałam 23.10. W urodziny zauważyłam że strasznie mnie suszy, w ogóle dużo piję ale to była sahara. I ciągle kichałam. Kilka dni później zaczęło mi się wydobywać powietrze z pochwy, dziwne uczucie, jak by wzdęcia stamtąd :) trwało to co najmniej 3 tygodnie.I obrzmiałe piersi,jak zwykle na okres,czekałam na niego końcem list, a tu nic, zdarzało się więc spokojnie do 42dnia mogę czekać. I czekałam (z wzdęciami i saharą).Codziennie jadąc rano do pracy powtarzałam "Jezu ufam Tobie". 9zrobiłam test i 2kreski, 10 drugi dwie. W poniedziałek byłam u gin. Dziecko miało już 2,5mm i bijące serduszko(i ogonek:P). Wymodliliśmy :) Zaczęły się mdłości trwały 3tyg. Kłucie w podbrzuszu nadal trwa. Nasz cud ma 2,5cm, a ja toksoplazmozę świeżą:/ Myślę że to nie pierwsza w moim życiu zwracając uwage na tryb życia, ale badania i stres są.
    Dziewczyny nigdy nie traćcie nadziei!
    Zawierzcie Wasze starania Matce Bożej.

    olciabos, lilka1984, melba, magnolia82222 lubią tę wiadomość

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
  • Marlena 87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanim zaszlam w pierwszą ciążę co miesiac starania od kwietnia do listopada az w czerwcu poronilam sama w kuchni. odpuscilam po tym ciaze wyjechałam do Zakopanego odpoczelam i samo przyszło. nawet nie wiem kiedy ;) objawy jakie mialam od razu to odrzuciło mnie od papierosa hmmm zapalilam drugiego to samo ...no nic ppszlam do pracy i zaczal sie maraton biuro- wc tyle sikalam. potem zaczelo mnie trzepac z zimna czułam ze mam grype poszlam do domu i zrobilam test- to byl jeden dzien te wszystkie sytuacje-I test byl pozytywny.zrobilam go dwa po spodziewanym okresie. ale zanim go zrobilam bylam u brata na urodzinach hakos 3 dni wcześniej i pamiętam ze wlosy mi sie nie chciały ukladac i jadłam tyle jakbym nie jadla przez tydzień az sie smiali...a ja juz bylam w ciąży a jeszcze o tym nawet nie pomyślałam . więc dziewczyny powodzenia i na spokojnie :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Marlena
  • massa Przyjaciółka
    Postów: 99 87

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie:

    -brzuch zaczął boleć jak na okres 10 dni przed planowanym okresem (to było bardzo dziwne, bo zawsze bolał najwcześniej dzień przed)
    - brzuch przestał boleć jak na okres 1 dzień przed planowanym okresem (i wtedy też zrobiłam test, który wyszedł pozytywny)
    -pogorszyła mi się cera
    -miałam wilczy apetyt w jeden dzień, a w następny kompletnie odrzucało mnie od jedzenia (tak na przemian)
    - już w dniu spodziewanej miesiączki (już wiedzialam, ze jestem w ciąży) dużo wodnistego śluza, jakby woda ze mnie wypływała
    na następny dzień śluz był kremowy, bardzo gęsty, niewiele, ale nigdy czegoś takiego nie widziałam

    w4sqskjorh0yfkun.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie mogę tutaj coś konstruktywnego napisać :)

    Wiadomo, że najbardziej w tym miejscu każda z nas chce przeczytać o wczesnych, wcześniutkich objawach sprzed testów i terminów @, bo to one mogą świadczyć o ciąży.

    Więc tak. Temperatury w tym cyklu nie mierzyłam, wiec pojęcia nie mam czy jest/była wyższa. W sobotę (24 dc, 12 dpo wg monitoringu) dopadł mnie spadek formy. Czułam że coś mnie bierze, miałam dreszcze i stan podgorączkowy. Minęło następnego dnia jak ręką odjął. W sobotę a później w poniedziałek z kolei miałam nudności. Ale czy to są objawy ciąży to nie wiem - mogło być zatrucie, chwilowe przeziębienie etc. Bo tak poza tym wszystko jak na każdy inny cykl - ból piersi taki sam (tylko nie ustał), bóle jak na @ przyszły 13 dpo i cały czas są. Nic nie dawało mi znać wcześniej niż test ciążowy że faktycznie to ten cykl (oby takim pozostał!).

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie wiem co myśleć, mam wrażenie, że od kiedy zaczęliśmy starania co miesiąc dzieją się jakieś dziwne rzeczy, które nigdy wcześniej mi się nie przydarzały i życie po prostu robi ze mnie głupka. W wczoraj po porannym <3 miałam lekkie jasnoróżowe plamienie, byłam pewna że za moment przyjdzie okres, kończy się kolejny dzień, a go nie ma :/ Brzuch raz mnie pobolewa, raz przechodzi jak ręką odjął. Normalnie jak już zaczyna boleć to nie pomaga mi nic innego jak tabletki przeciwbólowe i jest ze mną naprawdę źle... W momencie, w którym stwierdziłam, że to może jednak nie najlepszy czas na ciążę już sama nie wiem co myśleć.

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • migotka88 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    To mój pierwszy dzień i post na forum :)
    To nasz pierwszy cykl starań, ale jestem pełna obaw, ponieważ w 2013 roku przeszłam puste jajo płodowe, skończyło się zabiegiem. Może dlatego jestem teraz przerażona.
    Ogólnie to nie do końca sama wiem, kiedy powinna być owulacja, ponieważ mój organizm jest bardzo podatny na stres i wtedy od razu mam jakieś wahania, a objawów owulacji nigdy żadnych nie mam.
    Współżyliśmy co drugi dzień przez cały czas. w 19 dc miałam ogromne kłucie w okolicach lewego jajnika, od mniej więcej tamtej pory - moje piersi są bardzo wrażliwe. Nie jest to jakiś mega ból, ale jak idę no to je czuje, nie jest to przyjemne. Wczoraj, czyli 23 dc mierzyłam temperaturę, było 37,2, patrzyłam jeszcze na śluz, no to był biały, grudkowaty. Cykle mam zwykle równo 30 - dniowe. Zdarzyło się 29 lub 31. Raz miałam odchylenie aż do 39 dni, ale to chyba było spowodowane tym, że zmarła bliska mi osoba, strasznie płakałam i przeżywałam.

    Sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, nie chce się nakręcać, zastanawiać. Ale to silniejsze ode mnie. Zwłaszcza, że po tym pustym jajeczku cholernie się boję powtórki.

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    3jgxpc0zmsxibu3e.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka88 wrote:
    Witajcie,
    To mój pierwszy dzień i post na forum :)
    To nasz pierwszy cykl starań, ale jestem pełna obaw, ponieważ w 2013 roku przeszłam puste jajo płodowe, skończyło się zabiegiem. Może dlatego jestem teraz przerażona.
    Ogólnie to nie do końca sama wiem, kiedy powinna być owulacja, ponieważ mój organizm jest bardzo podatny na stres i wtedy od razu mam jakieś wahania, a objawów owulacji nigdy żadnych nie mam.
    Współżyliśmy co drugi dzień przez cały czas. w 19 dc miałam ogromne kłucie w okolicach lewego jajnika, od mniej więcej tamtej pory - moje piersi są bardzo wrażliwe. Nie jest to jakiś mega ból, ale jak idę no to je czuje, nie jest to przyjemne. Wczoraj, czyli 23 dc mierzyłam temperaturę, było 37,2, patrzyłam jeszcze na śluz, no to był biały, grudkowaty. Cykle mam zwykle równo 30 - dniowe. Zdarzyło się 29 lub 31. Raz miałam odchylenie aż do 39 dni, ale to chyba było spowodowane tym, że zmarła bliska mi osoba, strasznie płakałam i przeżywałam.

    Sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, nie chce się nakręcać, zastanawiać. Ale to silniejsze ode mnie. Zwłaszcza, że po tym pustym jajeczku cholernie się boję powtórki.

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Cześć Migotka,

    Życzę Ci powodzenia :)

    Żeby temp była miarodajna, to musisz ją mierzyć codziennie o tej samej porze po ok 4-5 spoczynku. Jeden pomiar niestety na nic nie wskazuje. Skoro to Wasz pierwszy cykl starań to pewnie po prostu zwracasz uwagę na objawy, którymi się wcześniej nie przejmowałaś. Objawy ciąży są niemalże identyczne z objawami przed @, więc do terminu miesiączki mogą wskazywać zarówno na to jak i na to. Jedno jest pewne, nie ma co się niepotrzebnie nakręcać. Tutaj każda z nas codziennie trenuje swoją cierpliwość i pokorę. Trzymam jednak kciuki żeby przypadłości, o których piszesz skończyły się zieloną kropką na wykresie :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 750 751 752 753 754 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ