Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwszy wykres.potrzebna pomoc.
Odpowiedz

Pierwszy wykres.potrzebna pomoc.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nie poddaje sie Nowa

Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Chcialam sie zapytac,czy tak niska temp w 2 fazie jest normalna?przejrzalam sporo wykresow i wiekszosc z was ma wyzsza temp.z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam:)

655e8d02028a21ce57669bf8c64d89ba.png[/url]

https://ovufriend.pl/graph/655e8d02028a21ce57669bf8c64d89ba

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 12:10

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie wykres jest ok :)

• KateKum Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest zależne od wyjściowej temperatury ciała. Ja też miałam wcześniej tak nisko. Możesz sprwdzić sobie poziom proga, u mnie był bardzo niski.

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Nie poddaje sie Nowa

Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odp.progesteron mam dosc wysoki,ale nadal w normie. Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.