X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwszy wykres.potrzebna pomoc.
Odpowiedz

Pierwszy wykres.potrzebna pomoc.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nie poddaje sie Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Chcialam sie zapytac,czy tak niska temp w 2 fazie jest normalna?przejrzalam sporo wykresow i wiekszosc z was ma wyzsza temp.z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam:)

    655e8d02028a21ce57669bf8c64d89ba.png[/url]

    https://ovufriend.pl/graph/655e8d02028a21ce57669bf8c64d89ba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 12:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie wykres jest ok :)

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest zależne od wyjściowej temperatury ciała. Ja też miałam wcześniej tak nisko. Możesz sprwdzić sobie poziom proga, u mnie był bardzo niski.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Nie poddaje sie Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odp.progesteron mam dosc wysoki,ale nadal w normie. Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ