X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie i negatywny test
Odpowiedz

Plamienie i negatywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa. Pisze do was bo zwarjuje. Wiec 08.08 mialam pierwszy dzien miesiaczki, plodny sluz ok.16,17,18 dc. 22 dc dostalam plamienia, przy podcieraniu byla krew, umylam sie i pozniej na majtkach 3 brazowo krwawe plamy. Myslalam ze miesiaczka, ale tego dnia sluz byl juz czysty. Zrobilam test 23 dc negatywny i dzisiaj wieczorem rowniez negatywny. Wczoraj mialam zachwiania rownowagi, ale dzisiaj czuje sie jak na okres. Cylke mam nieregularne, ale takie plamienie zdazylo sie pierwszy raz. Czy jest jeszcze szansa ze w pozniejszym terminie test wyjdzie pozytywny czy juz wszystko przesadzone? Pozdrawiam wszystkie starajace sie i zycze wam z calego serca, abyscie jak najszybciej byly mamami

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takajaaa wrote:
    Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa. Pisze do was bo zwarjuje. Wiec 08.08 mialam pierwszy dzien miesiaczki, plodny sluz ok.16,17,18 dc. 22 dc dostalam plamienia, przy podcieraniu byla krew, umylam sie i pozniej na majtkach 3 brazowo krwawe plamy. Myslalam ze miesiaczka, ale tego dnia sluz byl juz czysty. Zrobilam test 23 dc negatywny i dzisiaj wieczorem rowniez negatywny. Wczoraj mialam zachwiania rownowagi, ale dzisiaj czuje sie jak na okres. Cylke mam nieregularne, ale takie plamienie zdazylo sie pierwszy raz. Czy jest jeszcze szansa ze w pozniejszym terminie test wyjdzie pozytywny czy juz wszystko przesadzone? Pozdrawiam wszystkie starajace sie i zycze wam z calego serca, abyscie jak najszybciej byly mamami

    Hej:) jeżeli to było plamienie implantacyjne to na test może być jeszcze za wcześnie. Z drugiej strony za takim krwawieniem może stać niedomoga lutealna. Odczekaj do terminu @ i powtórz test. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziekuje. Po zrobieniu testu dam znac. W sumie jest to 2 miesiac nie uwazania, a z pierwszym dzieckiem zaszlam dopiero po poltora roku. Tylko to bylo 9 lat temu...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ