X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie Implantacyjne.
Odpowiedz

Plamienie Implantacyjne.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 21 maja 2017, 20:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie jestem tu nowa, mam pewien problem. I pytanie do was. Zazwyczaj okres mam regularny i trwa bardzo krótko 3-4 dni.
  Ostatnio współzylam z narzeczonym regulanie starajac się o dziecko. 16.04 2017 miałam ostatnią miesiaczke a 11 maja dostałam plamienie brunatne niewielkiej ilości.. 4 dni przed terminem miesiaczki. Plamienie trwało aż 8 dni do 19.05 dodam źe starczała mi wkładka.. gdyż było jego minimalnie niewiele..
  Dziś 21.05 zrobilam test ciązowy w południe z wynikiem negatywnym. Czy jest szansa na ciąze. Dodam że i pociemniały mi brodawki i pobolewa lekko brzuch,

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ