Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie Implantacyjne.
Odpowiedz

Plamienie Implantacyjne.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 21 maja 2017, 20:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie jestem tu nowa, mam pewien problem. I pytanie do was. Zazwyczaj okres mam regularny i trwa bardzo krótko 3-4 dni.
  Ostatnio współzylam z narzeczonym regulanie starajac się o dziecko. 16.04 2017 miałam ostatnią miesiaczke a 11 maja dostałam plamienie brunatne niewielkiej ilości.. 4 dni przed terminem miesiaczki. Plamienie trwało aż 8 dni do 19.05 dodam źe starczała mi wkładka.. gdyż było jego minimalnie niewiele..
  Dziś 21.05 zrobilam test ciązowy w południe z wynikiem negatywnym. Czy jest szansa na ciąze. Dodam że i pociemniały mi brodawki i pobolewa lekko brzuch,

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego