X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie implantacyjne/miesiączka fałszywa
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne/miesiączka fałszywa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Marlenka 1980 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłe panie a u mnie taka sprawa - kochaliśmy sie 14 dnia cyklu czyli w dni płodne,cykle mam średnio 28; stosujemy prezerwatywy,tego wieczoru jednak cos poszło nie tak - troszkę sie zsunęła i została we mnie,ale zaraz u wyjścia
    26 dnia cyklu dostałam krwawienie - bóle brzucha,skrzepy,ale trwała raptem dwa dni zamiast 4. Od tej pory mam nabrzmiałe czasem bolące piersi,i stres stres mega stres taki ze nie sypiam i nie jem... Zrobiłam test w 31 dniu cyklu wyszedł negatywny
    Piersi wciąż takie same i podejrzewam jednak ciąże mimo tego ujemnego testu... tylko skąd to krwawienie?

    Marlenka
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 28 lipca 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogla to byc miesiaczka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2017, 07:31

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień przed skokiem temperatury seks. Skok temperatury późno, 23dc a zwykle mam 9-10. Dwa dni po skoku silny ból jajnika (tego w którym miałam cp) i podbrzusza. Plamienie lekkie na czerwono. 3 dnia bol pidbrzusza nadal, temperatura wysoka nadal, plamienia narazie brak. O co cho???

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zagląda na ten wątek. Otóż jestem 17 dni po poronieniu samoistnym. Tydzień temu na wizycie kontrolnej Pani ginekolog stwierdziła, że macica się dobrze oczyscila i że po pierwszej miesiączce znowu możemy się starać, a nawet jeśli ciąża zdarzy się jeszcze przed miesiączka, to też nie będzie źle. My chcieliśmy poczekać, ale przyznaje że raz przutulalismy się i to było dokładnie 4 dni temu. Dzisiaj od rana mam bardzo delikatne plemienia (taki jakby jasno różowy śluz) i klucia jajników. Tak się zastanawiam co to może być. Na okres to jeszcze za wcześnie, bo podobno ma przyjść między 4 a 6 tyg po poronieniu. Czy to może być plemienie implantacyjne?

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ