X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie implantacyjne/miesiączka fałszywa
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne/miesiączka fałszywa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zakładam nowy temat gdyż nigdzie nie znajduję konkretnych odpowiedzi. Moja historia przedstawia się następująco : otóż jak wszystkie z was czekam na upragnioną ciążę i po wielu miesiącach starań nie bawię się w domysły pt. Swędzi mnie lewe ucho czy jestem w ciąży?;)))) nawet w ostatnim cyklu sobie odpuściłem . Mam cykle ok 28 dniowe faza lutealna ok .14 dni i wczesna owulacja kilka dni po @. W tym miesiącu plamienia rozpoczęły się u mnie 19 dc czyli 6 dni po owulacji trwały 6 dni z lekkim bardzo skąpym krwawieniem. Tzw przedwczesna miesiączka rozpoczęła się 9 dni przed terminem . Była na prawdę skąpa. Mój gin mówi że może to być zarówno plamienie implantacyjne jak i samoistne poronienie oraz zwykła miesiączka która czasami ma prawo wystąpić sporo wcześniej . Raz już miałam ciążę biochemiczną ale wtedy dostałam silnego krwawienia ze skrzepami itp. Teraz ta @ bardzo bardo słaba. Mam brać dupka i się okaże za 3 dni wizyta u gina a jutro idę na betę tak dla pewności bo testy raczej negatywne. W terminie @ bolał mnie brzuch i od kilku dni kłują jajniki. Nie wmawiał sobie ciąży ale bardzo ciekawi mnie czy któraś z was miała podobnie i co się potem okazało. Piszcie dziewczyny p.s testy ciążowe raczej negatywne cieni widzialnych pod światło nie traktuję wiarygodnie ;)

    lawenda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:54

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 4 lipca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazało się że to plamienie międzymiesiączkowe wywołane Stresem itp. Na prawdę liczyłam że to plamienie implantacyjne :)) po wizycie u gina wszystko jest ok a jajniki i cała reszta prawidłowe akurat miałam owulację co było widać na usg. Na moje oko jednak to plamienie mogło być próbą zagnieżdżenia ale się nie powiodło choć podobno przyczyn takich plamień w trakcie cyklu może być wiele.

    Nona lubi tę wiadomość

    lawenda
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 4 lipca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    I co się okazało kochana? Mam plamienia już 8 dzień zamiast @, ciążę wykluczam bo się nie staramy wręcz zabezpieczamy się.
    Szkoda że nie mierzysz tepki bo to by wiele wyjaśniło... Plamienie jest trochę za długie jak na plamienie implantacyjne podobno powinno trwać 2-3 dni ale każda kobieta ma inaczej .ja bym zrobiła test ciążowy podobno dwa trzy dni po rzeczywistym plamieniu implantacyjnym powinien być pozytywny jednak mimo wszystko radziłabym pójść do ginekologa . Będę zaglądać

    Nona lubi tę wiadomość

    lawenda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:54

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 5 lipca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    @ przyszedł, idę do gina i mam nadzieję, że każe mi zbadać progesteron 7 dpo a jak nie to na własną rękę zbadam i pójdę do innego żeby wyregulować te plamienia

    P.S. na co bierzesz duphaston?
    duphastonn ma szerokie działanie tylko zależy w jakim czasie cyklu się go bierze , ja brałam po owulacji aby pomóc zarodkowi w ewentualnym zagnieżdżeniu a do tego potrzebne jest dużo progesteronu który właśnie ma duphaston

    Wiciale lubi tę wiadomość

    lawenda
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 5 lipca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.s choć podobno progesteron mam w normie więc to branie dupka bardziej jako wspomagacz (dopalacz) : :) :) ..... ale nie pomógł póki co :)

    lawenda
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Bardzo Was proszę o radę bo sama nie wiem co mam otym myśleć. Sytuacje opisze od początku.
    Ostatnią miesiączkę miałam 23 kwietnia, cykle mam około 33 dniowe. Około 11 miałam owulacje, przytuliłam się z mężem w dni płodne. Wczoraj czuli 25dc zauważyłam biały śluz następnie lekko różowy, było go tylko troche. Wieczorem już był czerwony ale noe tak intensywnie jak przy miesiączce i nie było skrzepów. Dzisiaj od rana dalej czerwone plamienia. Okres powinnam dostać 26 maja.
    Czy to może być plamienie implantacyjne? Na test myśle ze jeszcze za wcześnie, a myśle tylko o tym czy to może być ciąża czy dzieje się coś złego ☹️
    Proszę dajcie znać czy któraś miała coś podobnego, ewentualnie czy wie co to może oznaczać?

    Ściskam Was mocno ❤️

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • No-Na Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milano a mierzysz temperaturę?
    ja też mam plamienia ale po terminie miesiączki i nie wiem co myśleć

    NoNa
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/f84062292a8833e26bc8f769b0b34eb2 wczoraj wróciłam do domu koło 12 w nocy i po oddaniu moczu miałam różowo czerwona krew na papierze...sprawdziłam sluz i był normalny z jedną nitka czerwona. Na bieliźnie nic potem już nie widziałam. Mam 7dpo - temperatura 37 ... nigdy nie miałam plamien po owulacji. Czy to może być implantacja? Do okresu zostało mi 7 dni... owulke miałam dość wcześnie. Spójrzcie na wykres..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • DariaMalwina Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ! Jestem tu Nowa.Mam na imię Daria.Wspozyje z mężem od ślubu (3 lata ) bez zabezpieczenia.Jednak od kilku miesięcy postanowiliśmy się zbadać.U mnie wszystko ok oprócz podwyższonego anty tpo.U męża nasienie ok.
    Ostatni okres miałam 1.05.Kochalismy się m.in.19,20 i 21.05.
    26.05 ( Dzień Matki ) miałam kilka kropel krwi.Od tamtego momentu z jakimkolwiek plamieniem i z miesiaczką cisza.Zrobiłam test 30dc-negatywny.Zadzwoniłam do ginekologa i mówił żeby poczekać 2 tyg na rozwój sytuacji.
    Grazka - myślę że 7 dpo to implantacja mogła nastąpić; ) powodzenia !!!

    Marzy nam się dzieciątko.Jesteśmy 3 lata po ślubie.Od tamtego momentu wspozyjemy bez zabezpieczenia.Jednak on niedawna usilnie się staramy.Nasienie męża ok.U mnie prolaktyna i inne ok oprócz podwyższonego anty tpo.
    Boże spelnij nasze marzenie !
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak ogólnie nigdy nie miewałam plamień międzymiesiączkowych.

    W cyklu ciążowym z córką <3 było 12/13dc a 6 dni później miałam mocne brązowe plamienie, trwało 1,5 doby. W drugiej ciąży miałam pomarańczowe/czerwone nitki krwi jakoś 22dc, tydzień później test pozytywny. W cyklu poprzedzającym obecną ciążę miałam 6dpo plamienie różowe i ból brzucha przez pół dnia, jednak to nie była ciąża, a może nieudane zagnieżdżenie, w każdym bądź razie ciąży nie było. W obecnej ciąży 11dpo pod wieczór miałam odrobinę krwi w śluzie, jasnej czerwonej. Kolejnego dnia test pozytywny.

    Także u mnie to 50/50 były plamienia implantacyjne, w 2 ciążach innych i w biochemicznej plamienia implantacyjnego nie miałam.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • DariaMalwina Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqualine a jakie miałaś wyniki badań? Robiłaś?

    Marzy nam się dzieciątko.Jesteśmy 3 lata po ślubie.Od tamtego momentu wspozyjemy bez zabezpieczenia.Jednak on niedawna usilnie się staramy.Nasienie męża ok.U mnie prolaktyna i inne ok oprócz podwyższonego anty tpo.
    Boże spelnij nasze marzenie !
  • DariaMalwina Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij na mój wykres i powiedz Co myślisz.

    Marzy nam się dzieciątko.Jesteśmy 3 lata po ślubie.Od tamtego momentu wspozyjemy bez zabezpieczenia.Jednak on niedawna usilnie się staramy.Nasienie męża ok.U mnie prolaktyna i inne ok oprócz podwyższonego anty tpo.
    Boże spelnij nasze marzenie !
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz udostępnionego wykresu...

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DariaMalwina - musisz udostępnić wykres dla wszystkich bądź tylko dla przyjaciół i kogoś dodać co chcesz żeby widział.

    Jeśli chodzi o badania to w sumie wszystkie badania jeśli już jakieś robiłam to było dobrze. Zaczęłam regularnie badać tarczycę, po drugim poronieniu zrobiłam kilka badań w kierunku APS, mutacji związanych z krzepliwością, kariotypy, mthfr, wszystko dobrze. Nie wiemy co mogło być powodem strat. Choć pierwsza ciąża co straciłam wolniej się rozwijała, ale statystycznie patrząc każdej zdrowej kobiecie może się trafić jedna chora ciąża, wystarczy, że jakimś cudem komórka jajowa zostanie zapłodniona przez dwa plemniki bądź jest wadliwa co też się zdarza u zdrowych kobiet. Przy drugiej przechodziłam grypę. No biochemiczna też zdarza się większości kobiet. Ale przy tej ostatniej byłam w sumie całkiem zdrowa, brałam w niej dość duże dawki progesteronu.

    W obecnej biorę większą dawkę kwasu foliowego, Encorton i Clexane. Wskazań w badaniach nie mam do brania tych leków, jednak jak radziła genetyk, żeby przed dalszą diagnostyką jeśli chcemy w nią iść, spróbować na tych lekach.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Jusia22 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam pytanko związane z plamieniami. Miałam okres normalnie 23.04, pózniej 19.05 dostałam 4 dniowego plamienia. Testy negatywne. Dziś znowu dostałam lekkiego plamienia (dwa dni wcześniej niż powinnam dostać okres). Ide dziś zrobić betę bo zeświruje. O tu pytanie: czy ostatni dzień cyklu podawać ten z pełnym okresem czy plamienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z krwanieniem czerwoną, żywą krwią.

  • Jusia22 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet jeśli to krwawienie trwało 2 dni i były delikatnymi plamami, ze wystarczyłby jeden tampon albo wkładka :/?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 13:42

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzicie mi czy ktora miala tydzien przed okresem brazowe plamienia? Dzisiaj sie obudzialm I pierwszy raz mam takie brazowe jakby okres sie zaczynal a zawsze mam regularne cykle co.29 dni. Czy zagniezdzanie ma zawsze kolor lekko rozowy? Bo nie wiem co.to jest, ale temp dalej wysoka a przy zagniezdzaniu powinna spasc?

    860i3e5edambhnvb.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ