Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie w czasie brania duphastonu
Odpowiedz

Plamienie w czasie brania duphastonu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Figulina Autorytet
  Postów: 1159 548

  Wysłany: 24 sierpnia 2017, 16:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moje drogie, czy którakolwiek w czasie brania duphastonu miała plamienia w okolicy spodziewanej miesiączki i na tym się skończyło? Jestem po pierwszej inseminacji, jeszcze nie testowałam, bo w dniach, kiedy miałam mieć planowany okres pojawiło się bardzo delikatne plamienie, powiedziałabym nawet, że było to raczej brudzenie (wydzielina w kolorze kawy z mlekiem, jeden raz przez moment leciutko brązowy kolor), nie robiłam testu bo myślałam, że rozkręca się miesiączka, a wtedy sprawa rozwiąże się sama, ale plamienie ustępuje. Dodam, że dupka nie odstawiałam jeszcze, bo dopóki nie zatestuję nie chcę ryzykować. Boję się, czy to nie początek nowego cyklu, a wtedy mam ten nowy cykl z głowy, bo nie zdążę już ze stymulacją. Dajcie znać jakie macie doświadczenia z duphastonem.

  Insulinooporność
  Niedoczynność tarczycy, hashimoto

  03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
  iv09bd3mz2x39jc3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego