Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie w czasie brania duphastonu
Odpowiedz

Plamienie w czasie brania duphastonu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Figulina Autorytet
  Postów: 1159 551

  Wysłany: 24 sierpnia 2017, 16:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moje drogie, czy którakolwiek w czasie brania duphastonu miała plamienia w okolicy spodziewanej miesiączki i na tym się skończyło? Jestem po pierwszej inseminacji, jeszcze nie testowałam, bo w dniach, kiedy miałam mieć planowany okres pojawiło się bardzo delikatne plamienie, powiedziałabym nawet, że było to raczej brudzenie (wydzielina w kolorze kawy z mlekiem, jeden raz przez moment leciutko brązowy kolor), nie robiłam testu bo myślałam, że rozkręca się miesiączka, a wtedy sprawa rozwiąże się sama, ale plamienie ustępuje. Dodam, że dupka nie odstawiałam jeszcze, bo dopóki nie zatestuję nie chcę ryzykować. Boję się, czy to nie początek nowego cyklu, a wtedy mam ten nowy cykl z głowy, bo nie zdążę już ze stymulacją. Dajcie znać jakie macie doświadczenia z duphastonem.

  Insulinooporność
  Niedoczynność tarczycy, hashimoto

  03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
  iv09bd3mz2x39jc3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ