X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie zamiast okresu
Odpowiedz

Plamienie zamiast okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 20 marca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj trzydziesty trzeci dzień cyklu. Jeszcze nigdy przecie nie spóźnił mi się okres tyle dni normalnie mam 28. Od kilku dni zamiast okresu mam brązowe wręcz czarne plamienia właściwie Śluz. Do tego ból pleców w okolicy Krzyża delikatne bóle menstruacyjne. Boję się najgorszego bo poprzednie ciążę poroniła w szesnastym w 16 tygodniu. Tydzień temu robiłam test i był negatywny. Podejrzewam że było za wcześnie. Martwi mnie ta wydzielina🫣🫣

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 20 marca 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś teraz test ? Poszłabym na betę i progesteron, plamienia przed okresem mogą się pojawić przy niskim progesteronie.

    Też miałam podobną sytuację, miałam 33 dniowy cykl, ciąży nie było. Kolejne cykle już były normalne 🤔
    W ostatnim cyklu byłam w ciąży biochemicznej i dokładnie miałam bóle pleców.
    Rób test i dawaj znać, nie oczekuj najgorszego ! 👍🙂 Trzymam kciuki :)

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 20 marca 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też mam od 3 dni plamienia brazowe . Nigdy tak nie miałam. Czasami mnie zaboli brzuch sle nic więcej. Nie wiem co jest grane . Robiłam wcześniej kilka dni nord testy I byly cienie ale to wyglądało na fabryczne kreski. Na betę nie mialalam jak iść

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 21 marca 2023, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była chwilą Orzechy i zaczyna się wlansie okres .

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 21 marca 2023, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta ujemna :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ