X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test owulacyjny
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 384 284

    Wysłany: 30 stycznia, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka263 wrote:
    Chyba będę musiała. Problem polega na tym że 10 dni temu skończył mi się okres i aktualnie jestem po owulacji….mialam w domu jeden niewykorzystany test ciążowy i w sumie nie wiem co mnie podkusiło żeby go zrobić… i wyszło to
    https://zapodaj.net/plik-EAGpbeAxd9
    Ja bym powtórzyła test i udała się na betę. Mogła być ciąża, lub jest ciąża. Czasami owulacja występuje podczas miesiączki. Czasami też test pokazuje zły wynik.

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Lilka263 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 30 stycznia, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiałabym raczej zły wynik, ale jutro rano dla pewności powtórzę test

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 30 stycznia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka263 wrote:
    Chyba będę musiała. Problem polega na tym że 10 dni temu skończył mi się okres i aktualnie jestem po owulacji….mialam w domu jeden niewykorzystany test ciążowy i w sumie nie wiem co mnie podkusiło żeby go zrobić… i wyszło to
    https://zapodaj.net/plik-EAGpbeAxd9
    Mi kilka razy tak wyszło.. tyle,że wtedy jakoś cykli mocno nie pilnowałam, a miałam wydłużone mocno i akurat się w strzeliłam w owulację, miałam testy pozytywne z dosyć mocno widoczna kreska. Ciąży nie było ;)

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 384 284

    Wysłany: 30 stycznia, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Mi kilka razy tak wyszło.. tyle,że wtedy jakoś cykli mocno nie pilnowałam, a miałam wydłużone mocno i akurat się w strzeliłam w owulację, miałam testy pozytywne z dosyć mocno widoczna kreska. Ciąży nie było ;)
    A jakie to były testy? Zaciekawiłaś mnie

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • NOWA KOLEŻANKA Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lutego, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    U mnie sytuacja wygląda następująco
    Od 2 lat regularne cykle 30 dni, wahania maxymalnie +/- 1 dzień.
    Brak antykoncepcji hormonalnej w ostatnich 6 latach.
    Temperatura 37,3 i nie spada poniżej 37
    Dziś mam 37 dzień cyklu, testy ciążowe negatywne, stosunek w okolicach owulacji (nie monitoruję jej, ale wiem po swoim organizmie kiedy występuje)
    Pojawiły się w ostatnich kilku dniach lekkie mdłości i wrażliwość na zapachy, choć sama nie wiem czy to nie od nerwów związanych z tym, że nie wiem czy to ciąża, czy po prostu coś się poprzesuwało.

    Planuję poczekać do końca tygodnia - jeśli nie przyjdzie @ to zrobię betę, ale to czekanie doprowadza mnie do szału.
    Słyszałam, że bywa tak, że testy dość późno wykrywają ciążę w niektórych przypadkach, zastanawiam się nad zrobieniem testu owulacyjnego - ponoć wychodzą pozytywne nawet we wczesnej ciąży, spotkałyście się kiedyś z tym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego, 13:39

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 501 410

    Wysłany: 12 lutego, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób HCG i będziesz miała jasność, test owu to ryzykowna sprawa żeby nim ciążę stwierdzać. Nie ma sensu może wyjść pozytywny i niekoniecznie świadczyć o ciąży

    damrade lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Przyjaciółka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 marca, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, staramy się z mężem o dzidziusia. Robiłam test owulacyjny, wyszły dwie kreski, druga trochę bledsza. @ powinnam dostać za około 9 - 10 dni. Test ciążowy chce zrobić za 2 dni, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Jestem ciekawa czy ten test owulacyjny mógł wykryć wczesną ciążę? Jakie sa wasze doświadczenia?Dodam jeszcze, że czułam przez dwa dni takie jakby ciągnięcie na środku w podbrzuszu i po obu stronach na wysokości jajników. Odczuwam też jakby mdłości (ale nie wiem czy to wogóle mogłoby mieć związek z ciążą, czy to nie jest za wcześnie).

  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 190 206

    Wysłany: 23 marca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka wrote:
    Witam, staramy się z mężem o dzidziusia. Robiłam test owulacyjny, wyszły dwie kreski, druga trochę bledsza. @ powinnam dostać za około 9 - 10 dni. Test ciążowy chce zrobić za 2 dni, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Jestem ciekawa czy ten test owulacyjny mógł wykryć wczesną ciążę? Jakie sa wasze doświadczenia?Dodam jeszcze, że czułam przez dwa dni takie jakby ciągnięcie na środku w podbrzuszu i po obu stronach na wysokości jajników. Odczuwam też jakby mdłości (ale nie wiem czy to wogóle mogłoby mieć związek z ciążą, czy to nie jest za wcześnie).
    Ciągnięcie w dole mogło być spowodowane owulacją najprawdopodobniej albo to zwykle bóle okoloowulacyjne.
    Test owulacyjny żeby był pozytywny to 1 kreska musi być albo taka sama albo ciemniejsza, jak jest "trochę" jaśniejsza to należy powtarzać co ok 24 h żeby taka właśnie była. Dopiero wtedy ten wynik daje nam potwierdzenie że owulacja najprawdopodobniej pojawi się w ciągu 24-36h i wtedy możemy zaprzestać powtarzania testu owulacyjnego, bo to "najwyższy pik" potem już będzie to spadać na dół.
    Test ciążowy najbardziej wiarygodny jest w dniu miesiaczki, aczkolwiek czasami 9 dni po owulacji również wychodzi.

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 25 marca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy ten test owulacyjny jest pozytywny ? Prosze o odpowiedz

    https://zapodaj.net/plik-FI9ZbydzWP

  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 190 206

    Wysłany: 26 marca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Hej czy ten test owulacyjny jest pozytywny ? Prosze o odpowiedz

    https://zapodaj.net/plik-FI9ZbydzWP
    Tai, jeśli pierwsza kreska w wyznaczonym czasie jest taka sama lub mocniejszą niż druga to tak, jest pozytywny.

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 26 marca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    Tai, jeśli pierwsza kreska w wyznaczonym czasie jest taka sama lub mocniejszą niż druga to tak, jest pozytywny.

    Kreski byly o czasie a czy jeśli jestem kilka dni przed okresem i wychodzi taki test to moze oznaczac wczesna ciaze ? Jestem 6 dni przed miesiaczką

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ