X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Progesteron po owulacji, a brak owulacji
Odpowiedz

Progesteron po owulacji, a brak owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muczylando Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 marca, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, szukałam info na forach ale nie znalazłam dużo informacji. Mianowicie mój progesteron 7dpo wynosi ponad 13 ale na USG nie było widać w tym cyklu ani pęcherzyka, ani ciałka żółtego i płynu, nic co mogłoby świadczyć o owulacji przebytej lub dopiero idącej. Mój progesteron na początku cyklu w 3cd jest niski, przed miesiączką też, 17 oh też w 3dc niski. Gdy mam owulacje potwierdzoną na USG mój progesteron wynosi zazwyczaj 12, czasem 16. Skąd mógł wziąć się ten progesteron teraz gdy nie ma ciałka żółtego które normalnie go produkuje?

  • Muczylando Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 kwietnia, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt się nie spotkał z czymś takim? Ginekolog w klinice mówi, że owulacja raczej była skoro prog skoczył. Chciałam posłuchać waszych historii 🙃 Aktualnie jestem w nowym cyklu po miesiączce i po badaniu hsg.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ