X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Progesteron po zapłodnieniu.
Odpowiedz

Progesteron po zapłodnieniu.

Oceń ten wątek:
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 19 lutego 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nawidze pisac z telefonu...
    Konczac mysl zacwysoki progesteron moze utrudniac zaplodnienie a w dalszym procesie jesli nawet do zaplodnienia dojdzie moze utrudniac zagniezdzenie zarodkowi...
    Przy wysokim i niskim progesteronie polecam zrobienie reszty hormonow i skonsultowania sie z dobrym endokrynologiem...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 19 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra, a w jaki sposób za wysoki progesteron może zatrudniać zagnieżdżenie?
    Rozumuję, że nie powinien być wysoki, ale w pierwszej fazie cyklu.
    Ja mam w pierwszej fazie pięknie niską temperaturę, więc dedukuję, że wysoki jest tylko w drugiej.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 19 lutego 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dpo i progesteron 11,77 dobry czy za niski??? a beta wyszła mi 2,0 Myślałam, żę będe miała nareszcie rozwiazanie na moje bolace i powiekszone cycki, uderzenia gorąca, wysoka tempkę, mdłosci, bóle głowy ale nie to nie ciąża. Trzeba problemu szukac w czymś innym, jakies polipy na jajnikach??? hmmm

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 lutego 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lussy na 3dpo 11,77 to b. dobry wynik :)

  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zapytam.

    3 dpo, a wynik progesteronu to 16,53 to dobrze ?

    wff22n0ab6iac00e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki :) jestem tu nowa :) mam do Was pytanko , 7 dni po owulacji robiłam progesteron i wynik mam 22,3 , czy któraś z Was wie czy to dobry wynik? dodatkowo dodam , że 12 dni temu miałam zastrzyk z ovitrelle , ale nie testowałam jeszcze, bo podobno wynik do 14 dni mo być oszukany.
    dzieki serdeczne za pomoc mam nadzieję, że ktoś się tu pojawi :)

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wynik, mi 12 dpo ovitrelle wyszedl test pozytwny bo taki mial wyjsc:P
    progestern prawie 64.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam progesteron w 26dc i wyszedł mi 79,53 gdzie norma była do 63 w tym labo. Lekarz stwierdził że piękny jest

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy progesteron 6 - w 22dc podczas starań jest wystarczający, czy za niski?

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alternatywa, progesteron pow 10 wskazuje na owulke wiec jest b. niski

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam ciekawy link do poziomów progesteronu w poszczególnych tygodniach ciąży. Piszą, że prawidłowy poziom powinien wynosić co najmniej 16 w 7 dpo. http://naprotechnologia.wroclaw.pl/poziom-progesteronu-w-ciazy-normy/

    Może któraś z mądrzejszych koleżanek mi odpowie na pytanie, czy progesteron rośnie w drugiej fazie cyklu, jeżeli doszło do zapłodnienia? Czy może spaść trochę poniżej tego poziomu, który był w 7 dpo?
    Zastanawiam się, czy jest jakiś związek między zapłodnieniem, a poziomem progesteronu. Tzn. czy np. jeżeli w 7 dpo progesteron wynosi 19, a w 10 dpo 14,2, to nie ma ciąży, a jeżeli wynosi w 7 dpo te 19, a w 10dpo 21, to jest ciąża??

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny progesteron w 3 d fl wynosił 14 6 czy to dobry czy zły ??? Dodam że 4 dni wcześniej dostałam zastrzyk na pęknięcie nie wiem czy to ma jakiś wplyw. Pomóżcie.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • mala86 Koleżanka
    Postów: 38 45

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w 8 dniu po owulacji miałam 88,09 nmol/l progesteronu przy normie do 86 w fazie lutelnej ( czyli 27,7 ng/ml. Strasznie on wysoki ciekawe czy to dobrze....???

    hajka lubi tę wiadomość

    - Leczona niedoczynność tarczycy i hiperprolaktylemia
    - zmiana Kliniki Niepłodności po 2 cyklach
    - Trzecie HSG ( tym razem z rozszerzeniem szyjki macicy która miała wadę budowy )wreszcie udane :)
    >>>>> 16 cykl starań, 2 z CLO UDANY !!!!

    14.04.2015 II kreseczki - JEST NASZ CUD


  • Agusia:) Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja również borykam się z wysokim progesteronem. U mnie na 7 dni po owu wynosi 44. Jestem ciekawa czy te z was, które maja podobne doświadczenie również czuja się ospałe, zmęczone, zbiera je na wymioty? Ja mam takie objawy jakbym w ciazy była.... Dodam do tego ogromny ból piersi i pleców.... W ciazy zapewne nie jestem. Takie objawy mam co miesiąc i jestem już tym bardzo zmęczona. Wszystkie hormony mam w normie i w ogóle z badań wynika, że kobieta do rodzenia tylko!!!! a ciązy przez 2 lata nie było i nadal cisza... Mąż też ma żołnierzyki jak potrzeba...

    "Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość- te trzy,
    z nich zaś największa jest miłość"
  • mala86 Koleżanka
    Postów: 38 45

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie objawy jak Ty Agusia, a progesteron jeszcze wyższy :-/

    - Leczona niedoczynność tarczycy i hiperprolaktylemia
    - zmiana Kliniki Niepłodności po 2 cyklach
    - Trzecie HSG ( tym razem z rozszerzeniem szyjki macicy która miała wadę budowy )wreszcie udane :)
    >>>>> 16 cykl starań, 2 z CLO UDANY !!!!

    14.04.2015 II kreseczki - JEST NASZ CUD


  • Agusia:) Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz trzeba się dowiedzieć czy to normalne, że mamy tak duzy progesteron. My diagnozowaliśmy się w klinice w invimedzie w Gdyni. Wszystkie możliwe badania mamy już za sobą i jak pisałam wceśniej wszystko jest ok.... Tera kazali czekać i po a 2 miesiące mamy jechać żeby zacząć proces inseminacji.... Juz mam szczerze dość....
    A Ty mała diagnozowałaś się?

    "Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość- te trzy,
    z nich zaś największa jest miłość"
  • Agusia:) Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki za błędy piszę na lapku męża, a on taki jakiś nie pod moje paluszki:)

    "Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość- te trzy,
    z nich zaś największa jest miłość"
  • mala86 Koleżanka
    Postów: 38 45

    Wysłany: 23 lipca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zstw. niedoczynność tarczycy i hiperprolatktylemię, od 3 mc biore hormony a ostatnio miałam monitoring i owu była. Z ginem rozmawiałam o tym wysokim progesteronie, powíedział że ładna owulka była.Mam sie nie przejmować, że progesteron wyszedł ponad normę, że to bardzo dobrze i może być ciąża ( ale nie musi) Ja oczywiście świruje, denerwuje sie oczekiwaniem na testowanie i w ogóle nie moge sobie zajecia znaleźć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 17:01

    MissHania, Ffilpiek lubią tę wiadomość

    - Leczona niedoczynność tarczycy i hiperprolaktylemia
    - zmiana Kliniki Niepłodności po 2 cyklach
    - Trzecie HSG ( tym razem z rozszerzeniem szyjki macicy która miała wadę budowy )wreszcie udane :)
    >>>>> 16 cykl starań, 2 z CLO UDANY !!!!

    14.04.2015 II kreseczki - JEST NASZ CUD


  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 9 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godaweri,
    czytałam ostatnio publikację na ten temat i jest jednoznacznie stwierdzone, że NIE ma związku pomiędzy stężeniem progesteronu a ciążą.
    Tzn wiadomo, że progesteron w zdrowej ciąży systematycznie wzrasta, ale nie jest on wyznacznikiem ciąży.

    ps. wiem, że Twój post jest z czerwca, ale dopiero teraz znalazłam ten temat :)
    ps2. jak znajdę tą publikację, to podeślę.

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 18 września 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przelicznik : 1 ng/ml = 3,18 nmol/l.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    uwo93e3kxvexoenv.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ