X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Prośba o interpretację ... testu
Odpowiedz

Prośba o interpretację ... testu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iksińska, leć na betę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bardzo leciutka, ledwo widoczna. Zrób betę będzie pewność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli widzicie tą bledziutką kreseczkę? Boję się napalać, ale dla mnie to też cień :)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać jakiś cień - ja miałam podobnie testując 11dpo, dzisiaj 13dpo (w dniu spodziewanej @) i wyszła bledziutka druga kreska, ale widoczna. Spróbuj zatestować za kilka dni a najlepiej, tak jak pisały dziewczyny - beta :) Powodzenia

    Kara213 lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 16 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień lub 2 przed okresem wyszło mi rano coś takiego:) widzicie również czy tylko ja widzę bo chcę :) Trzymam kciuki za wszystkie bladziochy:)

    http://zapodaj.net/7a94185884424.jpg.html

    respondeca, Nataszka2200 lubią tę wiadomość



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 2 krecha;) gratulacje;)

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! :) Możecie mi pomóc ? Co myślicie o tym ? Bo albo sobie wmawiam, albo jest cień nadziei :)

    http://i60.tinypic.com/ejezr8.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyglądałam się dobrą minutę, kreski nie widzę, tylko jakąś plamkę. Zrób jeszcze jeden test. Jeśli jesteś przed okresem to nie pij przez 3 godziny i wtedy zrób. Jeśli po terminie okresu to zrób normalnie kiedy chcesz i wtedy zobacz co wyszło, bo równie dobrze test mógł być wadliwy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę cień cienia :)) trochę poniżej środka literki T :)

    miśka905 lubi tę wiadomość

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to, ze te zdjecia nie przestawią do końca tego co jest w rzeczywistości, bo faktycznie jak teraz patrzę sama na to zdjęcie to jest plamka a nie kreska ale była kreska po całości a teraz juz po taki czasie to wogole różowy kolor znikł, a został cień po światło. Jutro powtórzę, bo na betę nie chce jeszcze iść bo się rozczaruje. To jest 10dpo więc może za wcześnie.

    Dziewczynki a temperatura jak już dojdzie do zapłodnienia utrzymuje się na poziomie 37 ? Bo ja po owulacji mam cały czas pod 37 i ciągle ten ból jak na okres a jednak go nie ma tylko jest biały kremowy śluz i to dużo .. A z temperaturą wybaczcie ale gubię się troche :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 10 dpo miałam właśnie mega cień na teście i poszłam na betę, która rozwiała moje wątpliwości. Jutro też Ci może wyjść bladzioch i sama nie będziesz widziała, czy się cieszyć czy nie. Ja bym poszła na betę na Twoim miejscu. Jeśli coś jest to jest nie zniknie tak szybko.

    Tempka jest cały czas podwyższona i nie spada. Ja jestem w 13 tygodniu ciąży i jak mierzę wyrywkowo ciągle ok 37.

    miśka905 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dwa testy firmy GreenMed i na dwóch w obszarze T zamiast różowej kreski na białym tle pojawiła się od razu wyraźna biała kreska na różowym tle!! Co to w ogóle ma być?! Wolałabym żadnej kreski w obszarze T niż białą na różowym tle testu, o co tu ku*wa chodzi?! Druga oczywiście jest różowa!! Załamka, dlaczego wszystko musi być takie niejasne?? ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz testu innej firmy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Nie mam teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie zrób inny test, bo niby 2 kreska coś powinna oznaczać ale nie ma co się napalać. Barwnik się rozlał czyli testy jakieś zepsute pewnie. Nie masz możliwości zrobić bety? Bety się nie oszuka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię jutro z porannego moczu. Polecisz mi jakiś dobry test? A w pon. pójdę na bętę, jeśli jutro będzie pozytywny. Dzięki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam testy z allegro, ale długo mi wychodziły blade kreski, aż się wkurzyłam i zrobiłam bobo test i od razu 2 piękne krechy więc osobiście polecam Bobo test płytkowy. Termin okresu minął? To nie musisz robić z nieporannego moczu. Ja robiłam z kolejnego moczu 10dpo i coś wyszło także jak coś jest to 16dpo na pewno będzie widać. Ponoć 18 dni bez okresu i tempka w górze to prawie 100% pewności, że jest ciąża ;) Także powodzenia, leć do apteki po test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Presja czasu to jest niestety negatywny test..mi też tak się odbarwiały, wszystko na różowo tylko nie kreska testowa..;)

    Presja czasu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepsze to niż niewiadomo co!! W takim razie więcej nie testuję i czekam na @. Dzięki Maandragora! :)

    Maandragora lubi tę wiadomość

  • Extunia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neli podłączam się pod Twój post i proszę Was dziewczynki o podpowiedź:) Moim zdaniem testy jak najbardziej pozytywne, ale piszę do Was, bo po prostu w to nie wierzę!:)

    Możecie zerknąć i dać znać, co o nich myślicie? :)

    Powodzenie wszystkim staraczkom:)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07461facf078cefe.html

    wiola0912 lubi tę wiadomość

    Extunia
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ