X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpień - wakacyjny magiczny cud
Odpowiedz

Sierpień - wakacyjny magiczny cud

Oceń ten wątek:
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka wrote:
    O to to, mysle tak samo. Mnie tez nigdy nie oszukał żaden test. Jak nie były ciazy było biało, a jak byla ciaza to byla szybka widoczna kreska. Moze faktycznie dziewczyny wyłapują wczesne biochemy, bo beta w moczu dłużej sie utrzymuje a we krwi krócej czyli test moze pokazać „stara” betę minimalna a we krwi juz nie ma hmm

    Nie zgodzę się. Kreska może się pokazać przy negatywnej becie, gdy nawet nie było mowy o biochemie.
    Górny test z tamtego roku, beta 1,34. Dolny z tego, beta 0,99. Oba robione ok. 8-9dpo (przy pierwszym to nawet niemożliwa byłaby ciąża), więc beta nawet nie mogła już zacząć spadać na tyle, żeby test tak to wyłapał. Dodam, że też mi wychodziły typowe negatywy, także wszystko zależy raczej od partii testów i barwników.

    00807397dab6.jpg

    Malgonia, Nikodemka, Ochmanka lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie u każdego inaczej, no ja zawsze miałam totalną biel, a jak miałam bladziochy to to była cały czas beta po poronieniu. Wiem, bo to kontrolowałam. Byłam zszokowana że ta końcówka, czyli beta ok 3 - 2,5 może się tak długo trzymać (ogólnie pierwszy totalnie biały test miałam po 4 miesiącach od poronienia i jeszcze zbijaniu bety hormonami, zaraz potem nowe II kreski) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2019, 15:39

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zależy od partii, może od stężenia moczu, cholera to wie. U mnie po poronieniu (10tc) biały test miałam dokładnie po miesiącu, i to na Bobku 😅 jakoś mam sentyment do nich i mimo, że teraz w szczęśliwym cyklu nie badałam bety, to i tak sprawdzałam przyrosty tylko na Bobkach. No ale Bobki też takie są, że jak jest ciąża, to pokażą turbokrechę - 9dpo wyszła mi piękna, dorodna kreska, a 13dpo miałam już bordo nie z tej ziemi, testowa ciemniejsza od kontrolnej 😂

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    MamaStasia- super! To kiedy cięcie i mała Zosia będzie na swiecie?:)

    Mila- super ze obrzęki trochę odpuściły! Ja na rozstępy zwłaszcza świeże polecam dobre masło shea nierafinowane, albo świeży kolagen do smarowania! Rodzisz jako pierwsza mam nadzieje? Haha :)

    Magduuuulina- rób inny test, koniecznie!:)

    Inga- ✊🏼 Trzymam żeby zarodek się pokazał. Mi przy 15 000 becie były tylko pecherzyki, także ja bym zaczekala!

    Sasanko- hop hop tyle się seksisz ze nie masz dla nas czasu?:p

    Małgonia- ostatnio miałaś szyjkę sprawdzana? Niestety martwić się będziesz już zawsze, w grudniu się dopiero zacznie i nie skończy się już nigdy :p mówię jako doświadczona mama, ale wiem o czym piszesz- takie kłucia mogą normalnie występować, ważne żebyś z lekarzem kontrolowała szyjkę na wizytach

    Judit- nie przejmowałabym się jedna kawa. Na pewno jedz tak dzisiaj jak zazwyczaj jesz- nie ograniczaj słodkiego jeśli na codzień go jesz. Wyśpij się, zjedz normalnie kolacje. Jutro w trakcie tych 2h nie pij nic i nie chodź żeby nie spalać glukozy

    :* :* :* Ja, bejbe, jednak wciaz w celibacie :) Dopiero sie @ skonczyla i odwiedzila mnie grypa zoladkowa, ktora lecze po pracy wodka. W poniedzialek wizyta u endo. Jesli pozwoli mi dzialac, rzuce sie na M. i zatestuje jeszcze w sierpniu. Nudzi mnie juz to wymyslanie chorob, przyczyn strat i przerwy. Maz ma teratozoospermie i rownie dobrze moglam ronic przez ulomne plemniki.

    Caluje Was wszystkie mocno :*

    Malgonia, Irvine90, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz nawet przedciazowa mega zachcianke- kluski wybeltane z brokulami, serem plesniowym i szynka

    Edit: a, no i drink do tego jako sraczkowe lekarstwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2019, 15:45

    MonikA_89!, Beti82, szona, Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko polubiłam za lekarstwo ;)

    Swoja drogą moja prababka całe zycie leczyła się spurytusem. Doczekała sie 7 dzieci i dożyła przeszlo 90 lat (dokladnej saty urodzenia nie znala - fajne czasy) wiec mtsle ze nawet jak masz jeszcze inne choroby to na pewno pomoze na wszystko ;)

    Sasanka55, moni05, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanko polubiłam za lekarstwo ;)

    Swoja drogą moja prababka całe zycie leczyła się spurytusem. Doczekała sie 7 dzieci i dożyła przeszlo 90 lat (dokladnej saty urodzenia nie znala - fajne czasy) wiec mtsle ze nawet jak masz jeszcze inne choroby to na pewno pomoze na wszystko ;)

    Nie zebym byla alkoholikiem, ale tez uwazam, ze lepsza wodka niz antybiotyk, a na problemy zoladkowe pomaga jak malo co :)

    moni05, Malgonia, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Nie zgodzę się. Kreska może się pokazać przy negatywnej becie, gdy nawet nie było mowy o biochemie.
    Górny test z tamtego roku, beta 1,34. Dolny z tego, beta 0,99. Oba robione ok. 8-9dpo (przy pierwszym to nawet niemożliwa byłaby ciąża), więc beta nawet nie mogła już zacząć spadać na tyle, żeby test tak to wyłapał. Dodam, że też mi wychodziły typowe negatywy, także wszystko zależy raczej od partii testów i barwników.

    00807397dab6.jpg

    Hmm no to znaczy ze wykryły taka minimalna betę? Czyli sa zbyt czule albo nie wiem, moze kwestia przechowywania czy co. Tak czy siak raczej nikogo nie oszukał test kreska podobna do kontrolnej, zawsze to sa jakies cienie i tu juz nasza troche wina ze w to wierzymy nakręcamy sie i czesto odczytujemy po czasie (albo na drugi dzien 😳

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:37

    szona, Mila1996 lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 22:38

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj znowu dopatrzyłam się na papierze delikatnej niteczki krwi... :/ muszę przestać gapić sie na ten papier bo to już chyba nie robi się normalne :/

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana gapienie się na papier to już nałóg ;) czasem do mnie trafia, że w sumie to obleśne ale chęć zajścia w ciążę jest większa :D
    Właśnie wracam od koleżanki, która ma przeurocze dzieci i dochodzę do wniosku, że skoro tak bardzo mam ochotę wyściskać cudze to moje będą najbardziej kochanymi istotami na świecie ❤
    Miejsce pod sercem jest ;) mamcia umościła 😁także jestem gotowa na dwie krechy w sierpniu
    Proszę mnie wpisać na 30.08 ;)

    Malgonia, Misiaa, MonikA_89!, Ochmanka, Kittinka83, moni05, Irvine90, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej wlepiam sie w papier ;) to widac nie mija ;)

    Madziandzia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Kochana gapienie się na papier to już nałóg ;) czasem do mnie trafia, że w sumie to obleśne ale chęć zajścia w ciążę jest większa :D
    Właśnie wracam od koleżanki, która ma przeurocze dzieci i dochodzę do wniosku, że skoro tak bardzo mam ochotę wyściskać cudze to moje będą najbardziej kochanymi istotami na świecie ❤
    Miejsce pod sercem jest ;) mamcia umościła 😁także jestem gotowa na dwie krechy w sierpniu
    Proszę mnie wpisać na 30.08 ;)
    Swoje dzieci są przeurocze 😍chociaż czasem i diabełki się w nich budzą

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Ja dalej wlepiam sie w papier ;) to widac nie mija ;)
    Nie nie mija nawet ja teraz na końcówce to robię 😁

    Malgonia, Madziandzia lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam że to ze mną jest coś nie w porządku :D madziandzia trzymam mooooocno kciuki za wysikane II. Zakończ pięknie sierpień :)

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    Nie nie mija nawet ja teraz na końcówce to robię 😁

    A jak nastroj? Zasniesz?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    A jak nastroj? Zasniesz?
    Ogolnie jestem nastawiona pozytywnie co do jutrzejszego dnia . A czy zasnę to nie wiem . Będę próbować a co wyjdzie okaże się.

    Tu i tak kiepsko będzie że spaniem . Leżę na sali z dwoma noworodkami . Jedno jest płaczliwe (mama próbuje karmić cycem ale pokarmu zbytnio nie ma i płacze od czasu do czasu maleństwo ) i może być kiepsko ze snem .

    A tego nie pisałam (chociaż jutro będę miała podana pewna godzinę ) między 10 a 11 będę miała mała już koło siebie

    Malgonia, buba123, Ochmanka, Pati96, Kittinka83, moni05, Magduullina, Nuch, Ewelina29, syllwia91, Irvine90, Madziandzia, Gosiek1993, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia ja bym chyba nawet oka nie zmrużyła, i to nie ze względu na płaczącego noworodka 🙈 czekamy na zdjęcie maluszka, proszę nas szybko informować!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia serce mi wali na myśl że Malutka już za chwilkę będzie po drugiej stronie brzucha😊 mam ogromny sentyment do Twojej Córeczki 🤗
    Spokojnego porodu i czekamy na zdjęcia!

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ