X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpień - wakacyjny magiczny cud
Odpowiedz

Sierpień - wakacyjny magiczny cud

Oceń ten wątek:
  • Anais Ekspertka
    Postów: 224 248

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Gratuluję! Nie mam najmniejszego pojecia jak odstawienie anty wpłynie na ciaze :/ dobrze, ze już dziś lekarz. Kciuki!
    Jeszcze nie ma czego gratulowac... tzn stało się- cieszę się. Ale w przeciągu 1.5 roku przeszłam ciąże pozamaciczną, miałam w sumie 2 laparoskopie i 2x otwierany brzuch z powodu torbieli.. dlatego brałam antykoncepcję. Poprzednie tabletki (elin) nie uśpiły pracy jajników i ciągle miałam torbiele. W kwietniu przeszłam na microgynon i miałam po nim względny spokój:( już sama nie wiem- może mam jakieś zaburzenia wchłaniania, że nagle zawiodły :( mam nadzieję, że dzisiaj lekarz mnie pokieruje co dalej z tabletkami i może da coś na podtrzymanie.

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaZuzi trzymam moooocno kciukasy!
    Ten cykl wiedziałam że będzie stracony ale z nowym cyklem ruszam z kopyta :D nie wiem jak to zrobię ale na święta ma być kropek zagoszczony :o

    syllwia91, Ochmanka, MonikA_89!, Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia rozumiem że masz dwie fazy, i jeden twierdzi że 3 konieczna?
    Z tego co wiem, trojfazowy nie jest niezbędny przy indukcji, to też zależy od mocy płyty. Znam wielu co mają na dwóch fazach.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:42

    Ochmanka, MonikA_89!, szona, Arashe lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa zgadzam się w 100%. Najgorsze są krótkie dni i brak klimatu ciepłych wieczorów.

    Leśne rozmyślania zawiedzionej staraczki:
    Mam mega chcice i wiem że okres za rogiem i poseksiłabym się jak nie wiem co ale stary mnie wkurwia od tygodnia i czekam aż przyjdzie po ludzku porozmawiać a jak się bzykniemy to stwierdzi że nie było tematu...
    Panie prezydencie jak żyć??

    Szczesliwa_mamusia, syllwia91, Angelika1313, eemmiilliiaa, Sasanka55, MonikA_89!, Malinaa90, szona, Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Anais Ekspertka
    Postów: 224 248

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję waszej rady. Byłam u lekarza. Śluzówka w cienka, płyn w zatoce Douglasa, owu z lewego jajnika. Dzisiaj beta hcg 9.45. Mam powtórzyć w piątek i wtorek- we wtorek znów usg. Nie podobał się jej lewy jajowód (wcześniej pozamaciczna w lewym jajowodzie), mówi że jest duże ryzyko powtórki. Kazała odstawić mi tabletki i czekać na krwawienie- powiedziała, że może wraz z krwawieniem beta spadnie :( powiedziała, że macica pusta, nic się tu nie dzieje- ale czy przy tak niskiej becie mogła już cokolwiek stwierdzić? Byłam pewna, że nie. W każdym razie ciągle mówiła o pozamacicznej i masz ci los- jak ja już zaakceptowałam, że ciąża być może jest- słyszę najgorsze wieści:( martwię się, że sam przyrost też za dużo nie powie- w poprzedniej cp miałam przyrosty ponad normę, do końca wierzyłam, że w końcu ta ciąża się pokaże. Najbardziej boję się, że we wtorek będzie kazała mi zostać w szpitalu i zanim cokolwiek się wyklaruje- wezmą mnie na stół:(

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko to powiedz mu wprost, ze chcesz go przeleciec, ale to nie znaczy, ze jest zgoda, tylko ze w lesie bie ma innego faceta za ktorego bys mogla sie zabrac.

    Arashe ja mam ram jedna faze. Mi na logike zwykla plyta nie pojdzie bo skoro jest 6 kW na mieszlanie a plyta ma 7 to wywali korki hak ktos swiatlo zapali.. no sle typ twierdzi, ze sie da a przylacze mocy to tylko unowa z firma energetyczna i ze tego ptodu jest wiecej.
    Serio doktoryzuje sie z budowlanki niedlugo.

    Przymknelam oczy na 10 minut i spalam 2 godziny. W miedzyczasie lato wrocilo :)

    Ochmanka, syllwia91, MonikA_89!, szona, Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anais wrote:
    Potrzebuję waszej rady. Byłam u lekarza. Śluzówka w cienka, płyn w zatoce Douglasa, owu z lewego jajnika. Dzisiaj beta hcg 9.45. Mam powtórzyć w piątek i wtorek- we wtorek znów usg. Nie podobał się jej lewy jajowód (wcześniej pozamaciczna w lewym jajowodzie), mówi że jest duże ryzyko powtórki. Kazała odstawić mi tabletki i czekać na krwawienie- powiedziała, że może wraz z krwawieniem beta spadnie :( powiedziała, że macica pusta, nic się tu nie dzieje- ale czy przy tak niskiej becie mogła już cokolwiek stwierdzić? Byłam pewna, że nie. W każdym razie ciągle mówiła o pozamacicznej i masz ci los- jak ja już zaakceptowałam, że ciąża być może jest- słyszę najgorsze wieści:( martwię się, że sam przyrost też za dużo nie powie- w poprzedniej cp miałam przyrosty ponad normę, do końca wierzyłam, że w końcu ta ciąża się pokaże. Najbardziej boję się, że we wtorek będzie kazała mi zostać w szpitalu i zanim cokolwiek się wyklaruje- wezmą mnie na stół:(
    Nie rozumiem dlaczego masz odstawić leki i czekac na krwawienie?.... Zamiast poczekać co się wydarzy, podtrzymać ciążę to od razu czekać na krwawienie?... Przy becie 9 raczej wiadomo że nie zobaczy nic.. Ja miałam betę 2000 jak zobaczyłam pęcherzyk a dzień wcześniej nie było nic na usg. Chyba jestem jakaś zaciemniona bo nie rozumiem tego... I we wtorek też nie zobaczy ma usg nic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 16:42

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i masz rację Malgonia. Ale tak właściwie to już mi przeszło. Zdążyłam wrócić do domu i już mnie zdenerwował tak więc dylemat mam z glowy🤦‍♀️🤷‍♀️

    Obiecałam że jak @ nie przyjdzie do środy to zatestuje popołudniu i tak też zrobiłam. 15dpo i biel. Najdziwniejsze że objawy przedokresowe mi przeszły. A już się zdążyłam nakręcić na parkingu pod apteką bo przeczytałam że po zapłodnieniu szyjka się podnosi, jest miękka i zamknięta. Zupełnie jak u mnie. No ale biel to biel. Umawiam się do tej ginki z Siedlec a Janusza wysyłam na badanie nasienia. No. To tyle.

    Anais odstaw te antyki i czekaj bo i tak nic więcej nie zrobisz. Zbadaj betę jak Ci gin kazał i zobaczymy co dalej. I zdecydowanie masz rację że ani dziś ani we wtorek nic nie będzie widać.

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na jedną to raczej ciężko. Ja też mam jedną, ale po przeliczeniu ile ma wynieść rozbudowa elektryki, zwiększenie mocy przyleczeniowej... Na razie kupiliśmy gazowa, a może kiedyś się wróci do tematu

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    No na jedną to raczej ciężko. Ja też mam jedną, ale po przeliczeniu ile ma wynieść rozbudowa elektryki, zwiększenie mocy przyleczeniowej... Na razie kupiliśmy gazowa, a może kiedyś się wróci do tematu

    No wlasnie w innogy powiedzieli mi, ze 61 zl za kW jednorazowo, a elektryk, ze to jest mega drogie :/
    Musze zaufanego sciagnac bo oszaleje.
    Sa kuchenki z ta regulowana moca i chyba w to pojdziemy. Ja usunelam instalacje gazowa, bo przeciez mialo byc wszystko ok. Przylaczenie na nowo to 2 tysie :/
    Jedno co mnie pociesza to historia Szony, ze wziecie architekta mpgloby wcalecwszystkich problemow nie rozwiazac.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po lekarzu. Mała 3200-3300g, szyjka miękka i skrócona, przepuszcza opuszek. Mogę dotrwać do terminu, a może zaczac się z dnia na dzień- moja lekarka ma jeszcze dyżur w piątek i w poniedziałek a potem jest na urlopie- wiec celuje w poniedziałek z porodem haha, ale w razie czego wypisała mi skierowanie na ktg w 40+0 z którym mam podejść do szpitala :) no ogólnie wszystko dobrze, badania mam wszystkie bo mi sprawdziła no i nic tylko czekać :) na jutrzejsze pazury dotrwam dzisiaj henna zrobiona to już jutro przestaje na siebie uważać hahah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 17:46

    Angelika1313, Malgonia, Beti82, Arashe, Irvine90, Ochmanka, moni05, Misiaa, aeiouy, Szczesliwa_mamusia, Melissa93, Malinaa90, Justa29, Sasanka55, szona, MonikA_89!, Madziandzia, syllwia91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Zuzia no to wszystkie tu nozkami przebieramy w oczekiwaniu na Twoja Królewne :)
    Szkoda tylko myć podlogi z nowymi pazurkami ;)

    Sasanka55, szona, Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaZuzia no to czekamy za maleńką i trzymamy kciukasy!

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia- poświęcę się jakoś haha :D dzięki kochane za kciuki :* znowu uparciuszka buzi nie chciała pokazać, wtuliła się w łożysko i tyle z tego było!

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Małgonia- poświęcę się jakoś haha :D dzięki kochane za kciuki :* znowu uparciuszka buzi nie chciała pokazać, wtuliła się w łożysko i tyle z tego było!

    Juz te pare dni wytrzymasz ;)
    Moja bratowa chodzila po schodach zeby sie akcha zaczela, a dziewczyny na exach pisaly o masowaniu sutkow. Zawsze warto sprobowac jesli Ci na tym poniedzialku zalezy :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:42

    Ochmanka, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny...właśnie męczę się z wytrawnym czerwonym winem, jak ja tego nie lubię! Koszmar jakiś takie to niedobre... :p

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anais, co do zasady zgadzam się, ze na tym etapie nic nie widać. Martwi tylko płyn w zatoce i małe endometrium. Co ona widziała w tym jajniku? To przy takiej wielkości bety aż niewiarygodne 😕

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Zuzia, bardzo się cieszę, że wszystko super :) czekam!!!

    Mama_Zuzia, Havana3 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ