Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutko weźmiesz mnie ze sobą? Też o tym myślę.

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :) wsiadaj;D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie śmigasz?

    Taśka mi się nic nie chce otworzyć :(

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/e5fd58d2eb25.jpg.html

    Cos nie dzialalo... Sama juz nie wiem czy widzę cos czy nie...
    A mój telefon nie chce złapać ostrości... Ehh chyba poczekam do rana i zatestuje fecelle. Jesli cos dzis jest to do jutra nie ucieknie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 18:48

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tfu, w super pharmie. Jestem w pracy a do rossmana mam kawałek, pharme mam przez ścianę:D kupowałam zazwyczaj taki z zatyczką sikany za 10 zł ale jakiś jest dziwny,mam wrażenie że łatwo go zalać czyt. zasikać

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśka, nic tam nie widzę, ale może przez to, że ostrość słaba...

  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz się sama zastanawiam czy cos widzę...

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tutaj u mnie po okolicy, po lasach i bocznych drozkach:)
    Taśka kurcze coś tam ciemniejszego jakby bylo:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie wierzcie, noszę okulary xD

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za jutro rano:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja idę się przejechać po warszawskich wertepach :)

    Taska powtórz jutro :)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało dołączam do was, jutro pierwsze testowanie dla spokoju ducha:)

  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny przeniosłam die tutaj. Mam 33 dc. @ nie ma a cykle 30 dniowe. Czekam testy negatywne i jeden pozytyw 31 dc (check& go )byla blada kreseczka. Brzuch mnie pobolewa, wodnista wydzielina, szyjka wysoko... i testy negatywne ostatni dziś popołudniu (quixx)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 19:28

    BasiaAnia
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szykuję się na sierpniowe starania, choć jakiś cień nadziei jest ze może zdarzy się cud w tym cyklu.
    Czy której się zdarzyło tak pozna dodatni test - ostatnie przytulanie z całej serii bylo 18 dc...miałam dodatni owu test 16 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 19:22

    BasiaAnia
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba_Jagna wrote:
    To ja idę się przejechać po warszawskich wertepach :)

    Taska powtórz jutro :)
    Jak miło, że nie jestem sama ze stolicy :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah to już wiem skąd ta mięta ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaAnia moze idz na bete?

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli test blednie lub nagle jest negatywny nie zwiastuje to nic dobrego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po zastrzyku pojawiła się już wyraźna krecha na owulacyjnym. Za 14 dni testowanie

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaciskam kciuki:) a Ty Aksamitna dzialaj ;D

    xnw4krnt7935gj3w.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ