X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lisku daj znaki. Tak czuję że Kropeczek da radę :*
    A ja 46 dc Temp mierzona przygodnie 36.9 . No i tak. Ciazowych objawów brak. Piersi flaczkowate, język mi tylko się zrobił geograficzny znowu ;) cera kwitnąca, mam wydzieline mlecznej barwy, wczoraj szyjak wysoko choć wrazenie jakby bardziej otwarta. Także nie wiem co to będzie. Jak nie przyjdzie do 50 dnia to testuję. Sądząc po tej ostatniej wizycie u gina owulacja najprawdopodobniej była gdzieś tylko spóźniona. A poza tym to mam na przekór wszystkiego jakieś przeczucie... dziwne. .. to musiałoby się stać 34 dc. A w 36 widziałam jakąś kreskę. Powiem Wam że to jest NAJDZWINIEJSZY cykl w moim życiu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 10:58

    BasiaAnia
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dalej leżymy. Oczywiście nic do wtorku nie zrobią bonusy wolne. Nawet obchodu codziennie nie ma bo nie ma lekarza :/ wczoraj znowu plamilam ale dzisiaj cisza. Może sie bardziej nie rozkręci. We wtorek mam mieć usg i bedą czekać na bicie serduszka. Ja sama nie mogę sie doczekać, ale ze ciąża młodsza to nie wiem czy juz we wtorek cos usłyszymy. W ogóle to mam nadzieje, ze kropus jest dalej na miejscu. Ale krwawienie jest juz mniejsze, nic ze tak brzydko powiem nie wypadło wiec mam nadzieje, ze rośnie w brzuchu. Dużo śpię bo pielęgniarka mówiła, ze wtedy dzidzia szybciej rośnie. Wiec juz na sile zamykam oczy i przysypiał z myślą, ze we wtorek go ujrzę na miejscu z serduszkiem. Prosze trzymajcie dalej za nas kciuki, zeby kropek był silny i został z mamusia.
    Ja za was rozwniez trzymam kciuki i podczytuje co sie dzieje. Organizm lubi płatać figle, ale ja wierze ze każda z nas dostanie swojego kropka. Musimy w to wierzyc bo nastawienienjest bardzo ważne. Tak mi lekarz mówił, ze muszę wierzyc ze przetrwamy to a tak bedzie. Rokowani są takie, ze jeśli sie uda to będę musiała leżeć cała ciąże.

    innamorata88, Helmi lubią tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana trzymam za Was kciuki! Leżenie całą ciążę nie należy do najprzyjemniejszych, ale, że trzeba szukać pozytywów to powiem tak....ale wypoczniesz :D

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    My dalej leżymy. Oczywiście nic do wtorku nie zrobią bonusy wolne. Nawet obchodu codziennie nie ma bo nie ma lekarza :/ wczoraj znowu plamilam ale dzisiaj cisza. Może sie bardziej nie rozkręci. We wtorek mam mieć usg i bedą czekać na bicie serduszka. Ja sama nie mogę sie doczekać, ale ze ciąża młodsza to nie wiem czy juz we wtorek cos usłyszymy. W ogóle to mam nadzieje, ze kropus jest dalej na miejscu. Ale krwawienie jest juz mniejsze, nic ze tak brzydko powiem nie wypadło wiec mam nadzieje, ze rośnie w brzuchu. Dużo śpię bo pielęgniarka mówiła, ze wtedy dzidzia szybciej rośnie. Wiec juz na sile zamykam oczy i przysypiał z myślą, ze we wtorek go ujrzę na miejscu z serduszkiem. Prosze trzymajcie dalej za nas kciuki, zeby kropek był silny i został z mamusia.
    Ja za was rozwniez trzymam kciuki i podczytuje co sie dzieje. Organizm lubi płatać figle, ale ja wierze ze każda z nas dostanie swojego kropka. Musimy w to wierzyc bo nastawienienjest bardzo ważne. Tak mi lekarz mówił, ze muszę wierzyc ze przetrwamy to a tak bedzie. Rokowani są takie, ze jeśli sie uda to będę musiała leżeć cała ciąże.
    cały czas trzymam kciuki :) przetrwacie to na pewno, a za 8 miesięcy, będziesz tulić maleństwo w ramionach ? <3
    A zieziulka ma racje, po prostu wypoczniesz w ciąży ;) z resztą czego się nie robi dla fasolki ;)

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiseczkU. Ja mam przeczucie że Kropeczek Toj z Tobą i chce zostać. :)

    BasiaAnia
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak sie okazało starania wypadły aż 4 dni przed owulką w tym cyklu. Myślicie ze jest szansa na 2 kreseczki szczescia?

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    U mnie jak sie okazało starania wypadły aż 4 dni przed owulką w tym cyklu. Myślicie ze jest szansa na 2 kreseczki szczescia?


    Hmmm to zależy od jakości nasienia i warunków "środowiska" ;)

    nitta32 lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa jak najbardziej. Kciuki w górę :*

    nitta32, nitta32 lubią tę wiadomość

    BasiaAnia
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymałam i zuzylam ostatni test :( jest 47 dc i coś mi wyszło ale wiem cienkie i liche to to ....

    BasiaAnia
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cdf3885.jpg.html][img

    BasiaAnia
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie widać na zdjęciu ? To dawaj :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/34b74cdf3885.jpg

    BasiaAnia
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz :/ ale serio trzeba się wpatrzeć ;)

    BasiaAnia
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się porusza monitorem (a że mam laptopa to jest taka opcja ;p ) to coś tam rzeczywiście prześwituje. Jak długie masz cykle normalnie? Moje testy wyglądają jak wyprane w wybielaczu, więc jest szansa u Ciebie.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultowałam jeszcze z moim M, bo się akurat napatoczył i zobaczył coś więc jak on widzi to na bank coś tam jest :D

    P.s. A wykresik gdzie? ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 18:50

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka szczególne podziękowania dla Ciebie i Męża. Mój cykl przejdzie do historii. Długo by pisać. Generalnie mam regularne 30 dni.... opiszę musze lecieć

    BasiaAnia
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To coś się przesunęło, oby owulacja i dlatego jest taka blada kreseczka. Trzeba będzie za dwa dni powtórzyć. Powodzenia!

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tu od tego miesiąca i wykresu nie prowadziłam. Bylismy na wakacjach.
    Ok 36 dc wieczorem wyszedł mi test dodatni. .. podczas gdy 34 dc odebrałam wynik o ujemnej beta hcg. Potem druga betę robiłam 40 dc- ujemna. A 44 dc byłam u swojego gina - obraz typowej prawidłowej II fazy po owulacji. No i jest 47 dc. Mam obrzęk dziąseł, smaki na kapustę, trochę islabienia i przeczucie.

    BasiaAnia
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc szybko nakluc się po raz trzeci nie dam. Spokojnie i bezalkoholowo czekam na @ . Za 2 dzionka zatestuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 19:03

    BasiaAnia
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziwne beta coś powinna już wykazać, może późna owulacja i późne zagnieżdżenie. Trzeba czekać. Powodzonka raz jeszcze!

    BasiaAnia lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ