X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    au9u94.jpg
    Dziewczyny widzicie cos?
    No jakosc nie powala...

    Tutaj jeszcze z daleka:
    https://zapodaj.net/37cc1ea898e69.jpg.html
    Hej,
    Na tym z bliska to nic nie widze, ale na tym oddalonym to jakis cien cienia sie czai :)
    Mam nadzieje ze to nie wyobraźnia staraczkowa :)
    Idziesz na betę?????

    Lis, trzymam kciuki za was..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę tzn ja mam zboczenie i widzę widzę! Ja dziś otwieram 45 dc z temp 37 stopni ;)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    BasiaAnia
  • Monicza Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie mam wynik z Beta Hcg 89,64 MlU /ml dodam że ostatnią miesiączkę miałam 01 lipca 2016 a cykle mam co 35-39dniu co to oznacza. Jestem tu nowa nie wiem czy w dobrym temacie się wpisałam ale będę wdzięczna za każdą odpowiedź pozdrawiam

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monicza wrote:
    Witam serdecznie mam wynik z Beta Hcg 89,64 MlU /ml dodam że ostatnią miesiączkę miałam 01 lipca 2016 a cykle mam co 35-39dniu co to oznacza. Jestem tu nowa nie wiem czy w dobrym temacie się wpisałam ale będę wdzięczna za każdą odpowiedź pozdrawiam
    To oznacza ze jesteś w ciąży!! Gratulacje!! :) sprawdź betę po 2 dniach i zobacz ile przyrosła. Jak bedzie dobry przyrost (min 66%) to jesteś na najlepszej drodze po cud :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam termin @ :) beta za tydzień, bo wyjezdzam :)

    BasiaAnia lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniczapka gratulacje jesteś w ciąży :)

    BasiaAnia
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny czy wy tez tak miałyście ale odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko to cykl mi się rozregulował a dodam ze wcześniej było jak w zegarku 27-28 dni a teraz jet jak mu się chce 25 - 31 nie wspomnę już o owulacji którą zawsze czułam i doskonale wiedziałam ze to to. Teraz ? nic nie wiem :/

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    Nie wiem dziewczyny czy wy tez tak miałyście ale odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko to cykl mi się rozregulował a dodam ze wcześniej było jak w zegarku 27-28 dni a teraz jet jak mu się chce 25 - 31 nie wspomnę już o owulacji którą zawsze czułam i doskonale wiedziałam ze to to. Teraz ? nic nie wiem :/
    Ja tak miałam ale to chyba dlatego że już 1 dzień,dwa dłużej w cyklu były dla mnie odstępstwem i doszukiwalam się nieprawidłowości.A stosowałas wcześniej antykoncepcja chormonalna?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Oni w ogóle nic nie powiedzieli o tym polipie. Specjalnie wzięłam ta wizytę wczorajsza aby widzieli coś sie dzieje. Zrobili mi usg jak mnie przyjmowali. Takim starym starym sprzętem ze ja tam sama ledwo widziałam ten pęcherzyk, ale był jeszcze na miejscu. Lekarz nic więcej nie widział (co tam zobaczyć jak ten sprzęt taki stary, ze chyba jeszcze moja babcia miła nim robione usg :/ ) pózniej juz nic. Czekać na lekarza. Ten wezwał badanie minuta wziernik włożył nic nie mówił o polipie na szyjce i powiedział leżeć i sie nie ruszać i tyle. Wiec leżę i chodzę co chwila do kibla obsesyjnie siku zeby sprawdzić co sie dzieje. Leżałam tu w styczniu, sie obok wraz leżę...a myślałam ze historia nie lubi sie powtarzać, ze teraz na pewno bedzie wszystko dobrze. Tym bardziej, ze Milan dość dobre bety przyrosty i były duże. No nic natura wie najlepiej co robi :( tylko szkoda, ze to tak bardzo boli

    Lis modlę się za was jeszcze będzie wszystko dobrze kochana! Leż i odpoczywaj, choc wiem, że w takim miejscu to nie łatwe :*

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Monicza Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:-) tylko niestety nie powtórzę bety za 2 dni bo jest święto, najpierw powtórzyć bete czy lepiej odrazu do lekarza?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monicza wrote:
    Dziękuję:-) tylko niestety nie powtórzę bety za 2 dni bo jest święto, najpierw powtórzyć bete czy lepiej odrazu do lekarza?
    Powtórz na spokojnie we wtorek :)
    Do lekarza - jesli nie masz jakiejs historii poronień wczesniej i nie potrzebujesz leków to umów sie na za tydzień jakos, to bedzie pecherzyk widać. :) teraz moze jeszcze nie byc nic widać.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Hej olcc doczytałam jesteś księgową. Powiedz mi mam swoją firmę i opłacam składkę od 1 sierpnia. Wiec kiedy mogę dać zwolnienie żeby mi się coś należało?:)
    Oj Czincja niestety kadrową a nie księgową, na pracownikach się znam a na działalności już niestety nie :( nie pomoge :(

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene nie stosowałem antykoncepcji hormonalnej wlasnie

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana lis mocno trzymam kciuki za kropeczka napewno wszystko bd dobrze <3

    Ja juz sie poddaje w zaszlym cyklu owu przyszla w 9dc za szybko i iui nie zrobilismy a w tym cyklu tez na puregonie i nie ma dominujacego pecherzyka co jest kur** grane. Ja wiedzialam ze mam owu co dwa cykle bo nawet na CLO tak mialam ale teraz przeciez to jest silniejszy lek :( na ta glupia ineminacje chyba nigdy sie nie doczekam.
    Czekam do 18dc i biore dupka pierdziele czekanie na @ a w nastepnym cyklu to sie zastanowie czy nie odpuscimy bo tylko sie klocimy bo niedosc ze tyle czasu i ciazy niema to jeszcze robilismy sobie remont i ja nie wiedzialam ze wybor farby i plytek potrafi tak irytowac dobrze ze meble wczesniej uzgodnione bo chyba bysmy sie pozabijali :):)

    Przepraszam ze sie wyzalam ale nie mam juz sil :( czemy inni zachodza w ciaze a my nie ?! To jest takie niesprawiedliwe.... !!

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    Madlene nie stosowałem antykoncepcji hormonalnej wlasnie
    Myślę że to przez stres związany ze staraniach.U mnie miałam dużo stresu w pracy więc owu się przesuwala,kilka cykli u mnie owu wystąpiła w 20 dniu później w 25 z tad miałam dłuższy cykl,później się to ustabilizowalo,i cykl jest 29-30 dniowy.Bylam nawet na wizycie bo troszku mnie te długie 2 cykle zaniepokoily i ginekolog powiedział że jezeli to sa jednorazowe wybryki to jest ok ale jeżeli by było iz następny się powtórzy długi a miałam cykle regularne wcześniej, to trzeba zrobić badanie na tarczyce.Na szczęście wszystko samo wróciło do normy

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Hej kochana lis mocno trzymam kciuki za kropeczka napewno wszystko bd dobrze <3

    Ja juz sie poddaje w zaszlym cyklu owu przyszla w 9dc za szybko i iui nie zrobilismy a w tym cyklu tez na puregonie i nie ma dominujacego pecherzyka co jest kur** grane. Ja wiedzialam ze mam owu co dwa cykle bo nawet na CLO tak mialam ale teraz przeciez to jest silniejszy lek :( na ta glupia ineminacje chyba nigdy sie nie doczekam.
    Czekam do 18dc i biore dupka pierdziele czekanie na @ a w nastepnym cyklu to sie zastanowie czy nie odpuscimy bo tylko sie klocimy bo niedosc ze tyle czasu i ciazy niema to jeszcze robilismy sobie remont i ja nie wiedzialam ze wybor farby i plytek potrafi tak irytowac dobrze ze meble wczesniej uzgodnione bo chyba bysmy sie pozabijali :):)

    Przepraszam ze sie wyzalam ale nie mam juz sil :( czemy inni zachodza w ciaze a my nie ?! To jest takie niesprawiedliwe.... !!
    Może zróbcie troszku przerwy,żeby trochę się wyluzowac, ja jednym czasem przy stresie w pracy chodziłam jak zombi,nonstop wkurzona i zdenerwowana ponadto wprowadziliśmy się do nowego domu więc wszystko się kumulowalo,czasami mój mąż schodził mi już z drogi...i myślę że te okresy nie były zbyt fajne na staranie się,bo by zaskoczyło.Za dużo stresu i nerwów więc w takiej sytuacji uwierz mi zadbaj o swoją psychikę teraz bo sex za wszelką cenę byle by zajść psuje związek.A często w Pogoni za upragnioną ciąża zapominamy o tym.Tak długo się już starasz że nie dziwi mnie twoja frustracja i żal,ale macie przedewszystkim siebie i to jest narazie najważniejsze.Odstresuj się troszku,musisz bo za dużo masz na głowie.

    zonaboba lubi tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Monicza Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi bardzo jesteście miłe bo na innym forum zostałam źle potraktowana. Jedyne co mnie martwi to to że licząc od ostatniej miesiączki niby to 6 tydzień a beta wskazuje na jakiś 2-3 tydzień i oczywiście już się zmartwiam:( a 8 sierpnia robiłam test ciążowy który nic nie wykazał a w piątek bete i już coś jest więc pocieszam się że wzrasta

    panan12 lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monicza wrote:
    Bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi bardzo jesteście miłe bo na innym forum zostałam źle potraktowana. Jedyne co mnie martwi to to że licząc od ostatniej miesiączki niby to 6 tydzień a beta wskazuje na jakiś 2-3 tydzień i oczywiście już się zmartwiam:( a 8 sierpnia robiłam test ciążowy który nic nie wykazał a w piątek bete i już coś jest więc pocieszam się że wzrasta
    Nic sie nie martw! :) 2-3 tydzień pewnie liczony od owu, czyli 4-5 od książkowej długości cyklu - czyli 28. A ty chyba pisałaś ze masz długie cykle, stad ta różnica. Na usg tez ci wyjdzie ze jest młodsza ciąża niz z ostatniej miesiączki.
    Beta tez zależy od momentu kiedy było zagnieżdżanie zarodka. Niektórzy maja szybciej zagnieżdżanie a inni pozniej i stad różnice.
    Powodzenia i zazdroszczę! :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze jestem zaskoczona efektami wiesiolka do którego
    podchodziłam sceptycznie pierwszy cykl lykania i już widać efekty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 17:43

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • Monicza Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo wam wszystkim dziękuję miło że jest miejsce gdzie można się wspierać. Trzymam za was kciuki!

    madlene88 lubi tę wiadomość

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ