X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zazdroszczę! Ja dzisiaj ostatni dzień urlopu :( No ale jeszcze długi weekend ;p

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    MamaFabianka mi beta spada 17,89 i też z utęsknieniem wyglądam za @...
    Przykro mi bardzo:( Trzymaj sie kochana

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po wizycie u gina ... endometrium 14 mm sliczne, jajniki wszystko super. No a ze 44 dc.:) to tak bywa a @ kiedy? No idea :( mam sine wargi sromowe tak dla jaj i szyjkę zamknieta wysoko. Ale kazał czekać na miesiączkę.

    BasiaAnia
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaAnia wrote:
    Hej ja po wizycie u gina ... endometrium 14 mm sliczne, jajniki wszystko super. No a ze 44 dc.:) to tak bywa a @ kiedy? No idea :( mam sine wargi sromowe tak dla jaj i szyjkę zamknieta wysoko. Ale kazał czekać na miesiączkę.
    Co Ci lekarz na to powiedział? Może przesunięta owu? Endo ładne, szyjka ciążowa. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisku zagladasz tutaj?
    Cos wiadomo skad te krwawienia? Ustaly?

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisku trzymam mocno kciuki za kropka ;* moja koleżanka miała podobnie ale to wynikało właśnie z jakiegoś torbiela. A kropek był bezpieczny. Także mam nadzieję że i u Ciebie będzie wszystko dobrze ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 20:32

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna Kochana, powiedział, że czekamy na @.
    Mysle, że nie chce mi robić nie potrzebie nadziei, wogole stwierdził że w wielu cyklach się dzieje a tylko 2p% się dobrze kończy. Wiec ja to zrozumiałam jednoznacznie. Gość jest mądry i odpowiedzialny świetnie się z nim czuje i ufam mu odpowiada mi ten powściągliwość styl. Jak się spozni wiadomo ze przyjdę :) a jak będzie @ to tak ma być. Nie robi mi nadziei. A może to a może tamto. .. gdybanie. Fakt stwierdził se jestem zdrowa i ten moment cyklu wygląda super.

    BasiaAnia
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO nic ... odstresuje się z Twoim Stylem teraz. A mój Synio był ze mną na badaniu i tak się śmiał potem i teraz przy usypianiu jakby chciał mi powiedzieć DON T WORRY.

    BasiaAnia
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ze sie pytacie, bardzo mi miło. My leżymy na ginekologii operacyjnej. Badali mnie tylko wziernikiem po przyjęciu, oczywiście nic sie nie dowiedziałam. Mam leżeć i chodzić tylko siku, tak do wtorku, we wtorek usg. Krwawienie nie ustało, jest raz mniejsze raz większe. Mam jeszcze nadzieje, ale coraz bardziej sie boje. Dali mi tylko duphaston 3x1 i tyle. A jak wiadomo taki szpital i ginekologia to okropny oddział. Tyle tu tragedii, tyle placzu. Wzrok w ścianę i czekasz na swój wyrok :( nie znają przyczyny krwawienia. Wczoraj byłam jeszcze na usg u mojej gin i wszystko było dobrze, nie mam pojęcia skad to wszystko :( każde wyjście do toalety to modlenie sie...nie wiem czemu mu kobiety jesteśmy tak doświadczane.

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki. A Ty kochana sie nie martw i nie denerwuj, wiem ze to trudne, ale zrob to dla malenstwa. Musi sie udac ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wszystkie kciuki sa zacisniete za lis i jej kropusia ;*

    Offca88 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie po ptakach beta <2

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej olcc doczytałam jesteś księgową. Powiedz mi mam swoją firmę i opłacam składkę od 1 sierpnia. Wiec kiedy mogę dać zwolnienie żeby mi się coś należało?:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    No u mnie po ptakach beta <2
    A może dopiero rośnie?

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisku to nie ma tam nikogo kto moze zrobic Ci usg?
    Musisz czekac az do wtorku???
    Kurde moze dzieki usg znalezliby przyczyne czy to od tego polipa czy od czego...
    Nasza wspaniala sluzba zdrowia :/

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni w ogóle nic nie powiedzieli o tym polipie. Specjalnie wzięłam ta wizytę wczorajsza aby widzieli coś sie dzieje. Zrobili mi usg jak mnie przyjmowali. Takim starym starym sprzętem ze ja tam sama ledwo widziałam ten pęcherzyk, ale był jeszcze na miejscu. Lekarz nic więcej nie widział (co tam zobaczyć jak ten sprzęt taki stary, ze chyba jeszcze moja babcia miła nim robione usg :/ ) pózniej juz nic. Czekać na lekarza. Ten wezwał badanie minuta wziernik włożył nic nie mówił o polipie na szyjce i powiedział leżeć i sie nie ruszać i tyle. Wiec leżę i chodzę co chwila do kibla obsesyjnie siku zeby sprawdzić co sie dzieje. Leżałam tu w styczniu, sie obok wraz leżę...a myślałam ze historia nie lubi sie powtarzać, ze teraz na pewno bedzie wszystko dobrze. Tym bardziej, ze Milan dość dobre bety przyrosty i były duże. No nic natura wie najlepiej co robi :( tylko szkoda, ze to tak bardzo boli

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jak Ci się w końcu uda zajść to potem jeszcze takie historie to straszne...a inne do 4 miesiąca nie wiedzą, że w ciąży są...taka sprawiedliwość. Trzymaj się tam kochana przyciągaj myśli, że będzie wszytko ok, bo będzie i tak sobie powtarzaj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 22:37

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    au9u94.jpg
    Dziewczyny widzicie cos?
    No jakosc nie powala...

    Tutaj jeszcze z daleka:
    https://zapodaj.net/37cc1ea898e69.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 07:49

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Oni w ogóle nic nie powiedzieli o tym polipie. Specjalnie wzięłam ta wizytę wczorajsza aby widzieli coś sie dzieje. Zrobili mi usg jak mnie przyjmowali. Takim starym starym sprzętem ze ja tam sama ledwo widziałam ten pęcherzyk, ale był jeszcze na miejscu. Lekarz nic więcej nie widział (co tam zobaczyć jak ten sprzęt taki stary, ze chyba jeszcze moja babcia miła nim robione usg :/ ) pózniej juz nic. Czekać na lekarza. Ten wezwał badanie minuta wziernik włożył nic nie mówił o polipie na szyjce i powiedział leżeć i sie nie ruszać i tyle. Wiec leżę i chodzę co chwila do kibla obsesyjnie siku zeby sprawdzić co sie dzieje. Leżałam tu w styczniu, sie obok wraz leżę...a myślałam ze historia nie lubi sie powtarzać, ze teraz na pewno bedzie wszystko dobrze. Tym bardziej, ze Milan dość dobre bety przyrosty i były duże. No nic natura wie najlepiej co robi :( tylko szkoda, ze to tak bardzo boli
    Pomodlilam się za cb abyś wyszła z tego jak najszybciej i oczywiście w dwupaku.Trzymam kciuki i czekam na kolejne wieści.Teraz to tylko pozostaje czekać.

    lis87 lubi tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    au9u94.jpg
    Dziewczyny widzicie cos?
    No jakosc nie powala...

    Tutaj jeszcze z daleka:
    https://zapodaj.net/37cc1ea898e69.jpg.html
    Kurcze no ja tam coś widzę taki lekki cień,albo nasza wyobraźnia,nie nie,tam ewidentnie coś jest, powtórzysz jutro rano i napewno się uwidoczni.Dzisiaj masz termin wystąpienia@ czy testujesz wcześniej?

    ckai9n73kv974yz0.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ