X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    EMek chodzi do Angeliusa więc myślę, że zostaniemy przy niej.

    Moje AMH wynosi 1,81.

    W zasadzie u mnie jest w porządku nie licząc prolaktyny, która już zbiłam. Ale eMek ma podwyższone FSH i niziutki Testosteron - zdiagnozowany hipogonadyzm pierwotny. Czekamy jeszcze na wyniki jego Kariotypu, AZF i CTFR. Plemników miał w ostatnim badaniu 1,5mln/ml czyli oligospermia ekstremalna. Czekamy teraz aż skończy tabletki, które androlog przepisał (Symletrol i dodatkowo FertilMan Plus) i powtarzamy badania. Propos badań robił ogólne bez morfologii więc tego na razie nie wiem, ale przy kolejnych badaniach najpierw zrobimy znowu ogólne dla porównania a później szczegółowe już przed procedurą.

    Moglibyśmy próbować zwiększyć ilość (inne parametry były w granicach normy) ale przy hipogonadyzmie w formie pierwotnej to raczej nie ma sensu. Widzę jak dziewczyny na wątku męskim próbują 3 lata, 5 lat... i dalej nic. To byłoby bez sensu.

    Czyli do tej samej kliniki chodzimy a gin wybrany ?
    I masz rację przy czynniku męski lepiej nie czekać bo zazwyczaj jest gorzej.
    Ja bym chciała mojego M wysłać w poniedziałek na defragnentacje a w dniu histero niech zrobi Test HBA i tą część badań będę mieć odchaczoną.
    5.09 jadę do Paśnika
    6.09 histero ;)

    innamorata88, KateHawke, summer86 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    EMek chodzi do Angeliusa więc myślę, że zostaniemy przy niej.

    Moje AMH wynosi 1,81.

    W zasadzie u mnie jest w porządku nie licząc prolaktyny, która już zbiłam. Ale eMek ma podwyższone FSH i niziutki Testosteron - zdiagnozowany hipogonadyzm pierwotny. Czekamy jeszcze na wyniki jego Kariotypu, AZF i CTFR. Plemników miał w ostatnim badaniu 1,5mln/ml czyli oligospermia ekstremalna. Czekamy teraz aż skończy tabletki, które androlog przepisał (Symletrol i dodatkowo FertilMan Plus) i powtarzamy badania. Propos badań robił ogólne bez morfologii więc tego na razie nie wiem, ale przy kolejnych badaniach najpierw zrobimy znowu ogólne dla porównania a później szczegółowe już przed procedurą.

    Moglibyśmy próbować zwiększyć ilość (inne parametry były w granicach normy) ale przy hipogonadyzmie w formie pierwotnej to raczej nie ma sensu. Widzę jak dziewczyny na wątku męskim próbują 3 lata, 5 lat... i dalej nic. To byłoby bez sensu.

    Masz rację, nie ma sensu czekać. U nas problemem była skrajna teratozoospermia i dzieci na pewno by z tego nie było na naturalsie. Za to dobra ręka embriologa działa cuda. ❤️

    KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Flower, Inna <3 mam momenty że myślę czy jeszcze nie powalczyć ale to by tylko mnie bardziej dołowało z cyklu na cykl.

    Flower jesteś miesiąc do przodu z badaniami :D ja muszę czekać do końca września.

    innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,nie bylo mnie kilka dni,widze ze mam troche do nadrobienia. Zaraz biose sie za czytanie:)
    A tak na szybko mam do Was pytanie. Bralam Inofnlik 2saszetki dziennie z polecenia gin. Ale drogie cholerstwo i kupilam w tym cyklu Inofem. Mialam zamiar brac tez po dwie saszetki,bo sklad ten sam,ale na opakowaniu pisza,zdm jedna na'dobe. Do tego zaczelam brac Metformine. I teraz tak dumam czy brac jedna,czy dwie saszetki:/ a wizyte mam dop.za 2 tyg. Jak myslicie?

    KateHawke lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Was ciężko nadrobić. Nawet jak tylko kilka godzin się nie zagląda tutaj.
    U mnie dzisiaj 7 albo 8dpo, dokładnie nie wiem. Cycki nadal obrzmiałe, ale jakoś tak lżej jak się nie mierzy temperatury. Postaram się wstrzymać z testowaniem do poniedziałku, a przynajmniej do niedzieli.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Ale Was ciężko nadrobić. Nawet jak tylko kilka godzin się nie zagląda tutaj.
    U mnie dzisiaj 7 albo 8dpo, dokładnie nie wiem. Cycki nadal obrzmiałe, ale jakoś tak lżej jak się nie mierzy temperatury. Postaram się wstrzymać z testowaniem do poniedziałku, a przynajmniej do niedzieli.

    U mnie też 7dpo. Mam postanowienie, że testuje dopiero w niedzielę. Aaaa jak ja dotrwam!!!????? :/

    Do tego emek ma gorączkę i biegunkę. Cudownie. Grypa żołądkowa. Mam nadzieję, że ja jej nie zlapie!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wiecie co, przerażające jest to ile różnych problemów ma każda z nas..
    Cel jeden, marzenie jedno, a każda napotyka inną przeszkodę..
    Skąd się to bierze?! Jedzenie, to co w powietrzu, chemia i kosmetyki, leki.
    Kurcze, nasi rodzice, dziadkowie szli do łóżka i rodziły się dzieci, a dziś co?!

    Wśród moich znajomych więcej jest par które mają problem niż takich, które "wpadają" albo zachodzą w 1-2 cyklu..

    Jeśli dalej tak pójdzie to za 30-40lat co drugie dzieciątko będzie się rodziło dzięki in vitro.. Lepiej na pewno nie będzie, jedynie nauka do przodu pójdzie..
    I tak jak jeszcze 10lat temu dzieci z in vitro były rzadkością tak za 30lat dzieci "naturalsy" będą cudem :/ :/

    To straszne :(

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kochane,nie bylo mnie kilka dni,widze ze mam troche do nadrobienia. Zaraz biose sie za czytanie:)
    A tak na szybko mam do Was pytanie. Bralam Inofnlik 2saszetki dziennie z polecenia gin. Ale drogie cholerstwo i kupilam w tym cyklu Inofem. Mialam zamiar brac tez po dwie saszetki,bo sklad ten sam,ale na opakowaniu pisza,zdm jedna na'dobe. Do tego zaczelam brac Metformine. I teraz tak dumam czy brac jedna,czy dwie saszetki:/ a wizyte mam dop.za 2 tyg. Jak myslicie?

    Ja bym brała jedną. Ale ja to się zawsze boję skutków ubocznych,itp. :P

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Kurcze, wiecie co, przerażające jest to ile różnych problemów ma każda z nas..
    Cel jeden, marzenie jedno, a każda napotyka inną przeszkodę..
    Skąd się to bierze?! Jedzenie, to co w powietrzu, chemia i kosmetyki, leki.
    Kurcze, nasi rodzice, dziadkowie szli do łóżka i rodziły się dzieci, a dziś co?!

    Wśród moich znajomych więcej jest par które mają problem niż takich, które "wpadają" albo zachodzą w 1-2 cyklu..

    Jeśli dalej tak pójdzie to za 30-40lat co drugie dzieciątko będzie się rodziło dzięki in vitro.. Lepiej na pewno nie będzie, jedynie nauka do przodu pójdzie..
    I tak jak jeszcze 10lat temu dzieci z in vitro były rzadkością tak za 30lat dzieci "naturalsy" będą cudem :/ :/

    To straszne :(

    I coraz większy procent to problem po stronie męskiej. A panowie nadal nie chcą tego zaakceptować. Dobrze że mój chce się badać.

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kochane,nie bylo mnie kilka dni,widze ze mam troche do nadrobienia. Zaraz biose sie za czytanie:)
    A tak na szybko mam do Was pytanie. Bralam Inofnlik 2saszetki dziennie z polecenia gin. Ale drogie cholerstwo i kupilam w tym cyklu Inofem. Mialam zamiar brac tez po dwie saszetki,bo sklad ten sam,ale na opakowaniu pisza,zdm jedna na'dobe. Do tego zaczelam brac Metformine. I teraz tak dumam czy brac jedna,czy dwie saszetki:/ a wizyte mam dop.za 2 tyg. Jak myslicie?
    Ja brałam 2 saszetki. W wątku starając się z pomocą medyczna jest dużo dziewczyn co tak robiło. Ale przerzucilam się na ovarin i uważam że jest lepszy i jest w formie tabletek. A po kilku miesiącach kuracji efekty są:)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Aniołek 07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też ma problem, na szczęście nie aż tak ciężki, ale wg mojego gina o naturalsa i tak by było ciężko..
    Podrasowaliśmy go u androloga i mam nadzieję, że się poprawiło..
    Mam też to szczęście, że jest zaangażowany i nie ma oporów żeby iść na badania czy do androloga..

    Oby wystarczyło do IVF..
    Oby u mnie te pieprzone hormony się poprawiły, oby to była torbiel albo wina wysokiej prolaktyny..

    Czekam na piątek jak na skazanie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2017, 16:56

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia mocno trzymam kciuki za twoją wizytę w piątek!

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochana :* :*
    Ty też wizyta w piątek, dobrze pamiętam??
    To serduszkowa już?? :)

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Dziękuję Kochana :* :*
    Ty też wizyta w piątek, dobrze pamiętam??
    To serduszkowa już?? :)
    No w piątek 1 usg może zobaczymy już serduszko/a :)

    innamorata88, never_lose_hope, zubii, Flowwer, blue00, Karma88 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za co najmniej dwa serduszka!! Mocne i pięknie bijące!!!!
    Niech poleją się łzy szczęścia!
    Objawy masz już jakieś? :)

    innamorata88, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    I coraz większy procent to problem po stronie męskiej. A panowie nadal nie chcą tego zaakceptować. Dobrze że mój chce się badać.
    Mój to po 2 latach intensywnych starań dopiero poczłapał na badania, także ten... :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, najważniejsze, że piękny finał masz pod sercem :) :)
    To się liczy!

    innamorata88, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kochane,nie bylo mnie kilka dni,widze ze mam troche do nadrobienia. Zaraz biose sie za czytanie:)
    A tak na szybko mam do Was pytanie. Bralam Inofnlik 2saszetki dziennie z polecenia gin. Ale drogie cholerstwo i kupilam w tym cyklu Inofem. Mialam zamiar brac tez po dwie saszetki,bo sklad ten sam,ale na opakowaniu pisza,zdm jedna na'dobe. Do tego zaczelam brac Metformine. I teraz tak dumam czy brac jedna,czy dwie saszetki:/ a wizyte mam dop.za 2 tyg. Jak myslicie?

    Ja przy braniu metforminy (ale nie wiem czy na pewno w związku z tym) mialam zalecone dwie saszetki dziennie. Brałam miovarian. Do tego brałam wit b complex.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • kas1988 Debiutantka
    Postów: 12 51

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj powtórzyłam betę - poniedziałkowa z 11 dpo wyniosła 44,90, a z dzisiaj czyli 13 dpo 177 :):):) chyba wszystko jest ok.

    Jacqueline, zubii, staraczka1111, malka, Yoselyn82, KateHawke, Agniechaaaa, Madżka89, emi2016, Bocianiątko, madzia8lenka, Flowwer, blue00, E_w_c_i_a, Emiilka, Karma88 lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Inna, najważniejsze, że piękny finał masz pod sercem :) :)
    To się liczy!
    Dokładnie :) i warto czasem postawić na swoim ;) gdyby nie moja upierdliwość to czort wie ile byśmy jeszcze walczyli z wiatrakami :D

    KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ