X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Skąpe plamienie zamiast @ i wysoka tempka
Odpowiedz

Skąpe plamienie zamiast @ i wysoka tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie czy w terminie przewidzianej @ ktoras z Was miała skąpe plamienie ktore nawet nie wydostawało sie na wkladke i temperatura jej nie spadła tylko dalej sie utrzymywała na 37.. i zakonczyło sie to ciążą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie, bo mam podobny problem... Tylko temperatura nie taka ekstremalna. 36,8.

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 12 września 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie to interesuje bo mam ten sam problem. A może my z tym problemem znajdziemy jakieś wspólne cechy dlaczego tak może być

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 13 września 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamie i jestem w ciąży.. Zaczęło się kilka dni przed spodziewaną datą @..Ciąża jest zagrożona i łykam duphaston 2x2 tabletki. Muszę cały czas odpoczywać i leżeć..

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • Katarinn1 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 października 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam to samo dzis z rana tempka 37 a lekkie plamienie ale widoczne dopiero w trakcie sprawdzania szyjki , wiec na zewnatrz nic nie wylecialo , potem poszlam synka odprowadzic do przedszkola i po powroci sprawdzilam ponownie to juz nic nie bylo tylko sluz kremowo wodnisty ale teraz mam schizy ze lada chwila dostane miesiaczke ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarinn1 ja tak miałam zaczeło sie plamienie w terminie @, myslałam ze to małpa sie rozkreca, po 2 dniach przeszło, zrobiłam test i nic, 1 kreska. wieczorem znow to samo, to pewnie spozni sie 2 dni... rano dalej 0 krwi tylko plameczki brazowe, delikatne...kolejny test i 2 kreski...niestety za pozno poszłam do lekarza i momo lekow poroniłam...a temperatura była ok 37,2 stopnia...

  • Katarinn1 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 października 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa przykro mi ze tak sie stalo , az mnie dreszcze przeszly , mi te plamienie juz minelo , mialam rano a potem nic a miesiaczke mam dostac 3 listopada , wiec nie wiem co mam o tym myslec , teraz pojaiwl mi sie ale tylko jak sprawdzam szyjke sluz kremowy a tak uczucie mokrosci , masakra jakas , przy pierwszym dziecku takich rzeczy nie mialam , poprostu nie pojawila sie miesiaczka a jakiekolwiek dolegliwosci mialam dopiero pod koniec drugiego miesiaca ciazy a teraz to jakies wariactwo , gubię sie w tym ;/ a tempke mam wysoka juz kilka dni dzis tez 37 rano , a planuje testowac dopiero 3 listopada bo wczesniej jakos sie boje , no i mysle ze do 3 listopada miesiaczka sie pojawi wiec wole poczekac , chociaz korci zeby zrobic wczesniej .... sama nie wiem ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jedziemy na tym samym wózku, ja czekam na @ 1-2.11 a dziś plamienie z rana i cisza
    3e93aa7812b39ccffe613b444825418a.png

  • Katarinn1 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaT. czyli juz nic nie plamisz ?? , a bole miesiaczkowe masz ? bo ja mam i boje sie ze wlasnie lada chwila lada dzien ona nadejdzie ;/ co ide siku to schiz ze sie pojawi , masz jakies dolegliwosci jeszcze ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano były dwie plamki o od tej pory nic więcej, podbrzusze mam jakby ściągnięte ale bólem nazwać raczej tego nie mogę, ale czuję w kościach, że to jednak @ (kiedyś tak miałam, że dwa dni mnie zwodziła), też latam do wc jak kot z pęcherzem;)

  • Katarinn1 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie to samo mam , teraz juz nic czysciutko , ale bol taki lekki , cos czuje ze wlasnie na @ , no ale jeszcze jakas nadzieja jest ;p

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 4 listopada 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo. temperatura niby podwyższona od 2 dni plamienie ( na początku myśłałam że to skąpa @ prztszła ale 27 dc to zdecydowanie za szybko jak na mnie) no a dziś sucho! czyli raczej nie @. jutro zrobię test. co o tym myśleć?????

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 8 listopada 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widze ze wszystkie z plamieniami sie tak ludzimy. Prawda jest niestety taka ze zdecydowana wiekszosc zdrowych kobiet i tych ktore zaszly w ciaze takich plamien nie ma. Ja sie zaczelam nakrecac bo w tym cyklu do dzisiaj (dzien przed planowana @) nie mialam plamien mimo ze zawsze mam nawet tydzien przed. Mysle ze to jednak zasluga niepokalanka w koncu. Zreszta, zrobilam test i lipa.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam plamienia co miesiąc przed @ i tak co miesiac sie nakręcam ze może to implantacyjne....... a pożniej przychodzi @... teraz też mam, tempka nienajgorsza.. i znow lekko nakręcona a z drugiej strony nie mam nadziei...

  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 13 listopada 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka mnie właśnie po castagnusie plamienia przed okresem znikneły prawie, tzn 1-2 dni przed plamię ale kiedyś plamiłam tydzień przed

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 702 407

    Wysłany: 23 listopada 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj po przytulaniu właśnie zauważyłam na chusteczce plamkę tyci jasną czerwoną, albo bardziej różową i dalej nic, cisza... za 4dni ma być @

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 25 listopada 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny ja mam 3 dzien plamien, bardzo lekkich, dzisiaj z nitkami krwi... doczytałam, że większość zdrowych i zaciążonych takich plamień nie ma. Ech, a ja się łudzę/łudzilam...

    Brzuch mnie nie boli, od czasu do czasu coś sie tam odezwie jak na @ ale na chwile i przestaje. Bardziej mam jakby ciągnięcie przy lewym jajniku...

    Co sądzicie o moim wykresie? Nie jestem zbyt doświadczona. Ha! Raczej nie jestem w ogóle doświadczona, jak sie okazuje dopiero poznaje swój organizm

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nika171 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja historia przedstawia sie następująco. Cykle zazwyczaj 30 dni w tym roku raz zdarzył mi sie dłuższy 35 dni. Generalnie bolesne i obfite miesiączki. Nie biorę tabletek, hormonów itp. Byłam we wrześniu i gina i wszystko wzorcowo tylko serduszkowac i czekać;) Tak tez czynilismy. Dziś jest moj 37 dc temp mierzona nie regularnie wiec nie mogę sie na niej opierać. Od około 30 dni cyklu śluz zabarwiony brunatną krwią.- tylko wewnątrz pochwy- wkładka czysta. Do dziś dwa razy miałm slad na wkładce dosłownie kropla a reszta znowu w okolicach szyjki. Ciemno brunatna krew. Pobolewa mnie podbrzusze. Po za tym nic specjalnego piersi bolą jak przed okresem. Nie miałam nigdy takich objawów jak plemnia zazwyczaj okres jak w zegarku i krwawienie jak z kranu. Zrobiłam dwa testy oba negatywne chociaż ten z dzis z popołudniowego moczy hmm ma delikatna druga krese ale nie wiem czy nie widze jej bo bardzo bym chiała aby tam była.;)Czy któras z was tak miała? nie chce sie nakrecac bo znowu sie rozczaruje...

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro mam dostać @ plamię dzisiaj na brązowo co mi się wcześniej nie zdarzało ale żeby nie dostać do głowy zrobiłam 4 dni temu betę - wynik 0,1 i wszystko jasne, spokojnie czekam na @ i gdyby nie beta to bym pewnie się nakręcała bo tempka cały czas na poziomie 36,9 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 09:31

    Natka1109 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobitki
    mam ten sam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Pomóżcie

    atdc2n0ay3iuybl8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ