X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Skąpe plamienie zamiast @ i wysoka tempka
Odpowiedz

Skąpe plamienie zamiast @ i wysoka tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja tez mam takie plamienia przed @, ale nie nakrecam sie zbytnio bo to juz kolejny miesiac takich plamien na kilka dni przed miesiaczka ,na temperature nie mam co liczyc bo ona spada dopiero w dniu miesiaczki . Juz sama nie wiem co to moze byc ??

  • madziad Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja takie 4 dniowe plamienia przed@ mam od 6 miesięcy wcześniej mi się to nie zdarzało co miesiąc się łudzę i co miesiąc przychodzi @. ale w tym miesiącu nadal się łudzę choć to 2 dzień plamień w pierwszej ciąży nie miała plamień po prostu nie dostałam okresu ale wiek hormony mogą wprowadzić zmiany w naszym organizmie .... i nadal się łudzę.

    37218bc88ec301f1022932c8ee636f84.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od wczoraj śluz lepko/ rozciągliwy z nitkami krwi widoczny tylko jak sprawdzam szyjke. Temperatury wysokie i nie wiem na co patrzeć. 11 i 11dpo testy o czulosci 25 negatywne:(

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziwna wydzielina sucha mało obfita biało-kremowa już 3 dzień, może to zwiastować @?

  • Olimpia 200 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj miałam dostać okres od 4 dni bolą mnie piersi czuje się senna dzisiaj pojawiło się blado różowe plamienie ale dosłownie odrobinę podczas wizyt w toalecie do tego niestety lekkie bóle jajników myślicie że to jednak może być zwiastun ciąży??? Jestem na clo od miesiąca bo mam stwierdzone pcos wiec chyba nie powinnam die łudzić ale nadzieja umiera ostatnia...

    Olimpia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba mam podobnie, jutro planowno mialam dostac @,ale od 5 dni utrzymuje mi sie temperatura miedzy 37,00 a 37,12.Od 3 dni mam non stop 37, bez zmian, mierze o tej samej porze codziennie rano, brzuch mnie nie boli, piersi mam tylko obrzmiale tak jak przed @ , wczoraj zauwazylam plamienie, jasnorozowe, dzisiaj bardziej brazowe, planowo jutro powinnam dostac @, ale niepokoi mnie ta temperatura, ze tak dlugo sie trzyma, przy ewentualnej @ powinna spasc, wczoraj zrobilam test-wyszedl negatywny, myslicie ze to wlasnie @ przyszla? normalnie idzie zwariowac z tymi wszystkimi wskaznikami....ehh

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było tak, że pojawiło się plamienie, nawet lekka krew. Temperatura spadała przez kilka dni... aż wybiła do góry i to skłoniło mnie do zrobienia testu :) pojawiła się druga kreska, dostałam Duphaston... zapraszam na mój wykres :)

    Kikunette lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dostalam @,mam bardzo lekkie krwawienie, dzisiaj temperatura juz spadla do 36,77, testu nie robilam, mysle ze sprawa jasna..eh... kurcze, mialam juz mala nadzieje, bo mialam prawie miesiac wolnego, akurart bylam u ginekologa na badaniach kontrolnych i mowila mi ze mam pecherzyk gotowy do pekniecia, no to pomyslalam sobie ze zaczne dzialac:),ale jednak sie nei udalo...nie wiem ale wydaje mi sie ze te ciagle sprawdzanie sluzu, szyjki, mierzenie temperatury od tego wszystkiego mozna chyba zwariowac, moze za bardzo sie nakrecilam, i pragne miec dziecko, moze powinnam o tym wogole nie myslec, przestac to wszystko robic i niech sie dzieje co chce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 14:43

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 28 lutego 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, odpowie mi ktoś tu jeszcze? :)
    Na dniach powinnam dostać okres (mam nieregularne; dziś jutro lub we wtorek.
    Od wczoraj wieczora mam brudnoróżowy/brunatny śluz i bóle menstruacyjne i krzyża. Myślałam, że rano się @ rozkręci, ale nie! Temp 36,9 na bieliźnie czysto, tylko przy podcieraniu plamki śluzu.....
    Test negatywny.....

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Kasiulek77 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Olka _91 byłaś na HSG - mam pytanie czy to badanie jest bolesne i czy masz może jakieś rady dla tych którzy mają to badanie właśnie przed sobą, no i po okresie starań zdecydowałaś na badanie...

  • Kasiulek77 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z góry dziękuję!

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej Kasiulek :)

    HSG miałam robione w Poznaniu. Naczytalam się przed badaniem tyle, że miałam strach przebiegu i niepotrzebnie!
    Uwierz nie warto czytać, bo każda przechodzi inaczej.
    Ja nawet nie plamiłam, no nie było to miłe ani przyjemne uczucie, ale nie bolało aż tak jak piszą na innych forach!!!!!
    Rada jedyna - nie czytać wypowiedzi innych!
    Czy boli? Tak boli, ale da się wytrzymać, ten ból trwa 3 minuty.... może nawet nie....
    Ale nie rozumiem tego zdania:
    no i po okresie starań zdecydowałaś na badanie...

    Zmieniłam ginekologa i ten nowy mnie wysłał na badanie, poprzedni nawet o tym nie wspomniał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 21:08

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 11 października 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam nie będąc jeszcze w ciąży za każdym razem (od roku) jakiś tydzień przed spodziewaną miesiączą, lekarze nie mogli dojść co było przyczyną.
    W ciąży plamiłam śluzem kolor kawy z mlekiem, czasem czekoladwy, od 25 dc czyli od poczatku, ale np. z 5 - dniowymi przerwami. Skończyło się to obumarciem ciąży pod koniec 9 tygodnia. Duphaston nic nie dał.
    Przczyna: ostre zapalenie śluzówki macicy i kosmówki.

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Monica32 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 19 października 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu dostalam takich dziwnych plamien. Dokladnie 21dc.Pierwszego dnia czerwonego koloru. Slad na papierze. Drugiego brazowe uplawy z wieczora.Trzeciego rano ostatni czerwony slad na papierze. Co to moze byc? Moje miesiaczki sa dosc obfite. Dzis 28 dc.Cykle trwaja und mnie 28-31 dni.Staramy sie ohne trzecie dziecko po 10 latach przerwy. Za dwa tygodnie wizyta w klinice leczenia nieplodnosci.Staramy sie juz dwa lata.Trzymam kciuki za wszystkie pragnace fasolki

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 19 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monica32 wrote:
    Ja w tym cyklu dostalam takich dziwnych plamien. Dokladnie 21dc.Pierwszego dnia czerwonego koloru. Slad na papierze. Drugiego brazowe uplawy z wieczora.Trzeciego rano ostatni czerwony slad na papierze. Co to moze byc? Moje miesiaczki sa dosc obfite. Dzis 28 dc.Cykle trwaja und mnie 28-31 dni.Staramy sie ohne trzecie dziecko po 10 latach przerwy. Za dwa tygodnie wizyta w klinice leczenia nieplodnosci.Staramy sie juz dwa lata.Trzymam kciuki za wszystkie pragnace fasolki
    Jeśli plamienia zaczęły się na ok tydzień przed przewidywany datą miesiączki to w optymistycznym wariancie mogły być to plamienia implantacji. Skoro dziś jes 28 dc, to moim zdaniem jutro rano możesz zrobić test. Trzymam kciuki!

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Monica32 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 19 października 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje

  • Monica32 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 19 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Zrobie test i dam znac. Nie nakrecam sie bo w poprzednich ciazach nie mialam plamien. Chociaz podejrzewam,ze przy pierwszej moglo byc a ja uznalam to za slaby okres.Ciaze byla starsza jak z obliczen. W 38 tyg przyszedl na swiat synek , wazyl 4100 g. Zdecydowano o cc.

  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 20 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam plamienia od 24dc do teraz .Beta negatywne a @brak ehh

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ