X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Skutki duphastonu czy pierwsze objawy
Odpowiedz

Skutki duphastonu czy pierwsze objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w trakcie 9 dnia z duphastonem i jest to pierwszy pełny cykl z nim. Od wczoraj czyli 5 /6 dnia po owulacji bolą mnie piersi i sutki tak że nie mogę chodzić w staniku i spać na brzuchu. Dodatkowo od czasu do czasu czuję delikatne chwilowe kłócie w lewym boku( chyba w lewym jajniku). Wczoraj byłam bardzo senna i pospałam troche w dzień. Dzisiaj przeszło mi przez myśl czy mogą to być pierwsze objawy czy też skutki przyjmowania duphastonu? Czy któraś miała takie reakcje po duphastonie????

    An1
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i wczoraj miałam jednorazowy wyskok z biegunką i raz mnie zemdliło ale tylko przez chwilę bo szybko mi przeszło

    An1
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do wczoraj też brałam duphaston przez 10dni. Mam tak samo, piesi nie bolą co prawda, ale wrażliwe były do wczoraj przy dotyku (tak jakby szczypały od środka). 9 dnia brania dupka też mnie złapała biegunka i tak samo jak się pojawiła, tak sama przeszła. Senna jestem cały czas, mdłości miewam głównie rano i do tego jeszcze czasem uderzenia gorąca i wrażenie jakbym zaraz się miała rozchorować. Wypisz wymaluj objawy ciążowe ;) Testy jednak pokazują że w ciąży nie jestem, więc obstawiam że to działanie duphastonu.
    Życzę Ci żeby Twoje objawy okazały się ciążowe!

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu po owulacji robiłaś test?

    An1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam chyba już 3 cykl z Dupkiem i jedyny skutek uboczny po nim to mega wrażliwe piersi. Więc nie patrzyłabym na takie objawy. Wogóle nie patrzyłabym na objawy jakiekolwiek. Nie doszukuj się i spokojnie czekaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz ładny także spokojnie poczekać.

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An1 wrote:
    A w którym dniu po owulacji robiłaś test?

    w 10dpo i w 11dpo

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 19 października 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski! Oszaleje!
    Dzisiaj jest 9 dzień w którym biorę duphaston(pierwszy cykl obecnie, brałam, go już kilka lat temu).
    Rzecz w tym, że mam mnóstwo objawów, które nasilają się głównie wieczorem:
    - ból w krzyżu;
    -ból podbrzusza;
    - ból jajników (szczególnie lewego,z którego była najprawdopodobniej owulacja);
    -wrażliwa na dotyk uwaga! prawa pierś! :)
    - incydentalne uderzenia gorąca;
    - mdłości, ale w środku dnia.
    Dodam, że, kiedy brałam dupka kilka lat temu objawów nie było żadnych. Dzisiaj mam 10 dpo, jutro ostatni dzień brania dupka. Chciałam testować w niedzielę, ale nie wiem czy wytrzymam. Patrząc na mój wykres myślicie, że mogą to być objawy ciąży czy skutki brania dupka?!

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 19 października 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whoosie mogą to byc objawy brania dupka lub ciąży :) wykres poki co ladny, ja bym juz na twoim miejscu testowala, choc oczywiscie moze test sikany jeszcze nie wyjsc, beta hcg z krwi juz prawde powie na tym etapie, wiec moze warto zrobic przed odstawienie duphastonu

    Whoosie lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 19 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm zrobiłam bym w luxmedzie tylko, że nie wiem czy tam trzeba się umawiać....a jutro kończę brać :(

    Plemniczka dzięki za odpowiedź! Boję się, że się doszukuje nie wiem czego....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 21:38

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ