X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sluz rozciagliwy po owu
Odpowiedz

Sluz rozciagliwy po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane, mam nie lada zagadke od wczoraj. Owulacje mialam 31 grudnia (16dc) a od wczoraj (4dpo) mam sluz rozciagliwy plodny z domieszka bialego gestego. Miala tak ktoras z Was? Prosze pomozcie, wiem, ze na Was zawsze mozna liczyc. Z gory dziekuje za kazda odpowiedz

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam dzisiaj, tez 4 dni po ovu :)
    I dokladnie taki sam- bialy z domieszka rozciagliwego :0 moze dobry znak?

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się okaże za 6 dni;)
    trzymam kciuki za Ciebie:)

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, również trzymam kciuki za Ciebie :) dzisiaj znowu śluz biały, z lekką domieszką rozciągliwego, a u Ciebie jak???? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam zagadkę, bo ja z kolei mam od wczoraj (12 dpo) wodnisty śluz i jakiś taki dziwny, a zawsze przed @ miałam gęsty i kremowy, miała tak któraś?
    nie chcę sie doszukiwać objawów, bo wczoraj krew negatywnie i brzuch odzywa się czasami jak na @ ale takich rewelacji nie miałam jeszcze

    a rozciągliwy kilka dni po ovu też miałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 15:42

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już normalny, klejący momentami a momentami kremowy. AgaW jeśli czekasz na @ (1-3 dni) to niestety może być jej objaw, bo spada ilość progesteronu

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam i doczekać się nie mogę. jutro raczej też nie będzie, bo temp. jeszcze nie spadła, a spada zawsze dzień wcześniej

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak to jest z tymi cyklami, to, że zawsze spadała nie znaczy, że w tym miesiącu jakiś czynnik nie zakłócił Twojej równowagi hormonalnej. Choć życzę Ci z całego serca, aby to byłą jednak ciąża:) trzymam kciuki i czekam na wieści:)

    iza776 lubi tę wiadomość

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie obejrzałam Twój wykres i nie chcę Cię nakręcać, ale wygląda ciążowo:) Oby się zazieleniło:)

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się nie nakręcać, w piątek krew była ujemna, lek. kazał powtarzać w poniedziałek, bo podobno bhcg ma czas się pojawić nawet do 5 dni od spadku temp., który może sugerować implantację
    jutro się okaże, chociaż już straciłam 90% nadziei na ten cykl

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trać nadziei, jak dla mnie sprawa jest jasna, po prostu było za wcześnie:) Wierzę, że będzie dobrze i usłyszysz "gratuluję, jest Pani w ciąży!":)))
    Daj znać jutro jaki wynik bety

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta < 1, do tego spadek temp, więc czekam na @. oby przyszła jak najprędzej i żeby ovu była w jakimś sensownym terminie (np 16 dc, a nie 22 :)

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh... Skąd ja to znam, albo brak owulacji choć program je wyznacza, albo późne owulacje w 21 dc, koszmar, ale czego się nie robi:) U mnie w tym cyklu dalej nici, więc teraz pół roku przerwy i w maju hsg...

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do następnej ovu mam zamiar skupić się na zgubieniu pozostałości po świętach :) może to pomoże :)

    Miśka003, a to w oczekiwaniu na hsg nie można próbować? szkoda troszkę czasu...

    poza tym trzeba mieć zawsze nadzieję, sama jestem przypadkiem "niemożliwym" tzn, wg wielu lekarzy bez leków nie powinnam była zajść w ciążę, nie mówiąc o jej donoszeniu do końca, za dwa tygodnie, moje "niemożliwe" skończy 4 latka :)

    Miśka trzymam kciuki :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA MIALAM TAKI WLASNIE WCZORAJ A DZIS Z RANA POMARANCZOWY SLUZ....mam nadzieje ze to nie miesiaczka bo mam rozciagliwy zawsze przed samiuska miesiaczka.

    Unlike lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW: pewnie masz rację, że szkoda czasu, ale ja tego bardzo teraz potrzebuję a poza tym chcę schudnąć parę kilo, żeby pomóc moim jajnikom. A jeśli chodzi o CUDeńka to mam jeden w domu, właśnie zaczyna chodzić, wiem o czym mówisz:)


    weronika86: jeśli do @ masz jeszcze ponad tydzień to nie śluz wskazujący na nią tylko wahania hormonów - w normalnym cyklu albo ciąży - oby to było to drugie, trzymam kciuki:)

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • dorotekkk91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 lipca 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ostatni @ mialam 24 czerwca , 26 lipca powinnan dostac kolejny @ ale go nie ma , kochalam sie z chlopakiem w dni plodne dokladnie w dniu owulacji12 lipca .Trzy dni po dniach plodnych zaklulo mnie cos 2 razy w jajnik . Dzis zauwazylam u siebie śluz taki twarożkowy z grutkami nigdy takiego nie mialam . Może to oznaczac ciaze ? Mam na brzmiałe piesi od czasu do czasu zakluja mnie jajniki jak przed @ , raz mi bylo slabo w pracy . Bardzo bym chciala zeby tak bylo .A może któraś z was tak miała ? Z góry dziekuje za odpowiedz :)

    dorotekkk91
  • Olye Koleżanka
    Postów: 65 4

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorotekkk91 wrote:
    Hej dziewczyny ostatni @ mialam 24 czerwca , 26 lipca powinnan dostac kolejny @ ale go nie ma , kochalam sie z chlopakiem w dni plodne dokladnie w dniu owulacji12 lipca .Trzy dni po dniach plodnych zaklulo mnie cos 2 razy w jajnik . Dzis zauwazylam u siebie śluz taki twarożkowy z grutkami nigdy takiego nie mialam . Może to oznaczac ciaze ? Mam na brzmiałe piesi od czasu do czasu zakluja mnie jajniki jak przed @ , raz mi bylo slabo w pracy . Bardzo bym chciala zeby tak bylo .A może któraś z was tak miała ? Z góry dziekuje za odpowiedz :)



    twarożkowy śluz to nie objaw grzybicy?
    Jeśli wczoraj miałaś mieć okres to już możesz zrobić test :)

    Kajoinka lubi tę wiadomość

    <3 <3
  • aniaz Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Czy to możliwe żeby mieć śluz rozciągliwy na kilka dni przed @? z odrobiną krwi?

    aniaz
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ