X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spadek temperatury a implantacja
Odpowiedz

Spadek temperatury a implantacja

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to dziewczyny mówią - póki @ nie przyjdzie zawsze jest nadzieja. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja w tym cyklu pierwszy raz odnotowalam spadek temperatury ( nad linia podstawowa - spadek o 0,3) na drugi dzien wzrost i dzis temp utrzymuje sie na poziomie wyzszym.

    Ciekawe co to u mnie oznacza , troche wyluzowalam z implantacja bo rozmaiwalm z gin i w fazie owulacyjnej mialam bardzo niski norma od 85 - ja miam 44
    Wiec gin stwierdzila ze taki wynik wskazuje na brak owu - jednak obraz usg mowil zupelnie co innego ! Ze owulacja byla na 200 procent - resztki pecherzyka sie prawie cale wchlonely i jest cialko zolte - nie potrafila mi wyjasnic takiego zlego wyniku ... Moze cud ....

    Mi sie wydaje ze przy takim niskim estradiolu moglobyc jajeczko niezdolne do zaplodnienia ... Wiec nie ma sie co napalac a gin mowila ze spadek moze byc spowodowany zla kondycja fizyczna , stanem zdrowia pogoda ... Wiec sie nie napalam

    Dodam ze w dniu spdku czulam oslabienie fizyczne to fakt, dolegliwosci zoladkowe mialam od kilku dni dzis 8dpo wszelkie dolegliwosci odpuscily

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie wiem co sie u mnie dzieje, najpierw ladnie tempka poszybowała, a tera coś wzniesć sie juz nie moze.. ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale dalej jest wysoka :*

  • Jolcia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 września 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy moj spadek to implantacja? Nie wiem czy przestać brac duphaston....

    ad6877dde4a25804d4ab18bf169b8273.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiałam czy mój spadek w tym cyklu może być implantacyjny ale poczytałam trochę że implantacja najwcześniej może zajść w 5 dpo. No i w większości przypadków wcale nie ma spadku temp więc nie ma chyba co się tym sugerować.

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten spadek to ma byc jednodniowy, czy dluzszy?

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    A ten spadek to ma byc jednodniowy, czy dluzszy?
    Z tego co się orientuję, to raczej jednodniowy, ale zaznaczam, że pewności nie mam.

    m.m. lubi tę wiadomość

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś dopiero 5 dzień po :) wczoraj spadła temp a dziś jest znow 36,7 zobaczymy, poczekamy a w międzyczasie poczytamy:)

    74di4z174lr410ce.png
  • M.M.K Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zerknijcie na moj spadek. Rece mi opadly mialam nadzieje ze tym razem sie uda. I jeszcze to kucie miedxy pepkiem a zebrami. Masakra

    http://pg22.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=48
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj gdzieś wyczytałam, że taki spadek temperatury w każdym cyklu może się pojawić, bo pare dni przed okresem w jakiś dzień uaktywniają się estrogeny we krwi (jednoniowy ich wzrost) I może właśnie to powoduje że temperatura się obniża ? i znowu wzrasta.. Ehh pokręcone to wszystko..

    Fatim lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • m.m. Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślcie o moim wykresie ? Jest nadzieja?

    f2w3gzu3442kk16w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się już spadkiem nie nakręcam... Co ma być to będzie. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jednodniowy spadek temp w 7 dni po owulacji, mam cykle 26-30 dniowe, w 26dci 27dc test ciażowy negatywny, w 28dc pozytywny:)

  • m.m. Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy mój wykres daje choć cień szansy? Pierwszy raz mierze temperaturę i nie wiem jak go odczytywać.,, pomóżcie mi proszę...

    f2w3gzu3442kk16w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m.m. ja też dopiero w tym miesiącu poważnie podeszłam do mierzenia temp i też dumam nad moim wykresem, bo takie góry i doliny mi wyszły że nie mam na nic nadziei ;-/

    jak dla mnie Twój wykres wygląda obiecująco... ale od razu zaznaczam że nie jestem ekspertem ;)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to, ta wiadomość daje mi jeszcze nadzieje :-) :-D

    Bisia94 lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie ma co się nakręcać wykresem - powaga. Temperatura rośnie, bo po owulacji rośnie progesteron, tak samo jak w ciąży, więc czy będą góry i doliny, czy duży wzrost, czy mały nic nie oznacza.
    Różne wykresy już tu widziałam i nie ma reguły, śluz i temperatura są jakby potwierdzeniem owulacji i niczym więcej... Jak po planowanej @ (faza lutealna - wyższych temperatur, jest zazwyczaj taka sama +/- dzień) temperatura nadal utrzymuje się na poziomie wyższym, to dopiero można mówić o tym czy wykres daje "cień szansy"... inaczej idzie zwariować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 22:25

    hipisiątko, Poz!omka., justa. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redhotka no ale patrząc na moje góry i doliny wykresowe to nawet owulacji nie idzie wyznaczyć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tylko u mnie ciężko stwierdzić kiedy się ta 2 faza zaczęła ;) od 3 dni 36,7 się utrzymuje ;-/

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ