X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spóźniająca się miesiączka
Odpowiedz

Spóźniająca się miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aliicja Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ostatnio pisałam w jednym temacie o tym że spóźnia mi się miesiączka 6 dni. Dziś już 9 dzień bez, 37 dzień cyklu - testy nadal negatywne. Cykle mam zazwyczaj 26-27 dni. Dziwnie się czuje, najbardziej dokuczają mi ciągle zawroty głowy. Lekarz w przyszłym tygodniu ale do tego czasu zwariuje. Nie wiem co mam myśleć najbardziej zastanawiają mnie te zawroty, może wiecie czym to może być spowodowane przy braku miesiączki?

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj powodów może być na prawdę masa.... 😔
    Od błahych jak stres po różnego rodzaju schorzenia.
    Test powinien już wyjść więc to raczej nie ciąża - żeby się upewnić możesz ewentualnie zrobić beta HCG z krwi.

    Jeżeli zawroty głowy to może anemia albo coś Cię bierze? Ale to taka luźna dygresja bo na prawdę może być tego masa.
    Jakbyś szła na bete zrób też morfologię. 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 20:07

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dostac dzis i tez narazie niema. Wiec jestem dobrej mysli .

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliicja wrote:
    Hej dziewczyny, ostatnio pisałam w jednym temacie o tym że spóźnia mi się miesiączka 6 dni. Dziś już 9 dzień bez, 37 dzień cyklu - testy nadal negatywne. Cykle mam zazwyczaj 26-27 dni. Dziwnie się czuje, najbardziej dokuczają mi ciągle zawroty głowy. Lekarz w przyszłym tygodniu ale do tego czasu zwariuje. Nie wiem co mam myśleć najbardziej zastanawiają mnie te zawroty, może wiecie czym to może być spowodowane przy braku miesiączki?
    Moze mialas pozniej owulacje?

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliicja wrote:
    Hej dziewczyny, ostatnio pisałam w jednym temacie o tym że spóźnia mi się miesiączka 6 dni. Dziś już 9 dzień bez, 37 dzień cyklu - testy nadal negatywne. Cykle mam zazwyczaj 26-27 dni. Dziwnie się czuje, najbardziej dokuczają mi ciągle zawroty głowy. Lekarz w przyszłym tygodniu ale do tego czasu zwariuje. Nie wiem co mam myśleć najbardziej zastanawiają mnie te zawroty, może wiecie czym to może być spowodowane przy braku miesiączki?
    Może owulacja się przesunęła? Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Owulacja mi się mega przesunęła, dopiero dwa tygodnie po terminie miesiączki wyszla mi blada kreska na teście 🙈

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Może owulacja się przesunęła? Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Owulacja mi się mega przesunęła, dopiero dwa tygodnie po terminie miesiączki wyszla mi blada kreska na teście 🙈
    Az tak ci sie przesunela? Wow i przez dwa tyg nic zadnej kreski?

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Az tak ci sie przesunela? Wow i przez dwa tyg nic zadnej kreski?
    Dokładnie tak, to był mega dziwny cykl 🙂 ale zdaje sobie sprawe że to raczej rzadkość żeby aż tak się cykl rozlegulowal. Testowałam w terminie miesiączki i żadnej kreski na teście, później odpuściłam bo myślałam że mi się po prostu @ spozni ale jak mi się już dwa tyg spóźniala to zrobiłam kolejny i wyszedł bladzioch

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Dokładnie tak, to był mega dziwny cykl 🙂 ale zdaje sobie sprawe że to raczej rzadkość żeby aż tak się cykl rozlegulowal. Testowałam w terminie miesiączki i żadnej kreski na teście, później odpuściłam bo myślałam że mi się po prostu @ spozni ale jak mi się już dwa tyg spóźniala to zrobiłam kolejny i wyszedł bladzioch
    O wow ze wytrzymalas te 2
    Tyg . Ja w pon tak czy siak robie ta wizyte albo na monitoring albo na sprawdzenie droznosci .

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolyzlam dzien przed owu i 5 dni po . Niewiem czy napewno byla ale testy mial kreske wyedy najciemniejsza i potem juz slably przez 3 dni impptem juz nierobilam . Dziewczyny pisaly ze to jescze nie pik ale mi potem jasniala kreska wiec myslalam ze to to moze byc . Potem nierobilam po 3 dniach a widze ze moglbyc to moj blad. No nic poczekam 10 dni od ostaniego wspolzycia i znow zrobie

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    O wow ze wytrzymalas te 2
    Tyg . Ja w pon tak czy siak robie ta wizyte albo na monitoring albo na sprawdzenie droznosci .
    Wytrzymałam zapewne dlatego że się w tym czasie nie starałam o dzidziusia i było to totalne zaskoczenie 😀 teraz jak się staram to najchętniej już po owulacji bym testowała 🙈

    Jasne że najlepiej sprawdzić, tym bardziej że jest prawdopodobieństwo ciąży :)

    Jula😍🥰 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Wspolyzlam dzien przed owu i 5 dni po . Niewiem czy napewno byla ale testy mial kreske wyedy najciemniejsza i potem juz slably przez 3 dni impptem juz nierobilam . Dziewczyny pisaly ze to jescze nie pik ale mi potem jasniala kreska wiec myslalam ze to to moze byc . Potem nierobilam po 3 dniach a widze ze moglbyc to moj blad. No nic poczekam 10 dni od ostaniego wspolzycia i znow zrobie
    Mi w udanym cyklu w lutym też żaden test owulacyjny nie wyszedł tak ciemny jak kreska testowa a mimo wszystko się udało więc ja tym testom w 100% nie wierzę

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Wytrzymałam zapewne dlatego że się w tym czasie nie starałam o dzidziusia i było to totalne zaskoczenie 😀 teraz jak się staram to najchętniej już po owulacji bym testowała 🙈

    Jasne że najlepiej sprawdzić, tym bardziej że jest prawdopodobieństwo ciąży :)
    Ja tak samo . Zaraz po owu bym robila . Zyl niemma na piersiach ani tez brodawki niesa ciemne wiec niesadze ze sie udalo

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Ja tak samo . Zaraz po owu bym robila . Zyl niemma na piersiach ani tez brodawki niesa ciemne wiec niesadze ze sie udalo
    Dopóki nie ma @ to wszystko jest możliwe objawy mogą przyjść później. Może to głupie ale ja w obu ciążach na początku miałam bardzo delikatne i nabrzmiałe wargi sromowe. Zanim jeszcze zobaczyłam dwie kreski na teście w drugiej ciąży (która okazała się cb) właśnie ten objaw mnie skłonił do zrobienia testu

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Mi w udanym cyklu w lutym też żaden test owulacyjny nie wyszedł tak ciemny jak kreska testowa a mimo wszystko się udało więc ja tym testom w 100% nie wierzę
    Wiesz ja robilam
    Do tego czasu jak byly najbarzdziej ciemne i potem dla prewnosoc 3 dni sprawdzalam czy jasnieja i tak bylo wiec dalej nietestowalam . Ja mysle ze maks 4 dni i jak niewyjda pozytywne to czekac tylko na @ . Bo liczac ze zagniezdzenie mogloby trwac 12 dni maks no to po plus 4 jest beta. Dziwia mnie tylko wczesniejsze testy byly pozytywne . Slabe bo slabe ale byly . Teraz na 2 tez wychodza ale trza jakos pod swiatlo i taka slabiuchna jest .

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Wiesz ja robilam
    Do tego czasu jak byly najbarzdziej ciemne i potem dla prewnosoc 3 dni sprawdzalam czy jasnieja i tak bylo wiec dalej nietestowalam . Ja mysle ze maks 4 dni i jak niewyjda pozytywne to czekac tylko na @ . Bo liczac ze zagniezdzenie mogloby trwac 12 dni maks no to po plus 4 jest beta. Dziwia mnie tylko wczesniejsze testy byly pozytywne . Slabe bo slabe ale byly . Teraz na 2 tez wychodza ale trza jakos pod swiatlo i taka slabiuchna jest .
    Śledzę tu kilka wątków i rzeczywiście dziwna sprawa z tymi twoimi testami bo raczej wszystkie wadliwe nie mogą być... A z drugiej strony to raczej kreska powinna już ciemnieć, chyba że to biochem 😕

    Jula😍🥰 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Śledzę tu kilka wątków i rzeczywiście dziwna sprawa z tymi twoimi testami bo raczej wszystkie wadliwe nie mogą być... A z drugiej strony to raczej kreska powinna już ciemnieć, chyba że to biochem 😕
    Tez mysle ze to niestety to . Bo jak inaczej wytlumaczyc te kreski za duzo tych testow

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Tez mysle ze to niestety to . Bo jak inaczej wytlumaczyc te kreski za duzo tych testow
    Beta pewnie by sprawę wyjaśniła ale skoro nie masz takiej możliwości to pozostaje czekać do wizyty. Tym bardziej że mówisz że dziś już kreski jaśniejsze to mogłoby świadczyć o spadku bety 😕

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Aliicja Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) byłam dziś na becie, zobaczymy co pokaże


    < 0.1 mlU/ml.. :( pierwszy raz spóźnił mi się aż tyle i już miałam nadzieję. No cóż wizyta u lekarza i wywoływanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2021, 14:18

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliicja wrote:
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) byłam dziś na becie, zobaczymy co pokaże


    < 0.1 mlU/ml.. :( pierwszy raz spóźnił mi się aż tyle i już miałam nadzieję. No cóż wizyta u lekarza i wywoływanie.
    Przykro mi. Ja bylam dzis na becie i zobaczymy . Wiem ze powuzej 5 jest ciaza ale mial ktos mniej i jednak byla ciaza?

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi miesiaczka spóźnia się dwa dni. Od 8 miesięcy miałam jak w zegarku co 32/33 dni (zawsze @ przychodziła w nocy) testy negatywne. Najgorsze uczucie. Już wolałabym żeby 🐵 przyszła i wszystko się wyjaśniło A nie tak. Testy białe A 🐒 nie ma :/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ