X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny padlam.. :-D czytałam o tych ziołach ojca śroki i trafiłam na takie jakby jego zalecenia odnośnie ułatwienia poczęcia. Pkt 10 mnie rozbawil do łez : http://www.bonimed.pl/pl/artykuly/problemy-z-zajsciem-w-ciaze-porady-ojca-grzegorza-sroki

    :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ibishka, a czytalas może czy duphaston ma wpływ na temp w sensie, że jest tak długo wyższa, aż sie go bierze czy nie ma to znaczenia? Bo zawsze byłam tego ciekawa

    Juz lada chwila się wyjaśni, ale trzymam kciuki, no którejś musi sie udać! Cala nadzieja w Tobie :)

    U mnie przynajmniej @ jak w zegarku więc mogę zacząć nowy etap :) W tym miesiacu zrobię sobie na pewno lh i fsh bo może wskazywac na niedomoge lutealna a to mnie najbardziej dręczy :) i witamin z grupy B bo ponoc na progesteron wplywaja i inofem nadal w konskiej dawce :P cos jeszcze jest fajnego?

    Czytalam czytałam bo mnie to zastanawiało i sprawa wygląda tak że dupek nie wpływa na temp bo to nie jest naturalny progesteron jak w luteinie a ten dydro coś tam..
    Czyli oni nie ma wpływu na to kiedy spadnie temp, jeśli by miała się @pojawic jeszcze w trakcie brania yo spadnie normalnie.

    A wit D bierzesz? :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    W 3dc TSH,FSH,LH,testosteron, prolaktyna, AMH,estradiol,anty-tpo
    7-8 dpo progesteron
    Prócz tego D3, Homocysteina

    O kurcze, ale tego! Super dziękuję :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka onie to super, że tak działa przyjemniej wykres miarodajny! To tym bardziej trzymam kciuki!

    Tak tak wit D tez biore:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Dziewczyny padlam.. :-D czytałam o tych ziołach ojca śroki i trafiłam na takie jakby jego zalecenia odnośnie ułatwienia poczęcia. Pkt 10 mnie rozbawil do łez : http://www.bonimed.pl/pl/artykuly/problemy-z-zajsciem-w-ciaze-porady-ojca-grzegorza-sroki

    :-)

    Nie moge! Ha to ja nic nie rozumiem powinnam miec trojaczki taks "umeczona" czasem jestem :P
    Widzicie my tu kąpiele, wino, swiece organuzujemy, a tu pastować podłogę powinnyśmy :D
    Boże skąd ja wezme baranią skórę pod prześcieradło:P i sex o 2-5h? Chyba na spiocha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 11:19

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Ty to pal licho na śpiocha jakbyś była ale M to już gorzej żeby go o tej porze zmobilizować %-D

    Nie chce się nakręcac bo czuje ze nic z tego.. Myślałam że może te żyły co mi powychodzily ba piersiach to dobry znak ale pytałam dziewczyn na forum o clo i duphaston i pisaly że to kwestia duphastonu.
    Ale raczej nici bo ani śluzu nie ma za bardzo ani nic. 1 dzień się pojawił kremowy a tak to lipa..
    No ale jest plan na nowy miesiąc więc jest ok :-)
    Dupek przynajmniej mi skraca cykl na 25-26 więc chociaż tyle że szybciej znowu zacznę :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a miała któraś z was taki biały śluz w którym tak jakby takie hmm 'nitki' były?
    Bo dziś u siebie zauważyłam a jakoś wcześniej mi się nie zdarzało.. Nie wiem czy to dobrze że może źle (może jakaś infekcja?)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha mój o 5 do pracy wstaję więc jest moc hehe :D
    No to znów się spotkamy z testowaniem bo ja mam cykle 28 dni :)
    Ovu wypada idealnie w świąteczna niedziele/poniedziałek więc jest szansa, że nie będę o tym obsesyjnie myśleć :P

    W tym miesiącu odpukac obyło się bez łez ;]
    Ale brzuch tak napierniczna, ze dziś tylko kanapa, herbatka i wylegiwanie się przed tv :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chociaż tyle że masz możliwość swobodnego 'odcierpienia' tego co Twoje :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokłądnie dzień lecia :)
    A ten twój termometr microlife to sa jakies jego modele? Bo tak myśle czy by go sobie nie kupić

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chyba nie %-)
    Ja kupiłam na allegro, bodajże 13zl kosztował bez przesyłki.

    Ehh już mnie natchnal jakąś nową nadzieja ten śluz a tu zaczął brzuch cmic tak jak zawsze tuż przed @:-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibshka a ile normalnie ma dni twoja faza lutealna? Bierzesz dupka tylko przez clo?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co tak to nie wiem ile trwała bo nigdy nie znałam konkretnego terminu owu.. Cykle po bromergonie miałam raczej 27-28. Dupka biorę jako dodatek przy clo, bo clo może powodować że endometrium jest za cienkie.
    Dziś jest 11dpo.
    Jakby @przyszla jak przy ostatnim duphastonie po ostatniej tabletce to powinnam we wtorek po południu dostać.
    Zagmatwane to wszystko.no ale nic.. Nowy cykl nowe nadzieję nie?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie!
    U Ciebie teraz lewy jajnik wkracza do akcji to nie ma zmiłuj :D
    Ah no mój maluch to już po sylwestrze najwcześniej by się urodził, Ty jeszcze masz szanse na święta we troje :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znając moje szczęście to albo będziemy mieć z jednego rocznika albo Ty się będziesz już o trzecie starać zanim ja się z pierwszym zbiorę :-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka Moje problemy neurologiczne zaczęły się od drętwienia dłoni, później stopy, a później połowy twarzy, teraz jest już lepiej, ale jeszcze diagnozy nie ma, czekam aż wykonam wszystkie badania i wtedy się okaże co to za dziadostwo. Najbardziej szkoda mi straconego cyklu, no ale najważniejsze zdrowie by później fasolka mogła się zdrowo rozwijać.
    I ciągle czekam na zielonego kropka u Ciebie.
    Zuza widzę że zamienilas się w eksperta :D (i slusznie) Przykro mi z powodu @ ale mysle że nowy cykl będzie nasz i na początku 2018 będziemy już szczęśliwymi mami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 20:42

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Ibishka Moje problemy neurologiczne zaczęły się od drętwienia dłoni, później stopy, a później połowy twarzy, teraz jest już lepiej, ale jeszcze diagnozy nie ma, czekam aż wykonam wszystkie badania i wtedy się okaże co to za dziadostwo. Najbardziej szkoda mi straconego cyklu, no ale najważniejsze zdrowie by później fasolka mogła się zdrowo rozwijać.
    I ciągle czekam na zielonego kropka u Ciebie.
    Zuza widzę że zamienilas się w eksperta :D (i slusznie) Przykro mi z powodu @ ale mysle że nowy cykl będzie nasz i na początku 2018 będziemy już szczęśliwymi mami :)

    KaMiszka a stopa i dłoń po tej samej stronie dretwialy? A twarz po przeciwnej?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko się wyjaśni :)
    Wracaj do nas pełna sił :D
    Dokładnie 2018 na pewno przyniesie nam duzo szczęścia
    Zanim zaczęłam się starać to zartowalam, że fajnie byłoby zajść w czerwcu bo wtedy maluch urodzi sie w marcu, czyli na 2 urodziny mojego smyka. Może taki los mnie czeka :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibshka zaklinam Twoj termoment i z niecierpliwością czekam na test :D

    ibishka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale czuję że nawet zaklęcia Nic nie pomogą :-* brzuch cmi, a w dodatku pojawił się najpewniejszy objaw @ - wszechobecne wkurw... Wszystko mnie denerwuje, oddychajacy ludzie itp :-)
    Jak nie dostanę dziś @to jutro rano test :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ