X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziwo lepiej niż myślałam..
    Mam doła lekkiego i trochę myśli o poddaniu się.
    Najgorsza jest ta niepewność czy ten jajowod da w ogóle kiedykolwiek radę..

    Ciezkie to wszystko.. Ale jakkolwiek żałośnie to zabrzmi to chyba się już przyzwyczaiłam do tych ciągłych porażek..
    Więc dam radę i teraz :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 08:15

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie @ na siebie przygotowywała kilka dni może też dlatego mnie też było w miare :(

    Nic się nie martw teraz lewy wkroczy do akcji :) ale przy nie drożności inseminacja tez chyba powinna w razie czego sie sprawdzic, no chyba, że nie jesteś zwolenniczką takich metod.

    Kurcze dzis 3dc inie dałam rady badań zrobic :/ myslisz, ze 1 dzień coś zmieni?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowe paznokcie o jak tam dziś? Widziałam pozytywny ovu :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Mnie @ na siebie przygotowywała kilka dni może też dlatego mnie też było w miare :(

    Nic się nie martw teraz lewy wkroczy do akcji :) ale przy nie drożności inseminacja tez chyba powinna w razie czego sie sprawdzic, no chyba, że nie jesteś zwolenniczką takich metod.

    Kurcze dzis 3dc inie dałam rady badań zrobic :/ myslisz, ze 1 dzień coś zmieni?

    Nie mam kompletnie nic przeciwko takim metodom.. Rozwazam nawet in vitro jakby się naturalnie nie udawało i jedyny mój dylemat w tej kwestii to skąd wezmę tyle pieniędzy na to.. :-)

    Wydaje mi się że 1 dzień aż tak kolosalnej różnicy nie zrobi. Tym bardziej ze nie masz jakoś kosmicznie krótkich cykli. Mi kiedyś gin mówił że te dni do badań to +/- 1 dzień :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to prawda koszty kosmiczne inseminacja to jeszcze, ale in vitro kosmos jakiś!
    Nie ma co gdybyć, plany opracowane, cuda wianki zażywane :D więc po-sylwestrowego "kaca" odchorujemy na porodowce :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    O dziwo lepiej niż myślałam..
    Mam doła lekkiego i trochę myśli o poddaniu się.
    Najgorsza jest ta niepewność czy ten jajowod da w ogóle kiedykolwiek radę..

    Ciezkie to wszystko.. Ale jakkolwiek żałośnie to zabrzmi to chyba się już przyzwyczaiłam do tych ciągłych porażek..
    Więc dam radę i teraz :-)

    Nie poddawaj się! Który to już Twój cykl starań ?

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do in vitro - zgodzę się z Wami, koszty są kolosalne. I nie daje gwarancji. Moja koleżanka 3 razy podchodziła do inseminacji, potem 3 razy do in vitro i jest w ciąży na naturalsie - odpuściła. Wyjechali na wakacje i wróciła w ciąży :) A i nasienie było baaaardzo marne i ona miała endometroizę i torbiele na jajnikach - ogólnie słabo. A i tak się udało ! Mówię Wam: tam na górze na każdąz nas jet zapisany plan i choćbyśmy na głowie stanęły i uszami zaklaskały to tego nei zmienimy.

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi masz rację, to co nam zapisane tak ma się wydarzyć i nic nie zrobimy z tym.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    Emi masz rację, to co nam zapisane tak ma się wydarzyć i nic nie zrobimy z tym.

    Co jest trochę przykre, a zwłaszcza gdy lubisz planować... Ja lubię ;P

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Nie poddawaj się! Który to już Twój cykl starań ?
    11 za mną. Zaczynam 12

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    11 za mną. Zaczynam 12

    Biorąc pod uwagę, że dopiero masz przetakny jajowód, poprzednie cykle się jakby nei liczą. Jesteś 1 cykl w plecy dopiero ;) Większości udaj się do pół roku, więc spokojnie - uda się!

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem. Też sobie to wmawiam. Tylko że wiesz jaki się człowiek niecierpliwy robi.. Jeszcze jakbym miała pewność że jest wystarczająco drozny, a tak to nie wiem czy to kwestia że muszę poczekac tylko aż teraz zaskoczy, czy kolejne nie 'zaskakiwanie' jest spowodowane że nie ma wystarczająco miejsca jednak w tym jajowodzie..

    No nic zobaczyny..

    Narazie czekam na wredna @.jeszczd nie przyszła a już mną poniewiera - zaslablam na zakupach a do tego brzuch cmi tak że to są jakieś jaja :-/

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Wiem wiem. Też sobie to wmawiam. Tylko że wiesz jaki się człowiek niecierpliwy robi.. Jeszcze jakbym miała pewność że jest wystarczająco drozny, a tak to nie wiem czy to kwestia że muszę poczekac tylko aż teraz zaskoczy, czy kolejne nie 'zaskakiwanie' jest spowodowane że nie ma wystarczająco miejsca jednak w tym jajowodzie..

    No nic zobaczyny..

    Narazie czekam na wredna @.jeszczd nie przyszła a już mną poniewiera - zaslablam na zakupach a do tego brzuch cmi tak że to są jakieś jaja :-/

    Uwierz mi, że wiem. U mnie to już jest 19 cykl. Mimo drożnych jajowodów i dobrego nasienia. Co miesiąc nadzieja, co miesiąc porażka. Do teraz pamiętam jak się cieszyłam gdy beta wyniosła 7,24 - ale dwa dni później było już niecałe 5. Minął rok, a ja nie jestem nawet na tym etapie.
    Co miesiąc leki na owulację, zastrzyk na pęknięcie i seks na godzine. Nie polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 16:05

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym sobie na to wszystko zasluzylysmy?:-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej u mnue rano test ovu pozytywny, dwie mocne kreski po obiedzie druga juz slaba. Nie wiem czy to w ogóle jesr miarodajne, bo szyjka mega wysoko aż reke dopycham i jak juz cos siegne to twarde jak ten czubek nosa. A powinno byc miekkie. Ale sluz wodnisty i ph neutralne. Kto to wie o co chodzi. Dzisiaj mezunia bede meczyc aczkolwiek on twierdzi, ze skoro twarde u tak wysoko to juz zawszlam, bo on jak chce to trafia xD

    ibishka lubi tę wiadomość

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale perełke znalazłam?
    https://www.przedciaza.pl/54-plastry-chlodzace-moszne

    Jak sprawdzić czy Nasza druga połówka pragnie dziecka tak mocno jak my?
    Zaproponować plasterek :D Każdy, który da sobie obkleić jajka będzie idealnym tatą :D

    emi2016, Agu27 lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ale perełke znalazłam?
    https://www.przedciaza.pl/54-plastry-chlodzace-moszne

    Jak sprawdzić czy Nasza druga połówka pragnie dziecka tak mocno jak my?
    Zaproponować plasterek :D Każdy, który da sobie obkleić jajka będzie idealnym tatą :D

    Niezły test :D

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Niezły test :D

    Niestety mój go oblał :P
    Co tam wychowam sama :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha.. Mój walnąl lekka panikę jak mu pokazałam :-D - ale przecież wyniki mialem że jestem ok?!

    I mina zbitego psa :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu Macho nawet tego nie pokazywałam :D a mi ovu zlikwidował owulację xD więc podejrzewam, że miałam bezowulacyjny miesiąc skoro w dni płodne szyjka twarda jak kamień i nadal twarda. Te nasze organizmy są niesamowite.

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ