X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane za instrukcję teraz czekam na wsze porady czy sercować dzisiaj czy jutro

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A my wczoraj zrobiliśmy tygodniowe zakupy, żeby dzisiaj się lenić w domu ;) Sprzątanie mąż wykonał w tygodniu, więc dziś tylko rozebrałam choinkę i mamy spokój :)
    Właśnie zrobiliśmy spaghetti i jak zwykle wyszły takie porcje, że nie dałam rady wciągnąć :P Teraz to by się chyba przydało poleżeć do góry brzuchem :P

    Kasiulka - strona zapodaj.net - wchodzisz zakładkę "forum" i tam wrzucasz fotkę, ładujesz i link który Ci wyjdzie to wrzucasz tutaj :)

    Mycha - ja mierzę temperaturę w ustach i też różnie z nią bywa, ale jednak tak dużych wahań to nie mam.. Ciężko powiedzieć co może być przyczyną. A termometr masz nowy?? Bo jak już starszy to może baterie by trzeba było wymienić??

    Monika - my też na łatwiznę poszliśmy i kupiliśmy ciacho :P Z wiśniową galaretką i bitą śmietaną :D mega :D

    Wymienie po weekendzie baterie. Ta jesna wysoka sie nie przejmuje bo byla mierzona za pozno i to o wiele. Ale zazwyczaj w ustach temp. mialam bardzo do siebie zblizone...chyba ze idzie bezowulacyjny cykl....

    Sprawdzilam z termometrem szwagierki - odchylenie od jej takiego samego to tylko 0.04 stopnia czyli norma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 14:28

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Wymienie po weekendzie baterie. Ta jesna wysoka sie nie przejmuje bo byla mierzona za pozno i to o wiele. Ale zazwyczaj w ustach temp. mialam bardzo do siebie zblizone...chyba ze idzie bezowulacyjny cykl....

    Sprawdzilam z termometrem szwagierki - odchylenie od jej takiego samego to tylko 0.04 stopnia czyli norma.

    A jaki masz termometr??

    Kasiulka - test nie wygląda jak pozytywny, ale też kwestia tego czy miałaś kiedyś mocniejsze?? Bo ponoć u niektórych dziewczyn test taki jak Twój to jest już max.
    A jeśli by to dotyczyło mnie to pewnie serduszkowałabym jutro z rana i jeszcze pojutrze ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A jaki masz termometr??

    Kasiulka - test nie wygląda jak pozytywny, ale też kwestia tego czy miałaś kiedyś mocniejsze?? Bo ponoć u niektórych dziewczyn test taki jak Twój to jest już max.
    A jeśli by to dotyczyło mnie to pewnie serduszkowałabym jutro z rana i jeszcze pojutrze ;)
    Potwierdzam jutro z rana dzialajacie. ;-)

  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest i ona, jaśnie wielmożna Pani @ raczyła się pojawić. No to nic, walentynki będą szczęśliwe <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 14:52

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    jestem nową staraczką. Pierwszy test zrobię dopiero 25 stycznia a już się niepokoje. Jak ja wytrzymam kolejne 2 tygodnie? :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny
    U mnie ten test zawsze jest jasny bało wcale Więc uważam że jest to mak maksa :)
    Dziękuję za pomoc Zrobię moze jeszcze test koło 18 czy nie ma juz sensu?

    Zaczyna mnie boleć lewy jajnik ;) Więc owulacja tuż tuż Teraz tylko muszę męża przeciągnąć do jutra rana ;)

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka i Monika jak się uda będziecie oficjalnymi ciociami bobasa

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ja również mogę prosić o poradę?

    od 4 dni robię testy ovu - od dołu 4 kolejne dni 10 / 11 / 12 / 13 stycznia

    Nie mierze temperatury bo miałam grypę a teraz jestem przeziębiona więc i tak byłaby niemiarodajna. Jak na podstawie samych testów oceniacie najlepszy czas na przytulanko?

    https://zapodaj.net/a1e15589a6cf8.jpg.html

  • -Laura- Koleżanka
    Postów: 52 11

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka, ja tam bym czerpała przyjemność każdego dnia :D Bo potem to ochoty może już nie być :D
    Powiedzcie mi jak wy ogarniacie żeby każdemu odpisać, ja to się chyba nie nadaję na to :D Przejrzałam, miałam już odpowiedzi i duupa, nie mam pojęcia co i komu :D Skleroza...
    Aaa słuchajcie, zrobiłam nową fotkę tego wczorajszego testu, zerknijcie proszę...
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/e272c9d75ab3b0f1
    Wrzuciłam też na wątek o testach, ale myślę że i tu wrzucę, a co mi tam :D

    84bd2e96f63de69b995db6eac5e1f2a0.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona1992 wrote:
    Dziewczyny czy ja również mogę prosić o poradę?

    od 4 dni robię testy ovu - od dołu 4 kolejne dni 10 / 11 / 12 / 13 stycznia

    Nie mierze temperatury bo miałam grypę a teraz jestem przeziębiona więc i tak byłaby niemiarodajna. Jak na podstawie samych testów oceniacie najlepszy czas na przytulanko?

    https://zapodaj.net/a1e15589a6cf8.jpg.html

    A Ty Kochana to powinnaś <3 dzisiaj!! :) ewentualnie jutro powtórzyć, ale też z rana.

    Laura - a nie masz testu z czerwonym paskiem?? Bo na tym z niebieskim to ja nic nie widzę. Ale może ten niebieski tak wychodzi. Czerwony łatwiej zauważyć! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 15:22

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • -Laura- Koleżanka
    Postów: 52 11

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A Ty Kochana to powinnaś <3 dzisiaj!! :) ewentualnie jutro powtórzyć, ale też z rana.

    Laura - a nie masz testu z czerwonym paskiem?? Bo na tym z niebieskim to ja nic nie widzę. Ale może ten niebieski tak wychodzi. Czerwony łatwiej zauważyć! ;)
    No właśnie jak na złość w najbliższym sklepie wykupiłam wszystkie :D A w tesco które mamy niedaleko są tylko te niebieskie.. Nie ma to jak beta, no ale co zrobić jak nie ma możliwości... Chociaż ja już i tak mojemu powiedziałam że będzie tatą :D Przerażony jest mimo że od roku się nie zabezpieczamy :P

    84bd2e96f63de69b995db6eac5e1f2a0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie

    Chciałabym dołączyć do styczniowych testerek ale nie wiem czy za bardzo się nie nakręcam.
    Otóż to, 24.12.2016 miałam @@ w przedziale od 24 do 9 stycznia, przytulaliśmy się z narzeczonym przynajmniej codziennie.
    7.01 miałam owulację, od jakiś kilku dni czuje zmęczenie,przyplątało się do mnie lekkie przeziębienie piersi bolą trochę inaczej niż zazwyczaj przed @. Parę razy miałam mdłości ale może to wszystko wymysł mojej wyobraźni, pobolewał mnie dół brzucha i czułam kłucie w jajnikach Zauważyłam też zmianę w śluzie I zwracam się do was z pytaniem czy mogę spróbować zrobić test ciążowy w 24 dni cyklu, pozostanie wtedy 4 dni do miesiączki czy wytrzymać jeszcze ten tydzień. Bardzo mi zależy.
    Dodam też że temp utrzymuje się 37.7

    I czy polecacie bobo test super czuły ?

    Trzymam za was kciuki !

  • -Laura- Koleżanka
    Postów: 52 11

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrazliwaa wrote:
    witajcie

    Chciałabym dołączyć do styczniowych testerek ale nie wiem czy za bardzo się nie nakręcam.
    Otóż to, 24.12.2016 miałam @@ w przedziale od 24 do 9 stycznia, przytulaliśmy się z narzeczonym przynajmniej codziennie.
    7.01 miałam owulację, od jakiś kilku dni czuje zmęczenie,przyplątało się do mnie lekkie przeziębienie piersi bolą trochę inaczej niż zazwyczaj przed @. Parę razy miałam mdłości ale może to wszystko wymysł mojej wyobraźni, pobolewał mnie dół brzucha i czułam kłucie w jajnikach Zauważyłam też zmianę w śluzie I zwracam się do was z pytaniem czy mogę spróbować zrobić test ciążowy w 24 dni cyklu, pozostanie wtedy 4 dni do miesiączki czy wytrzymać jeszcze ten tydzień. Bardzo mi zależy.
    Dodam też że temp utrzymuje się 37.7

    I czy polecacie bobo test super czuły ?

    Trzymam za was kciuki !
    Spróbuj! Tylko negatywem się nie podłamuj do terminu miesiączki :D No i oczywiście daj znać co wyszło :)

    84bd2e96f63de69b995db6eac5e1f2a0.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrazliwaa wrote:
    witajcie

    Chciałabym dołączyć do styczniowych testerek ale nie wiem czy za bardzo się nie nakręcam.
    Otóż to, 24.12.2016 miałam @@ w przedziale od 24 do 9 stycznia, przytulaliśmy się z narzeczonym przynajmniej codziennie.
    7.01 miałam owulację, od jakiś kilku dni czuje zmęczenie,przyplątało się do mnie lekkie przeziębienie piersi bolą trochę inaczej niż zazwyczaj przed @. Parę razy miałam mdłości ale może to wszystko wymysł mojej wyobraźni, pobolewał mnie dół brzucha i czułam kłucie w jajnikach Zauważyłam też zmianę w śluzie I zwracam się do was z pytaniem czy mogę spróbować zrobić test ciążowy w 24 dni cyklu, pozostanie wtedy 4 dni do miesiączki czy wytrzymać jeszcze ten tydzień. Bardzo mi zależy.
    Dodam też że temp utrzymuje się 37.7

    I czy polecacie bobo test super czuły ?

    Trzymam za was kciuki !

    Ponoć dobry test - sama taki kupiłam :P
    Zawsze możesz spróbować zrobić - jak nie wyjdzie to powtórzysz za 4 dni.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Minerva Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wlasnie odebralam wyniki badan i TSH na poziomie 2.387 (normy 0.55-4) i prolaktyna 10.1 (normy 2.8-29.2). Co myslicie na podstawie wlasnych doswiadczen? Lekarz dopiero w srode, wiec niebardzo wien co myslec. Czytalam, ze TSH powinno byc w okolicach 1?

    56f4848fecf8893410f71913e8e7814f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A Ty Kochana to powinnaś <3 dzisiaj!! :) ewentualnie jutro powtórzyć, ale też z rana.

    Laura - a nie masz testu z czerwonym paskiem?? Bo na tym z niebieskim to ja nic nie widzę. Ale może ten niebieski tak wychodzi. Czerwony łatwiej zauważyć! ;)
    A u mnie Kaczorka jak się sprawy mają, dobrze trafiłam? Bo Ty coś mądrze piszesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super
    W takim razie próbuje i mam nadzieje że @ nie przyjdzie!
    I zupełnie straciłam apetyty, nic mi nie smakuje któraś z was też tak miała ?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A u mnie Kaczorka jak się sprawy mają, dobrze trafiłam? Bo Ty coś mądrze piszesz.

    Hehe, nie wiem czy mądrze :P Piszę jak czuję - na podstawie dotychczasowych obserwacji ;)

    A co do Ciebie, to jeśli owulacja była wtedy co OF zaznaczył i jeśli mąż ma wszystko ok z żołnierzykami to powinno wystarczyć :) Nam w październiku wystarczyło :P

    Heh, ja dziś od rana miałam bulgotanie w podbrzuszu a teraz cały czas się czuję jakbym jakaś pełna tam była.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hehe, nie wiem czy mądrze :P Piszę jak czuję - na podstawie dotychczasowych obserwacji ;)

    A co do Ciebie, to jeśli owulacja była wtedy co OF zaznaczył i jeśli mąż ma wszystko ok z żołnierzykami to powinno wystarczyć :) Nam w październiku wystarczyło :P

    Heh, ja dziś od rana miałam bulgotanie w podbrzuszu a teraz cały czas się czuję jakbym jakaś pełna tam była.
    A ja wiem ze dupaaaaa z tego :-( szkoda. A Ty tyle co zjadlas tego spaghetti to się nie dziwie ze pelna jesteś :P

‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ