X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wydarzyło się coś dziwnego, strasznie mnie zaczęły swędzieć sutki. Odczucie takie jakby ktoś pokrzywą je popieścił. Myślałam, że nie wytrzymam i zacznę się drapać. Tak wrażliwych to ich jeszcze nie doświadczyłam.

    kaha lubi tę wiadomość

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Mam dylemat czy brać dupka już dziś tak jak gin mówił czy się wstrzymać do np poniedziałku żeby mieć pewno9ść że owu była?

    Jeśli nie miałaś potwierdzonej owulacji monitoringiem to ja bym poczekała na skok temperatury, żeby mieć pewność, że owulacja była. Bo póki co Twój wykres na to nie wskazuje.

    Karolina - ja kiedyś bezy nie lubiłam, ale jakiś czas temu zmieniłam zdanie. Zjadłabym sobie taką co planujesz zrobić ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik dobrze to wróży

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny badania typu androgeny shgb to można w dowolnym cyklu?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Jeśli nie miałaś potwierdzonej owulacji monitoringiem to ja bym poczekała na skok temperatury, żeby mieć pewność, że owulacja była. Bo póki co Twój wykres na to nie wskazuje.

    Karolina - ja kiedyś bezy nie lubiłam, ale jakiś czas temu zmieniłam zdanie. Zjadłabym sobie taką co planujesz zrobić ;)
    Dzięki, chyba tak też zrobię.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Katik dobrze to wróży
    Zobaczymy, po miesiącach wielkich stresów teraz jestem spokojna i wyluzowana, dwa psy (z czego jeden mały) dają się zrelaksować i nie myśleć, a kot porządnie odstresowuje.
    Jestem dobrej myśli :)

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Nas

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey Dziewczyny. Ponownie napisze mój post, bo nikt mi nie odpowiedział - obiecuję, ze jak zostanie bez odp to więcej go już nie wstawię ;p

    Podczytuje Was od wczoraj i tak niesmiało zapytam - co sądzicie?

    OF zmienił mi statystyke - po wpisaniu dzisiejszej tempki - wcześniej @ przewidywał na jutro (17 dc - 15.01) a teraz na 31dc - 19.01...

    do wczoraj miałam głupi pomysł testowania jutro (w koncu OF jest trochę bardziej zaawansowany niz inne apki) ale teraz zmienił prognoze na ten sam dzień, który wskazuje moja apka, której uzywam od lat (Mój kalendarz- ale ona opiera sie na czystej matematyce)

    średnio cykle mam 31 dniowe najczesciej 28-30,,, nie chce sie rozczarowac choc z drugiej strony to w sumie dopiero nasz 1 cs.

    OF ma dane dopiero z tego cyklu bo co prawda mierze tempkę i zapisuje ale dopiero od polowy zeszlego cyklu

    myślicie, ze kiedy testować aby się nie rozczarować ale jednocześnie wiadomo, ze jak najwcześniej ;p

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka i Karolina jesteście następne w kolejce! Co was nie zobaczę w lutym na testowaniu!!!

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ktoś testuje? Ja dziś kupiłam test i się zastanawiam, zobaczę rano co z temp.

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 ja bym testowała w 12 dpo jaką ci wyznaczył OF.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    hey Dziewczyny. Ponownie napisze mój post, bo nikt mi nie odpowiedział - obiecuję, ze jak zostanie bez odp to więcej go już nie wstawię ;p

    Podczytuje Was od wczoraj i tak niesmiało zapytam - co sądzicie?

    OF zmienił mi statystyke - po wpisaniu dzisiejszej tempki - wcześniej @ przewidywał na jutro (17 dc - 15.01) a teraz na 31dc - 19.01...

    do wczoraj miałam głupi pomysł testowania jutro (w koncu OF jest trochę bardziej zaawansowany niz inne apki) ale teraz zmienił prognoze na ten sam dzień, który wskazuje moja apka, której uzywam od lat (Mój kalendarz- ale ona opiera sie na czystej matematyce)

    średnio cykle mam 31 dniowe najczesciej 28-30,,, nie chce sie rozczarowac choc z drugiej strony to w sumie dopiero nasz 1 cs.

    OF ma dane dopiero z tego cyklu bo co prawda mierze tempkę i zapisuje ale dopiero od polowy zeszlego cyklu

    myślicie, ze kiedy testować aby się nie rozczarować ale jednocześnie wiadomo, ze jak najwcześniej ;p

    Hmm ja. Ie lubię testować przed datą okresu bo później jak wychodzi I kreska to już mam złe myśli dlatego Ja bym poczekała

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 ja bym zaczekała conajmniej 2 dni. Jeśli dobrze wyznaczyło owu to dopiero 9dc, jeśli cykle ok.30 dniowe to też jeszcze kilka dni. Cierpliwości :)

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer napisałam do ciebie na wiadomość Czekam z nieciepliwościa na odp

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    K01 ja bym testowała w 12 dpo jaką ci wyznaczył OF.
    czyli 29dc :)

    tak myślałam, aby własnie wtedy testowac bo mogłabym wtedy ew. od razu zrobić bete i ew. powtórzyc ją w czwartek..

    Dzięki za odpowiedzi - zobaczymy do kiedy wytrzymam - moze do tego wtorku sie samo wyjaśni...

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    hey Dziewczyny. Ponownie napisze mój post, bo nikt mi nie odpowiedział - obiecuję, ze jak zostanie bez odp to więcej go już nie wstawię ;p

    Podczytuje Was od wczoraj i tak niesmiało zapytam - co sądzicie?

    OF zmienił mi statystyke - po wpisaniu dzisiejszej tempki - wcześniej @ przewidywał na jutro (17 dc - 15.01) a teraz na 31dc - 19.01...

    do wczoraj miałam głupi pomysł testowania jutro (w koncu OF jest trochę bardziej zaawansowany niz inne apki) ale teraz zmienił prognoze na ten sam dzień, który wskazuje moja apka, której uzywam od lat (Mój kalendarz- ale ona opiera sie na czystej matematyce)

    średnio cykle mam 31 dniowe najczesciej 28-30,,, nie chce sie rozczarowac choc z drugiej strony to w sumie dopiero nasz 1 cs.

    OF ma dane dopiero z tego cyklu bo co prawda mierze tempkę i zapisuje ale dopiero od polowy zeszlego cyklu

    myślicie, ze kiedy testować aby się nie rozczarować ale jednocześnie wiadomo, ze jak najwcześniej ;p

    Patrząc na Twój wykres to ja bym poczekała jeszcze ze 3 dni z testowaniem :)

    Cameline - czekam na plusika u Ciebie :)

    Cameline lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kaczorka i Karolina jesteście następne w kolejce! Co was nie zobaczę w lutym na testowaniu!!!
    Mi się też coś tak wydaję :-D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    K01 ja bym zaczekała conajmniej 2 dni. Jeśli dobrze wyznaczyło owu to dopiero 9dc, jeśli cykle ok.30 dniowe to też jeszcze kilka dni. Cierpliwości :)
    też tak uważałam, ale dziwiło mnie własnie, że do dziś mi OF pokazywało okres na jutro... ale widocznie dopiero się uczy moich cykli (w końcu jestem tutaj od niedawna :)



    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka - a moze to nie kwestia termometru tylko tego ovarinu co biore? Ni wiem. W kazdym razie szyjka poszla w gore i twardnieje, sluz sie rozrzedza wiec wyglada na to ze owulka jednak bedzie.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo za opinie :)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ