X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek moim zdaniem to nie ciąża jest 6 DC więc już powinna być mocna kreska a Twój test wygląda jak wyjęty ze śmietnika to że masz tempka wysoko nic nie oznacza mi w jedynym cyklu spadła dopiero parę dni po @ a ciąży nie było. Jak chcesz to testuj a jak dalej będziesz się głowic to leci na betę i będzie czarne na białym powodzenia :)

    Nie zrozumcie mnie źle bo rozumiem jak bardzo chce się być w ciąży ale doszukiwanie się w ten sposób nie sprawi że się w niej będzie...To już z lekka obsesja :)

    A wiecie jak bardzo was lubię i wspieram bo sama takiej pomocy potrzebowałam i ja od was otrzymałam :*

    Princesska, Flowwer, Kasiulka03 lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Chodziło mi o to czy masz kolejne w zapasie - po co od razu ta złośliwość :-/

    To nerwy jeszcze mojego męża ponieważ mówił że tam coś widzi a przecież miałam okres więc jak to możliwe

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    To nerwy jeszcze mojego męża ponieważ mówił że tam coś widzi a przecież miałam okres więc jak to możliwe
    Widzi ale jedną kreskę. Kochana skup się teraz na tym cyklu mierz temp. niedługo spadnie ;-)
    Moj co do ciązy jest niestety obojętny. :-/

    zubii lubi tę wiadomość

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Popełniłaś jakąś zbrodnię na tym teście?? :P
    Chyba bym powtórzyła, bo ten jakiś niepewny..
    Dziewczyny poczytuje sobie was bo tez testowalam dzis (-)ale kaczorka z tego tekstu to po prostu ryje jak bobr :-D poprawilas mi humor ahahaha

    zubii lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Widzi ale jedną kreskę. Kochana skup się teraz na tym cyklu mierz temp. niedługo spadnie ;-)
    Moj co do ciązy jest niestety obojętny. :-/

    Jak to obojętny? To on nie chce dzidzi? :-(

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika faceci inaczej podchodzą do starań o dziecko oraz wtedy gdy nie wychodzi.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem 5dpo,i dziś ze mną coś nie tak,a mianowicie mam przeczucia że w tym cyklu się mogło udać,czyżby mój mózg robił sobie ze mnie jaja.Serce czy Rozum????

    zubii, -Laura- lubią tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    A ja jestem 5dpo,i dziś ze mną coś nie tak,a mianowicie mam przeczucia że w tym cyklu się mogło udać,czyżby mój mózg robił sobie ze mnie jaja.Serce czy Rozum????
    Ja w poprzedniej ciazy odrazu wiedzalam, ze sie udalo. I na jakies 3dpo mialam tak wywalone zyly na piersiach, ze bylam na 100% pewna tego.
    Skorpionek ja ostatnio tez tak zmaltretowalam test i sie doszukalam tej kreseczki, ale zupelnie nic to nie oznaczalo. I nie moge sie zgodzic, ze mezczyzni bywaja objetni. Moj maz bardzo chce miec dzidziusia drugiego i bardzo przezyl moje poronienie i smutno mu btlo zawsze przy negatywie/@.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:59

    zubii, Karolina90 lubią tę wiadomość

  • Cotynato Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    co myślicie?
    https://naforum.zapodaj.net/e78e6d8bd46a.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/de1830ffc8ba.jpg.html
    Z tego co kiedyś czytalam rozmyte testy nie wróżą za dobrze. Tzn jak kiedys tak miałam to znalazłam informację że jest błąd testu i nie oznacza to o ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 20:57

  • emilka88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się niecierpliwię, jutro robię test ciążowy (czyli 2 dni przed planowanym okresem). Kupiłam czuły test Baby Boom, mam nadzieje że będzie wiarygodny.
    Staramy się długo z mężem, który niestety choruje na Crohna. Mamy za sobą 10 miesięcy nieudanych starań.
    Dostałam też propozycję zmiany pracy na lepszą. Więc wynik testu będzie też decydował jak potoczą się moje dalsze losy. Chciałabym mieć i upragnione dziecko i lepszą pracę. Ale życie składa się z wyborów :)

    zubii, madlene88, Flowwer lubią tę wiadomość

    Emilia88
  • emilka88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POWODZENIA dla wszystkich starających się ! :)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    Emilia88
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Ja w poprzedniej ciazy odrazu wiedzalam, ze sie udalo. I na jakies 3dpo mialam tak wywalone zyly na piersiach, ze bylam na 100% tego.
    Skorpionek ja ostatnio tez tak zmaltretowalam test i sie doszukalam tej kreseczki, ale zupelnie nic to nie oznaczalo. I nie moge sie zgodzic, ze mezczyzni bywaja objetni. Moj maz bardzo chce miec dzidziusia drugiego i bardzo przezyl moje poronienie i smutno mu btlo zawsze przy negatywie/@.
    No zobaczymy czy serce mnie nie oszukuje...żaden facet nie jest obojętny ciąży,myślę że poprostu każdy inaczej reaguje.Moj kochany po poronieniu bal się ponownie starać,bo widział jak to wpłynęło na psychikę ale zdaje sobie sprawę jak mocno mnie kocha, mówiąc mi ze jeżeli ja będę szczęśliwa to on też.Bo jego szczęście to moje szczęście.I idziemy razem do przodu.Wierzcie mi niekazdy facet się cieszy,bo ogólnie faceci boją się braku zainteresowania nimi w okresie macierzyństwa...każdy ma swoje schizy.

    kaha lubi tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilka88 wrote:
    Ja też się niecierpliwię, jutro robię test ciążowy (czyli 2 dni przed planowanym okresem). Kupiłam czuły test Baby Boom, mam nadzieje że będzie wiarygodny.
    Staramy się długo z mężem, który niestety choruje na Crohna. Mamy za sobą 10 miesięcy nieudanych starań.
    Dostałam też propozycję zmiany pracy na lepszą. Więc wynik testu będzie też decydował jak potoczą się moje dalsze losy. Chciałabym mieć i upragnione dziecko i lepszą pracę. Ale życie składa się z wyborów :)
    Życzę abyś ujrzała 2 kreseczki.Pamietaj że nic się nie dzieje bez przyczyny

    ckai9n73kv974yz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Jak to obojętny? To on nie chce dzidzi? :-(
    Chce, ale chyba ma już dość mojego gadania :P :P Gdyby się pożądnie postarał to bym mu nie jęczała nad uchem :D bo byłabym już w ciąży. :D

    kaha, Karolina90, madlene88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    A ja jestem 5dpo,i dziś ze mną coś nie tak,a mianowicie mam przeczucia że w tym cyklu się mogło udać,czyżby mój mózg robił sobie ze mnie jaja.Serce czy Rozum????
    Bardzo możliwe że jesteś, kobiety to po prostu czują ;-)

    madlene88 lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Chce, ale chyba ma już dość mojego gadania :P :P Gdyby się pożądnie postarał to bym mu nie jęczała nad uchem :D bo byłabym już w ciąży. :D

    Hahahahaha :-) jesteś bezwzględna :-P Mój Mąż też mnie zawsze wspiera, co ranek dopytuje jak tempka i ogólnie chodzi ze mną prawie zawsze do lekarza i ogólnie mówi, że widocznie jeszcze nie czas jak pojawia się negatyw :-)

    kaha lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Monika faceci inaczej podchodzą do starań o dziecko oraz wtedy gdy nie wychodzi.

    Skorpionek niestety, ale to jest w 100% negatyw. jesteś już dawno po @ i jeśli ciaza by była to dobrze widoczna na teście, na pewno nie trzeba by było go tak maltretować:)

    zubii lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Skorpionek niestety, ale to jest w 100% negatyw. jesteś już dawno po @ i jeśli ciaza by była to dobrze widoczna na teście, na pewno nie trzeba by było go tak maltretować:)
    Zgadzam sie, ze to negatyw. Ale bazujac tylko na testach nawet 2tyg po terminie @ moze byc tylko cien drugiej kreski. Ja tak mialam w nieudanej ciazy :( nie robilam bety, w ogole zadnych badan nie zdazylam zrobic, bo z krwiakiem lezalam plackiem w domu a jak pojechalam po skierowanie to bylo juz za pozno (test od poczatku do konca wychodzil ledwo widoczny)

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    A ja jestem 5dpo,i dziś ze mną coś nie tak,a mianowicie mam przeczucia że w tym cyklu się mogło udać,czyżby mój mózg robił sobie ze mnie jaja.Serce czy Rozum????

    Madlene88 ja przy pierwszej ciazy czekalam 29 cykli, tylko ostatnie to byl juz okres rezygnacjii i odpuszczenia wiec ciąża mnie zaskoczyła totalnie ;-)

    Teraz staramy sie juz od kwietnia dziewczyny, ten cykl wydawal mi sie od poczatku wyjątkowy wrecz magiczny, samopoczucie po owu ciążowe, zmęczenie gdzie zasypialam na siedząco, odrzut od alko przy sylwestrze i teraz zalamka. Tez tak macie ze te forum i wpisy was nakrecaja? Ja juz nie wiem dzis czy te objawy to serio byly czy je sobie uroilam? Moze za bardzo chce?

    Dzis u mnie 15 dp, od dwoch dni plamie na brazowo bez zywej krwi? Myslicie ze moja psychika mogla zablokowac mi krwawienie, bo tak bardzo wierzylam? Chciałabym juz zaczac nowy cykl! Myslicie ze te plamienia po kilka dziennie mogę uznac za rozpoczecie? Mialyscie kiedys podobnie? Bo u mnie zawsze bylo mega od razu :-(

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Zgadzam sie, ze to negatyw. Ale bazujac tylko na testach nawet 2tyg po terminie @ moze byc tylko cien drugiej kreski. Ja tak mialam w nieudanej ciazy :( nie robilam bety, w ogole zadnych badan nie zdazylam zrobic, bo z krwiakiem lezalam plackiem w domu a jak pojechalam po skierowanie to bylo juz za pozno (test od poczatku do konca wychodzil ledwo widoczny)

    Kochana pewnie, że może test nie wyjść po terminie @, ale zakrawaloby to już dla mnie na cud gdyby nie dość że test nie wychodził to jeszcze @ normalnie przyszła mimo ciazy. co więcej z obserwacji wg mnie wynika, że w przypadku zdrowej ciazy beta jest wysoka i testy wychodzą pozytywne...

    zubii lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ