X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to mój dzisiejszy test owu sprzed robienia zastrzyku, dziś pozytyw jak ta lala:)

    https://zapodaj.net/91c6045cffad7.jpg.html

    Bocianiątko, Kaczorka lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuki123 wrote:
    Wstrętna @ się u mnie zjawiła niestety

    Przykro mi :(

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. U mnie troche skomplikowanie,ale moze ktoras z Was cos "wywrozy". Jestem w 32 dniu cyklu przy cyklach 30dniowych,aczkolwiek jest to cykl po poronieniu samoistnym w 9tc.wystapily dni plodne z olbrzymia iloscia sluzu i stwierdzilam ze co ma byc to bedzie i idziemy na zywiol.Bylam po poronieniu u lelarza i wszystko bylo juz w normie wiec zielone swiatlo na starania.No i przechodzac do moich watpliwosci.Caly cykl sie przesunal,to na pewno.Owu byla gdzies w okolicach 20dnia (zwykle16),teraz mam bolace brodawki,szyjka dalej wysoko,okresu brak.2dni temu zrobilam bete i byla prawie zerowa.sluz jest bialy.przedwczoraj przy badaniu szyjki zaobserwowalam jakby zrozowiony sluz,ktory juz dzisiaj jest dalej bialy.Szyjka nie jest calkowicie zamknieeta bo rodzilam raz sn.Zawsze jest troszke jakby otwarta.Na pewno nie tak jak zwykle przed @.Myslicie ze powtorzyc test czy nie ma szans jal byla beta zerowa?zerknijcie na moj wykres prosze.Do zagadki dodam ze temp.spadla wczoraj i dzisiaj nie wzrosla :/ Wssystko jest inaczej niz zwykle przed @ i gdyby temp.byla wysoka to obstawialabym ciaze.Jakies wahania hormonalne?Czuje sie zdurniala juz,moj organizm swiruje na potege.

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    a to mój dzisiejszy test owu sprzed robienia zastrzyku, dziś pozytyw jak ta lala:)

    https://zapodaj.net/91c6045cffad7.jpg.html

    Dzisiaj to jest to! Teraz tylko mocne serducho i zaciskam kciuki :*

    suri2016 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Lady Trusia Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziwczyny!
    Po pierwsze gratulacje dla wszystkich, którym się udało, powodzenia i zdrówka :)

    Miałam wczoraj testować, ale plamiłam, więc sobie podarowałam. Pomyślałam, że już po wszystkim i nawet wieczorem progesteronu nie brałam. Ale @ dalej nie mam, gdzieś coś brązowego siedzi i nic więcej.
    Test dziś robiłam i negatyw bez najmniejszego cienia...

    Endometrioza - (torbiele na obu jajnikach) kwiecień 2011
    Tarczyca - od stycznia 2016
    Progesteron - od sierpnia 2016
    Poronienie 9tc - wrzesień 2016

    ovufriend.pl
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze sa tylko 2 opcje,ale poki co zadna nie jest wg objawow wiarygodna.Ach.Musze jakos wytrwac najblizsze dni.Dopoki nie odebralam wyniku bety bylam pewna ze te objawy to fasolka,ale beta jest wiarygodna.Zastanawiam sie tylko czy nie zrobilam jej po prostu za szybko.trzeba czekac 10dni po zaplodnieniu,a ja zrobilam jakoes 8 :/ No,to wyzalilam sie i napisalam moja sytuacje.Macie jakies slowa otuchy albo zdrowego rozsadku?

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Dzisiaj to jest to! Teraz tylko mocne serducho i zaciskam kciuki :*

    Czekam jak na szpilkach na to <3 :) a jak u Ciebie Kochana? Kiedy idziesz na wizytę? Robiłaś w ogóle betę?

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska wrote:
    Wiem ze sa tylko 2 opcje,ale poki co zadna nie jest wg objawow wiarygodna.Ach.Musze jakos wytrwac najblizsze dni.Dopoki nie odebralam wyniku bety bylam pewna ze te objawy to fasolka,ale beta jest wiarygodna.Zastanawiam sie tylko czy nie zrobilam jej po prostu za szybko.trzeba czekac 10dni po zaplodnieniu,a ja zrobilam jakoes 8 :/ No,to wyzalilam sie i napisalam moja sytuacje.Macie jakies slowa otuchy albo zdrowego rozsadku?

    Jeśli betę zrobiłaś w 30 dc, to 10 dpo powinna być wiarygodna. Cykl po poronieniu jest zawsze inny, może być nietypowy/dłuższy. Jak temp spadła to pewnie zaraz przyjdzie @. Powodzenia w kolejnym cyklu!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Czekam jak na szpilkach na to <3 :) a jak u Ciebie Kochana? Kiedy idziesz na wizytę? Robiłaś w ogóle betę?
    Nie robiłam bety bo akurat nie miał mi kto przypilnować malej a zaraz zachorowała później mnie zaraziła i tak szybko specjały te 2 tygodnie w piątek pierwsza wizyta. Jutro idę wydrukować wykres :)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Nie robiłam bety bo akurat nie miał mi kto przypilnować malej a zaraz zachorowała później mnie zaraziła i tak szybko specjały te 2 tygodnie w piątek pierwsza wizyta. Jutro idę wydrukować wykres :)

    Ale extra! Już na pewno będzie ładny pęcherzyk widoczny :) Cudownie <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ale extra! Już na pewno będzie ładny pęcherzyk widoczny :) Cudownie <3

    Po cichu liczę że i zarodek bo moje tc liczę tak jakbym @ miała od 8.12 a moj prawdziwym to 25.11

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Po cichu liczę że i zarodek bo moje tc liczę tak jakbym @ miała od 8.12 a moj prawdziwym to 25.11

    aaa ok :) Wszystko jasne :) no to na pewno zarodek będzie już widoczny! :) a czemu tak liczysz?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Sakota Znajoma
    Postów: 27 49

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki ;) jestem tutaj nowa, do tej pory jedynie biernie czytałam ;) Kaczorka zapisz mnie proszę na testowanie 25.01 ;)

    3jgxs65g597xnqv1.png
    8909ccd1db9b6886eb01454ffb39778a.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzisiaj wieczorem uzupełnię naszą listę :) wczoraj nie miałam już siły do kompa siadać. Może dzisiaj nie padnę :p aczkolwiek już teraz mi się ciężko siedzi w pracy.
    I w ogóle głowę mam taką ciężką, że nie mogę jej utrzymać w górze - aż mnie boli!

    Czekam trochę jak na szpilkach na weekend na efekty działań owulacyjnych :p
    Póki co tylko z rana jakieś dziwne lekkie bóle - niby jak na @, ale bardzo słabe. I znikają zaraz. No i pić mi się ciągle chce.

    Suri - trzymam kciuki za owulację ;)

    suri2016, zubii, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ok, dzisiaj wieczorem uzupełnię naszą listę :) wczoraj nie miałam już siły do kompa siadać. Może dzisiaj nie padnę :p aczkolwiek już teraz mi się ciężko siedzi w pracy.
    I w ogóle głowę mam taką ciężką, że nie mogę jej utrzymać w górze - aż mnie boli!

    Czekam trochę jak na szpilkach na weekend na efekty działań owulacyjnych :p
    Póki co tylko z rana jakieś dziwne lekkie bóle - niby jak na @, ale bardzo słabe. I znikają zaraz. No i pić mi się ciągle chce.

    Suri - trzymam kciuki za owulację ;)

    Trzymam kciuki żeby to był fasol :) :) :)
    Też już bym chciała być po <3 i w tym przyjemniejszym okresie oczekiwania na II kreski :) Póki co u mnie śluzu płodnego jakoś brak, mam nadzieję, że jutro przed <3 mnie zaleje :)

    zubii lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    aaa ok :) Wszystko jasne :) no to na pewno zarodek będzie już widoczny! :) a czemu tak liczysz?

    Bo wg testów owu owulka miałam 29 DC więc to ogromna różnica

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Trzymam kciuki żeby to był fasol :) :) :)
    Też już bym chciała być po <3 i w tym przyjemniejszym okresie oczekiwania na II kreski :) Póki co u mnie śluzu płodnego jakoś brak, mam nadzieję, że jutro przed <3 mnie zaleje :)

    Mi przyjemniej i szybciej jednak mija pierwsza faza cyklu ;) a tym razem to już w ogóle :p z zaskoczenia mnie owulacja wzięła ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Mi przyjemniej i szybciej jednak mija pierwsza faza cyklu ;) a tym razem to już w ogóle :p z zaskoczenia mnie owulacja wzięła ;)

    Ja to się stresuję zawsze, że przegapię owu i za późno będziemy <3 no nic, do jutra jestem na pełnej adrenalinie ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja to się stresuję zawsze, że przegapię owu i za późno będziemy <3 no nic, do jutra jestem na pełnej adrenalinie ;)

    Hehe, no nie dziwię się - też bym miała pewnie stresa gdybym czekała do końca :p ja to jednak wolę na spokojnie w dzień pozytywnego testa <3

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za glos rozsadku ;) Czekam wiec na @... oby szybko raczyla sie zjawic i wszystko wrocilo do zdrowej normy.

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ