X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    dziewczyny! matka natura jest jednak mądra, ovitrelle swoje a mój organizm swoje. pomimo podania zastrzyku owulację miałam jakoś wczoraj w ciągu dnia/wieczorem wiec chwała Bogu, że moje mądre libido wczoraj wieczorem skoczylo o 1000% i wykorzystałam M. gdybym czekała do dzisiejszego wieczora to plulabym sobie w brodę. wygląda na to, że owulacje miałam kilka godzin po zastrzyku- przestroga przed czekaniem 36 h. stąd już u mnie brak sluzu płodnego. asekuracyjnie powtórzę <3 z M. jak wróci z pracy. bilans więc taki, że współżyliśmy w pon. i śr. wieczorem a owu była jakoś w środę w ciągu dnia/wieczorem...

    A nie mowilam ! Natura wie swoje.
    Mnie rez z zaskoczenia owulka wziela wiec pewnie walne tego testa 31.01 jak wy ^^
    Ale ma laski wkurwa. Zjechalam meza, wyrzucilam z siebie stek glosnych przeklenstw. Jestem glodna jak pies, a wlasnie spalilam warzywa. Noz kwa mac! Jesli fasol sie zapladnia to bedzie cholrykiem jak matka xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 16:50

    suri2016, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Tak pytam, bo wczoraj miałam takie kłucie w prawym jajniku, że aż mi się w oczach mieniło.. Ja chyba sobie testa walnę w niedzielę - w 10 dc. A później będę grzecznie czekać :p
    u mnie dzisiaj jajnik promieniuję aż na nogę, ja też zatestuję w niedziele bedzie to 10 dpo, tylko że ja bede chyba z tych którm się nie udało, ale co tam lubie testować :D A JAK bedzie mi smutno to sobie dorysuję druga kreseczke :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 16:49

    suri2016, Bocianiątko, Amy333, Natikka123 lubią tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    A nie mowilam ! Natura wie swoje.

    No na prawdę! jeszcze tylko dzisiejsza poprawka z <3 i czekam :) nie nastawiam się w ogóle na sukces bo kiepsko u mnie było ze śluzem płodnym w tym cyklu, ale różnie w życiu bywa ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    u mnie dzisiaj jajnik promieniuję aż na nogę, ja też zatestuję w niedziele bedzie to 10 dpo, tylko że ja bede chyba z tych którm się nie udało, ale co tam lubie testować :D A JAK bedzie mi smutno to sobie dorysuję druga kreseczke :P

    Monika nigdy nie mów nigdy, życie lubi nas zaskakiwać :)

    zubii lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałam Wam napisać, że coś mnie w tym miesiącu owu robi w konia :D Ale patrzę, że nie tylko ja mam taką sytuację w tym miesiącu :D Byłam pewna, że będzie dziś albo jutro, a zdaje mi się, że była już 2 dni temu :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 17:05

    suri2016, -Monika- lubią tę wiadomość

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melonek wrote:
    Właśnie chciałam Wam napisać, że coś mnie w tym miesiącu owu robi w konia :D Byłam pewna, że będzie dziś albo jutro, a zdaje mi się, że była już 2 dni temu :P

    Ale nas wszystkie zaskoczyła w tym miesiącu! ja się zastanawiam nad tym, żeby w przyszłym cyklu odpuścić wszystkich lekarzy, monitoringi itp i nie pójść na żywioł. jak widać na załączonym obrazku dobrze, że posłuchałam własnego ciała, a nie lekarza i tego co było widać w obrazie usg...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Tak pytam, bo wczoraj miałam takie kłucie w prawym jajniku, że aż mi się w oczach mieniło.. Ja chyba sobie testa walnę w niedzielę - w 10 dc. A później będę grzecznie czekać :p
    A no widzisz ja Walnelam teraz w 9 i mam wątpliwości więc chociaż ty doczekaj do 10 dpo;) może akurat dobrze wrozy

    ckai9n73kv974yz0.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri, ja myślę, że to by była dobra decyzja, wcale bym się nie zdziwiła gdybyś właśnie wtedy zaszła :)

    suri2016, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Madalene już po cichu gratuluję jaki tp ci wychodzi ?

    Oj posypią się pozytywy na koniec miesiąca ! Zaczniecie pięknie jesień :love:

    Suri ale miałaś nosa ! Dobrze jest słuchać przeczucia ! :*
    Kochana co znaczy z tym TP?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    u mnie dzisiaj jajnik promieniuję aż na nogę, ja też zatestuję w niedziele bedzie to 10 dpo, tylko że ja bede chyba z tych którm się nie udało, ale co tam lubie testować :D A JAK bedzie mi smutno to sobie dorysuję druga kreseczke :P
    Moniś ale się uśmiałam że sobie dorysujesz,hahaha

    ckai9n73kv974yz0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Kochana co znaczy z tym TP?

    Termin porodu :D

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Termin porodu :D

    zubii na którą godzinę jutro idziesz? :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    zubii na którą godzinę jutro idziesz? :)

    8:10 lubię tak wcześnie bo się przynajmniej nie denerwuje pół dnia :)

    channah lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Termin porodu :D
    Aha ładny zawias że mnie hahaha,może to pierwszy objaw... Niewiem skarbie,pewnie we wrześniu bym termin miała,super by było bo my z mężem oboje z września.Ale muszę zobaczyć co beta pokaże,więc narazie Sue nie jaram...

    zubii lubi tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ale nas wszystkie zaskoczyła w tym miesiącu! ja się zastanawiam nad tym, żeby w przyszłym cyklu odpuścić wszystkich lekarzy, monitoringi itp i nie pójść na żywioł. jak widać na załączonym obrazku dobrze, że posłuchałam własnego ciała, a nie lekarza i tego co było widać w obrazie usg...

    Ty siebie powinnaś słuchać a ja męża :p u nas to on miał czuja ;)

    madlene - z pewnością wszystko będzie dobrze ;) nic się nie bój! :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene - II kreseczki - 9 dpo szybciutko :) :) więc szybciutko już teraz Ci bardzo serdecznie gratuluje :)

    Mnie oprócz zatkanego nosa , zaczął boleć brzuch .Czuje takie rozpieranie , ciągniecie a ból promieniuje do krzyża :/ Test owulacyjny był pozytywny 11- stego. Co to będzie co to będzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 17:49

  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ty siebie powinnaś słuchać a ja męża :p u nas to on miał czuja ;)

    madlene - z pewnością wszystko będzie dobrze ;) nic się nie bój! :)
    dziekuje...
    Życie nonstop nas zaskakuje!miałam prace pełen etat,ciąza obumarła.Umowa wygasła 31.12.2016.Zapisałam sie na bezrobocie od 2 stycznia,przedwczoraj dostałam prace, od lutego,na umowe zlecenie niestety tylko na miesiąc,chyba ze przedłużą w co watpie bo to praca przy pisaniu orzeczeń kwalifikacji poboru wojskowego,wiec pewnie krótko...Jeżeli jutro beta wyjdzie ciązowa to bede najszczesliwsza osobą,i bede dowodem że los bywa przekorny...

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Madlene - II kreseczki - 9 dpo szybciutko :) :) więc szybciutko już teraz Ci bardzo serdecznie gratuluje :)

    Mnie oprócz zatkanego nosa , zaczął boleć brzuch .Czuje takie rozpieranie , ciągniecie a ból promieniuje do krzyża :/ Test owulacyjny był pozytywny 11- stego. Co to będzie co to będzie...
    też mam takie rozpieranie...dziwne bóle brzucha w okolicach jajników

    ckai9n73kv974yz0.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Madlene - II kreseczki - 9 dpo szybciutko :) :) więc szybciutko już teraz Ci bardzo serdecznie gratuluje :)

    Mnie oprócz zatkanego nosa , zaczął boleć brzuch .Czuje takie rozpieranie , ciągniecie a ból promieniuje do krzyża :/ Test owulacyjny był pozytywny 11- stego. Co to będzie co to będzie...

    Zazdroszczę wam dziewczyny :) u mnie niestety testy negatywne mimo że w brzuchu też coś ciągnie ale testy mówią że to nie fasola :(

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męczy mnie dziś ból tak jak na @ (dość intensywny) i wydaje mi się, że będzie trzymał dość długo. Trochę zaczynam się niepokoić czy wszystko ok.

    p19ucsqvbtkflok9.png
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ