X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny!
    Dajecie mi nadzieję tymi górami ;-) może się udało? :-)
    Kaczorka testujesz w niedzielę 10 dpo? Ja sobie obiecałam, że nie będę się nakręcać i dopiero jak @ nie przyjdzie, ale pewnie nie wytrzymam.

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Gratuluję dziewczyny!
    Dajecie mi nadzieję tymi górami ;-) może się udało? :-)
    Kaczorka testujesz w niedzielę 10 dpo? Ja sobie obiecałam, że nie będę się nakręcać i dopiero jak @ nie przyjdzie, ale pewnie nie wytrzymam.

    No chyba bym spróbowała w niedzielę. Chociaż wiem, że to dopiero 10 dc. Ale mam 2 testy to kto mi zabroni jeden "zmarnować" :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No chyba bym spróbowała w niedzielę. Chociaż wiem, że to dopiero 10 dc. Ale mam 2 testy to kto mi zabroni jeden "zmarnować" :p

    Kaczorka czasami w 10 dniu już wychodzą więc szansa jest. A dugi zostanie ci na kolejną ciąże :)

    Swoją drogą przez te nasze testowania producenci nieźle na nas zarabiają.
    Kiedyś nie było testów i kobiety jakoś też zachodziły w ciąże i rodziły i były mniej narażone na stres chyba ale wszystko ma swoje plusy i minusy.

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    prośba do zaciążonych :) napiszcie o objawach oraz czy gdzieś tam w podświadomości wiedziałyście że tym razem się udało :)

    Ja miałam bóle delikatne już po owulacji. Natomiast podobnie jak zubii po 5 cs myślałam, że to chichot losu i dlatego nie wchodziłam na forum. Udawałam, że jak o tym nie mówię - nie piszę to tego nie ma. Poza tym miałam takie uderzenia gorąca- gdzieś 6 dpo, wtedy też miałam spadek temp i czułam lekkie skurcze, ciągnięcie w podbrzuszu. Następnego dnia temp. poszła do góry, później znów spadła, żeby odbić.. i jak odbiła na dzień przed spodziewaną @ to już 10 jakoś przeczuwałam. W nocy z 10 na 11 dpo obudziłam się koło 2.. i już chyba wiedziałam, tylko bardzo bałam się uwierzyć i rozczarować dlatego test zrobiłam dopiero 11 dnia wieczorem kiedy dalej było mi mega gorąco i wypiłam łyczek wina, a później stwierdziłam, że nie piję dalej jak nie sprawdzę. No i sprawdziłam.. a wino zostało :)

    Oprócz tych fal gorąca (gdzie ja straszny zmarzluch) to ból piersi. Od tych kilku cykli jak zaczęłam wsłuchiwać się w swoje ciało piersi bolały mnie bardzo po owulacji (ile razy się na to nadziałam to ja jedna biedna wiem), a przed @ przestawały.. Natomiast tym razem ból piersi zbiegł się właśnie z tym 6 dpo kiedy miałam wrażenie, że była implantacja i zaczęły z dnia na dzień boleć co raz mocniej. Teraz są takie wybitnie pełne.

    Życzę Wam wszystkim tej radości, którą przeżywam. Naprawdę czuję się niesamowicie szczęśliwa i wydaje mi się, że dla tej fasolki już dziś mogłabym zmieniać świat. Wysyłam Wam moc wirusków i trzymam za wszystkie razem i każdą z osobna mocno kciuki.

    smeg, Maja84, Kasiulka03 lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniłam listę - kogoś gdzieś jeszcze dopisać??

    A może by.. - mnie właśnie te piersi cały czas trzymają w niepewności.. Bo w tego co pamiętam to na 2-3 dni przed @ miałam taki ból i uczucie, że mi zaraz ze stanika wyskoczą. A nie pamiętam jak było zaraz po owulacji.
    A w tym cyklu póki co na początku bolały mocno i mam wrażenie, że z dnia na dzień coraz mniej :P Ale znowu w październiku - jak udało się zajść - to dopiero sutki zaczęłam czuć po 9 dpo.
    Strasznie to wszystko skomplikowane.. :P

    zubii lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Uzupełniłam listę - kogoś gdzieś jeszcze dopisać??

    A może by.. - mnie właśnie te piersi cały czas trzymają w niepewności.. Bo w tego co pamiętam to na 2-3 dni przed @ miałam taki ból i uczucie, że mi zaraz ze stanika wyskoczą. A nie pamiętam jak było zaraz po owulacji.
    A w tym cyklu póki co na początku bolały mocno i mam wrażenie, że z dnia na dzień coraz mniej :P Ale znowu w październiku - jak udało się zajść - to dopiero sutki zaczęłam czuć po 9 dpo.
    Strasznie to wszystko skomplikowane.. :P

    Nawet mi nie mów. Ja fiksuję tutaj. Powinnam robić zupełnie inne rzeczy a nie mogę się na niczym skupić. Idę jutro na betę i jestem tak tym zestresowana.. Myślałam, że może jeśli będzie ok beta to wykluczę przynajmniej puste jajo.. a tu co.. okazuje się, że nie wykluczę.. i zasadniczo prawie nic nie wykluczę. Nie wiem jak przetrwam do 9 tygodnia. Kiedy jest bezpiecznie? RAAATTTTUUUUNKUUUU!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Nawet mi nie mów. Ja fiksuję tutaj. Powinnam robić zupełnie inne rzeczy a nie mogę się na niczym skupić. Idę jutro na betę i jestem tak tym zestresowana.. Myślałam, że może jeśli będzie ok beta to wykluczę przynajmniej puste jajo.. a tu co.. okazuje się, że nie wykluczę.. i zasadniczo prawie nic nie wykluczę. Nie wiem jak przetrwam do 9 tygodnia. Kiedy jest bezpiecznie? RAAATTTTUUUUNKUUUU!

    Na dobrą sprawę to dopiero po 26 tc robi się bezpiecznie :) Ale pierwszy próg to tak po 12 tc. Serduszko już w 7 tc powinno być.
    Nie bój się pustego jaja - to się aż tak często nie zdarza :) Ja już wyczerpałam limit pecha ;)

    zubii lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Dzisiejszy test;) ale za godzinę lub 2 wyniki beta hcg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4ae0c7a0a6cf.jpg

    Jak tam kochana, są już wyniki?

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ja miałam bóle delikatne już po owulacji. Natomiast podobnie jak zubii po 5 cs myślałam, że to chichot losu i dlatego nie wchodziłam na forum. Udawałam, że jak o tym nie mówię - nie piszę to tego nie ma. Poza tym miałam takie uderzenia gorąca- gdzieś 6 dpo, wtedy też miałam spadek temp i czułam lekkie skurcze, ciągnięcie w podbrzuszu. Następnego dnia temp. poszła do góry, później znów spadła, żeby odbić.. i jak odbiła na dzień przed spodziewaną @ to już 10 jakoś przeczuwałam. W nocy z 10 na 11 dpo obudziłam się koło 2.. i już chyba wiedziałam, tylko bardzo bałam się uwierzyć i rozczarować dlatego test zrobiłam dopiero 11 dnia wieczorem kiedy dalej było mi mega gorąco i wypiłam łyczek wina, a później stwierdziłam, że nie piję dalej jak nie sprawdzę. No i sprawdziłam.. a wino zostało :)

    Oprócz tych fal gorąca (gdzie ja straszny zmarzluch) to ból piersi. Od tych kilku cykli jak zaczęłam wsłuchiwać się w swoje ciało piersi bolały mnie bardzo po owulacji (ile razy się na to nadziałam to ja jedna biedna wiem), a przed @ przestawały.. Natomiast tym razem ból piersi zbiegł się właśnie z tym 6 dpo kiedy miałam wrażenie, że była implantacja i zaczęły z dnia na dzień boleć co raz mocniej. Teraz są takie wybitnie pełne.

    Życzę Wam wszystkim tej radości, którą przeżywam. Naprawdę czuję się niesamowicie szczęśliwa i wydaje mi się, że dla tej fasolki już dziś mogłabym zmieniać świat. Wysyłam Wam moc wirusków i trzymam za wszystkie razem i każdą z osobna mocno kciuki.

    W pierwszej ciąży właśnie tak miałam przez 3 noce ok 1 zbudzilam się gdzie nigdy tak nie miewalam i wtedy już tak pomyślałam że to fasolka :) teraz w drugiej tego nie było i myślałam że się nie udało a tu jednak nie każda ciąża tak samo się zaczyna.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Jak tam kochana, są już wyniki?
    własnie w tej chwili je odczytałam :beta 33,8 jeeeeeeeeeeeee!
    Mega sie cieszę,odpuściłam i pomogło!!!!!

    Katik, Karolka12345, Kaczorka, gosiek25, zubii, Cameline, Sakota, Kasiulka03, Karolina90, melonek lubią tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    własnie w tej chwili je odczytałam :beta 33,8 jeeeeeeeeeeeee!
    Mega sie cieszę,odpuściłam i pomogło!!!!!

    Wspaniale!

    madlene88 lubi tę wiadomość

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    własnie w tej chwili je odczytałam :beta 33,8 jeeeeeeeeeeeee!
    Mega sie cieszę,odpuściłam i pomogło!!!!!
    Gratulację, nie tak odpuścilaś :P <3 aż czerwono na wykresie :D

    madlene88 lubi tę wiadomość

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    własnie w tej chwili je odczytałam :beta 33,8 jeeeeeeeeeeeee!
    Mega sie cieszę,odpuściłam i pomogło!!!!!

    Gratulacje!!! :)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja już nie kumam tych testów bo niby są od 25 lub 10 a przy becie tak jak wyżej napisałaś 33,8 też nie są jakieś wyraźne...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • MałgosiaJ Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja z mężusiem staramy sie i właśnie jestem w 6 dpo , moje odczucia to od dwu dni lekkie pobolewanie w podbrzuszu i napięcie, ukłucia na jajnikach, wzdęcie brzucha, a dziś jeszcze zaokrąglone pełne piersi, jednak nie bolące, czasem pobolewa mnie kręgosłup i czuje sie bardziej zmęczona niż zwykle.

    Jak myślicie , jest szansa na ciąże?

    Do @ terminowo jeszcze 5 dni. Mam wrażenie ze to objawy podobne jak na @ ale nie do końca czuje sie tak samo,

    Małgosia J
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałgosiaJ wrote:
    Hej, ja z mężusiem staramy sie i właśnie jestem w 6 dpo , moje odczucia to od dwu dni lekkie pobolewanie w podbrzuszu i napięcie, ukłucia na jajnikach, wzdęcie brzucha, a dziś jeszcze zaokrąglone pełne piersi, jednak nie bolące, czasem pobolewa mnie kręgosłup i czuje sie bardziej zmęczona niż zwykle.

    Jak myślicie , jest szansa na ciąże?

    Do @ terminowo jeszcze 5 dni. Mam wrażenie ze to objawy podobne jak na @ ale nie do końca czuje sie tak samo,

    Do puki nie ma @ zawsze jest szansa :)

    Gg88 koleżance w pierwszej ciąży test wyszedł 12 śpi a w drugiej nie wyszedł poszła na betę a tam 200 ! Także różnie to bywa :)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • MałgosiaJ Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak żyje to nie miałam takich objawów jak pobolewanie i kłucie ciagle przez dwie doby, zobaczymy jak bedzie dalej....mam nadzieje ze nie bedzie @ , męczące to czekanie..

    Małgosia J
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Do puki nie ma @ zawsze jest szansa :)

    Gg88 koleżance w pierwszej ciąży test wyszedł 12 śpi a w drugiej nie wyszedł poszła na betę a tam 200 ! Także różnie to bywa :)

    Dajesz mi nadzieję :* kochana jesteś :) chociaż ja się chyba od teścia zaraziłam grypą bo teraz zmierzyłam temp i wyszlo 37 i palą mnie policzki... on lezał cały tydzień na l4...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Jestem po wizycie...Mój zarodek ma 0.35 cm i ma już serduszko <3 termin mam wg owulki wszystko tak jak liczę od początku pokrywa się z USG :) no to idziemy dziś dać prezenty dla dziadków ;) jutro też nie może z nami iść więc pójdziemy szybciej :)

    Piękny dasz im prezent cudownie Dużo zdrówka życzę Wam

    Dziękuje kochan że jesteście Dobrze sugerujecie zmianę lekarza i pójście do innego i tak zrobię Ciekawe co powie

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Dajesz mi nadzieję :* kochana jesteś :) chociaż ja się chyba od teścia zaraziłam grypą bo teraz zmierzyłam temp i wyszlo 37 i palą mnie policzki... on lezał cały tydzień na l4...

    U mnie tak się zaczęło po teście uderzenia gorąca plus wysoka tempka

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ