Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowe testy ovu z allegro są ok? CO myślicie? ;)

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Camie Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm wrote:
    Różowe testy ovu z allegro są ok? CO myślicie? ;)
    Różowe opakowania czy paski?

    Franko czeka na rodzeństwo :)
    zaczynamy 4cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany dziewczyny ale Was natura obdarowala :D ja mam 70B/C, po pierwszej ciazy mialam luz nawet w miseczce A! Ale po prawie 3 latach biust wrocil do formy i oby tak zostalo :)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, proszę mnie wpisać na 10.01

    Gratulacje dla dziewczyn z pozytywnym testem ;-)

    zubii lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiszę się do was, mogę :)?
    Poproszę na 17.01

    Jednak wróciliśmy do starań o drugie bobo :)

    nick nieaktualny, Princesska lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1848

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 02:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :( :( @ się rozkręciła. Kaczorka, to ja poproszę o przepisanie mnie na 25.01. Załapię się jeszcze na kolejne styczniowe testowanie, co prawda jak tak dalej pójdzie to zacznę po 3 razy w mscu testować :( Nie podoba mi się ten cykl, trwał 22 dni. Jeszcze tak krótkich nie miałam, a przynajmniej nie przypominam sobie, wg.of moja faza lutealna trwała 11 dni a gdzieś czytałam, ze nie może być taka krótka. Zaczynam schizować, że coś ze mną nie tak. Ten cykl w ogóle jakoś wpłynął na mnie emocjonalnie, wcześniej godziłam się z wynikiem, głowa do góry i działaliśmy dalej, a teraz złapała mnie jakaś deprecha i dosłownie wyłam w poduszkę jaka to ja do d..y jestem :(

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1848

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 03:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to nigdy przenigdy nie miałam plamień przed @, zawsze najpierw zaczynał boleć brzuch a chwilkę potem przychodziła ona. A teraz tak dziwnie, najpierw 2 kropelki jednego dnia, bez żadnego bólu ani nic, a dzień później dopiero typowa @.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje urodzinową biel vizira ... No to czekam na @

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, przykro mi bardzo, że nie dostałaś tego wymarzonego prezentu. Życzę Ci z całego serca aby los jak najszybciej wynagrodził Wasze starania i obdarował Was zdrowym i ślicznym Maleństwem. A Tobie dużo siły, zdrowia i miłości.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha następny miesiąc bedzie nasz :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś - tulę mocno!! Pamiętaj - nie trać wiary i woli walki! Biologia różne cuda czyni :) a z okazji urodzin spełnienia marzeń - i tych bobaskowych i wszystkich innych :*

    @ na początku miesiąca jest o tyle spoko, że jeszcze na koniec miesiąca można się załapać :)

    Katik lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:42

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguus! Najlepszego w dniu urodzin! Samych usmiechow mniej smutkow!

    U mnie tempka niby w gore - ale na granicy bledu....a wez ty skocz w gore franco!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 06:54

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kobitki, No trudno zaczynam oswajać sie z myślą, ze macierzyństwo nie jest pisane każdemu

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Kaczorka ty po nocach spać nie możesz?

    Nie, wstaję o 5 do pracy :p

    Śnieg u nas pada :) ale bym chciała, żeby dużo nasypało!! :p

    A jeszcze co do cycków to u mnie w normie 75C :)

    Princesska lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka w krk tak nasypało ze masakra :/ ja cały dzien w aucie wiec trochę mnie to przeraza

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już stoję w korku.. autobus jedzie w tempie spacerowym albo stoi :/ ciekawe czy na 8 dojadę :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wezcie nie straszcie! Ja mieszkam na wsi - teraz boje sie z domu wyjsc ^^

    Boli mnie spojenie brzucha jakby jajnik....za to cycki troche odpuscily. A wez Pan chyba jutro zatestuje bo oszaleje a wy razem ze mna.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, wszystkiego co naj, naj, naj;) i kreseczkowego spełnienia marzeń;) :* tyle cie Mocno dzisiaj. <3
    U nas też biało. Małż do pracy jechał ponad godzinę, va jeździ zazwyczaj 40 minut. Ja jeszcze leżę w łóżku, ale zaraz się zacznę ogarniać ;)
    Mam różowe owy z allegro i mi wyszedł pozytyw, akurat wtedy kiedy powinien, więc jak dla mnie ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 07:22

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, 1.5 przystanku w 20 minut :p trzeba było w domu zostać ;)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ