Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniu, proszę skromnie 🙏— daj dwie kreski, bo już po mnie 🫠
Odpowiedz

Styczniu, proszę skromnie 🙏— daj dwie kreski, bo już po mnie 🫠

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 31 stycznia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny 🥰

    Bubu, Wy chyba zaraz zaczynacie starania? 🍀
    A skąd 😅 moje HNB potrzebuje być jeszcze jedynakiem 🤣 a tak serio to muszę wrócić do pracy i załatwić coś związanego z moim przyszłym awansem czego nie będę mogła zrobić w ciąży 🥰 jak to załatwię to zaczniemy starania 🥰 ale bez presji, na luzie. Mamy Frania, jak będzie kolejne cudownie jak nie to też cudownie ♥️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Florina Debiutantka
    Postów: 8 8

    Wysłany: 31 stycznia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie...

    Staram się o dziecko i się źle dziś czułam od rana...
    Jestem 3-4 dni przed @
    Robiłam teraz wieczorem test...bobo test...(4-5 u bez po ytu w toalecie) ...i albo mam zwidy albo tam coś jest (odczyt szybko po 5min) czy one lubią się tak wybarwiać czy coś jest na rzeczy??? Pierwszy raz z nich korzystam...boje się że mnie oszukał

    Nie umiem tu dodać zdjęcia pomocy !!!!!!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 21:07

    clara lubi tę wiadomość

    👸🏼30 lat
    🤴🏼34 lata
    👶🏼4 lata

    Starania o drugiego dzidziusia 👶🏼
    Od : 01/2026
    (1cs)
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8753

    Wysłany: 31 stycznia, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Florina wrote:
    Dziewczyny co myślicie...

    Staram się o dziecko i się źle dziś czułam od rana...
    Jestem 3-4 dni przed @
    Robiłam teraz wieczorem test...bobo test...(4-5 u bez po ytu w toalecie) ...i albo mam zwidy albo tam coś jest (odczyt szybko po 5min) czy one lubią się tak wybarwiać czy coś jest na rzeczy??? Pierwszy raz z nich korzystam...boje się że mnie oszukał

    Nie umiem tu dodać zdjęcia pomocy !!!!!!!!!!!!!!!


    Florina, czy nie miałabyś ochoty sie z nami zapoznać?

    Kilkakrotnie juz dziewczyny sugerowaly zebys opisała Wasza historie staran, diagnostyki, czy byl problem z plodnoscią itd...

    W 1 poście jest wszystko pięknie opisane- ze my tu nie tylko porady staraniowe, ze więź, ze spolecznosc, ze zdjecie mozna dodać tak i siak- wystarczy tylko sięgnąć do tej wiedzy, dać sie poznać i czasem zapytać co u nas :)

    Bo jesli nie zależy Ci na nawiązaniu jakiejś relacji to swoje pytanie, wybacz, ale mozna wrzucić do czata gpt i on rowniez ci powie to samo co my:

    1. Mozna sie zle czuć przed okresem i byc w ciazy bądź w niej nie byc. Mozna sie tez czuć dobrze i tak samo - sa dwie opcje.
    2. Jeśli na teście jest cień to test należy powtórzyć dnia kolejnego.

    My tu nie włożymy z fusów i niestety nie odpowiemy Ci na pytanie czy jestes w ciazy czy tez nie.

    Jestes w 1 cyklu starań, my tu czekamy po 20, 30 miesiecy... i mysle ze warto byłoby wykazać deczko delikatności i empatii wobec weteranek....

    Wiec na prawde- wez gleboki oddech i po prostu poczekaj❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 21:18

    clara, Piret, kałamarnica 11, Lisik, Liora , nick nieaktualny, Vergeet, Ana29 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 31 stycznia, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Florina wrote:
    Dziewczyny co myślicie...

    Staram się o dziecko i się źle dziś czułam od rana...
    Jestem 3-4 dni przed @
    Robiłam teraz wieczorem test...bobo test...(4-5 u bez po ytu w toalecie) ...i albo mam zwidy albo tam coś jest (odczyt szybko po 5min) czy one lubią się tak wybarwiać czy coś jest na rzeczy??? Pierwszy raz z nich korzystam...boje się że mnie oszukał

    Nie umiem tu dodać zdjęcia pomocy !!!!!!!!!!!!!!!

    Florina, myślę, że gdybyś zajrzała do pierwszego posta albo stopek dziewczyn, które się tu udzielają, to wiedziałabyś, jak dodać zdjęcie, i zauważyłabyś, że piszesz w niewłaściwym wątku. Jeśli nie chcesz się z nami zapoznać, tylko popanikować, to na forum ogólnym również jest comiesięczny wątek dla staraczek. Tam na pewno znajdziesz dziewczyny na swoim etapie. My jesteśmy psychicznie w zupełnie innym miejscu - staramy się od wielu miesięcy, które przeszły w lata - to dość hermetyczna i specyficzna grupa wsparcia, a nie "szybkie porady".

    kałamarnica 11, Lisik, Liora , Vergeet lubią tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 31 stycznia, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clara wrote:
    @Vergeet @Kalamarniczko, jak się dziś czujecie?

    Clarciu, dziękuję, że pytasz!
    Dziś nie mam dolegliwości bólowych brzucha, nawet po tabletce tego Rigevidonu. ♥️ Po powrocie z pracy mąż na mnie czekał z pizzą (kazałam mu zamówić xD) i lampką winka hihi
    Chyba jednak to był jakiś wirus, oby już się nie powtórzyło.

    Biochemiczko - w mailu do mojej doktor zadałam dwa pytania, i odpowiedziała mi tylko na to drugie :P natomiast narazie jestem dobrej myśli, odnośnie tych tabletek.

    Wybaczcie, że się nie odniosę, ale padam na buźkę. Jutro będę miała więcej czasu 😘♥️ spokojnej nocki 💕

    clara, PaulinKA, Biochemiczka, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 31 stycznia, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Beta 81,40 i prog 42 😄

    Gratulacje! Bardzo się cieszę Aszin. Rośnijcie zdrowo 🥰

    aszin lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8753

    Wysłany: 1 lutego, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @biochemiczko, ogromnie dziekuje Ci za ten miesiąc, ktory okazał sie dla mnie tak szczęśliwy.... 🥹🥹🥹

    No i ogólnie za prowadzenie- bylas super prowadzącą i mam nadzieje ze lada moment dopadnie Cię klątwa, najlepiej tak szybciutko jak mnie, czyli w kolejnym miesiącu od opuszczenia warty😅🍀

    Trzymajcie się cieplutko kochane, wskakujemy do Lutego🥰🍩💝💞

    Biochemiczka, Kingus 1, kałamarnica 11, Vergeet, Motylek93 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 1 lutego, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczko, ja również dziękuję za dzielne prowadzenie dwóch wątków, z których styczniowy okazał się dla mnie tym szczęśliwym 🥹💞 Póki co boję się wybiegać w przyszłość, ale mam ogromną nadzieję, że nic się już po drodze nie wykrzaczy. 🙈 do zobaczenia na wątku lutowym!

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 1 lutego, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Biochemiczko i zapraszam do siebie 😎
    Życzę sobie żebym miała tą przyjemność i mogła wpisać Ci dwie kreseczki :)

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 17:11

‹‹ 64 65 66 67 68
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ