X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha:D tam przynajmniej zasłaniasz większość czasu :) ja ostatnio też okropnie dostaje wysyp ale niestety na twarzy..

    mycha91 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był ostatnio na plecach, szyi, twarzy i rękach, tzn. Na ramionach. No masakra.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by .... zawsze myślę, że mój organizm dawał mi znać, "okej, my tu w jajnikach skonczyliśmy robotę, nie musisz już się gzić" i bach! Z pozdrowieniami wysyłał mi pryszcze na d*** :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:56

    Oluchna, kaha, A może by... lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    A może by .... zawsze myślę, że mój organizma dawał mi znać, "okej, my tu w jajnikach skonczyliśmy robotę, nie musisz już się gzić" i bach! Z pozdrowieniami wysyłał mi pryszcze na d*** :D

    Jajniki to wyjątkowo złośliwe bestie ;)

    Mąż właśnie dzwonił, że wraca i już się o wino upominał :P Więc dziś też będą toasty. Tyle Was czeka na to testowanie, że chyba dzisiaj trochę więcej wychylimy :P Zwłaszcza, że tego mojego doła muszę mieć czym zalać :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka proszę uśmiech :*** wiadomo, ze cieżko na serduchu ale My babki z of musimy patrzyć w przyszłość, radosna przyszłość :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kaczorka proszę uśmiech :*** wiadomo, ze cieżko na serduchu ale My babki z of musimy patrzyć w przyszłość, radosna przyszłość :)

    Ja się zawsze staram uśmiechać :) I wierzę w radosną przyszłość - inaczej by mnie tu nie było :P

    Ale niepokojąco radośnie reaguję na myśl o piciu wina :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi dobry znak :D !!!! Niech endo wie, ze za czasu o nie dbasz :D

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to myślę sobie że ten mój wojskowy cień dedykuję przede wszystkim sobie, ale zaraz później jesteście wy wszystkie. Taka oto fasolę z wosku wywrozylam nam wszystkim :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Tak w ogóle to myślę sobie że ten mój wojskowy cień dedykuję przede wszystkim sobie, ale zaraz później jesteście wy wszystkie. Taka oto fasolę z wosku wywrozylam nam wszystkim :)

    Oluchna - my z mężem wywróżyliśmy sobie swoje, więc ktoś moją działkę może przejąć od Ciebie ;)

    Aguś - moje endo chyba nie jest problemowe :P teraz bardziej na psychikę próbuję działać :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze jest juz po andrzejkach.
    Ale tak przekonywujaco piszecie o tym wrozeniu z wosku ze chyba sie skusze jak bede w domu. :-/

    Agniechaaaaaa mnie wpisz na 24.12.2016 z testowaniem, chociaz i tak pewnie bede wczesniej testowala. :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz dobry pomysł :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale znam lepszą wróżbę:
    Wróżba na ilośc i płeć dzieci
    zawieszasz obrączke na nitce wkładasz ja trzy razy miedzy kciuk a reszte palcó lewej dłoni, obracasz dłoń i nad nią trzymasz nitke z obrączką(nie bujaj nią). Ruch na około symbolizuje dziewczynke, ruch pionowy-chłopiec.
    pwtarzamy to samo, czyli obraczka trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obraczka stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynnośći tyle będziemy miec dzieci, o wskazanej wcześniej płci

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ale znam lepszą wróżbę:
    Wróżba na ilośc i płeć dzieci
    zawieszasz obrączke na nitce wkładasz ja trzy razy miedzy kciuk a reszte palcó lewej dłoni, obracasz dłoń i nad nią trzymasz nitke z obrączką(nie bujaj nią). Ruch na około symbolizuje dziewczynke, ruch pionowy-chłopiec.
    pwtarzamy to samo, czyli obraczka trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obraczka stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynnośći tyle będziemy miec dzieci, o wskazanej wcześniej płci

    Znam to - 2 synów mi wywróżyło :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że się to sprawdza. Pamiętam kiedyś sobie wróżyłam i wychodziło mi bodajże dwóch chłopaków i dziewczynke, ale nie jestem pewna.
    Mam już jednego chłopaka. :D

    Ale ja się tak trochę boje tego wróżenia, takie satanistyczne. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 17:56

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Powiem Wam że się to sprawdza

    Ale ja się tak trochę boje tego wróżenia, takie satanistyczne. :P

    Mojej mamie tylko liczba dzieci się zgadza. Bo wyszły jej 2 córki a ma córkę i syna. No chyba, że mój brat coś przed nami ukrywa :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha bral trądziku to był mój pierwszy objaw ciąży także kto wie :) ja dalej w oczekiwaniu, po wczorajszym negatywie dziś chciałam robić kolejny test, ale nie !

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziewczyny jakieś niepokojące skurcze podbrzusza i takie uczucie ciepła, nie wiem co to może oznaczać, bo jestem prawie tydzień przed @, ale chyba nie wróży to nic dobrego...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie jakieś ćmienie w podbrzuszu złapalo. Byłam w toalecie sprawdzić ale narazie nic. Więcej śladów brak. Nie wiem co myśleć ale szykuję się na najgorsze :(

    mycha91 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Powiem Wam że się to sprawdza. Pamiętam kiedyś sobie wróżyłam i wychodziło mi bodajże dwóch chłopaków i dziewczynke, ale nie jestem pewna.
    Mam już jednego chłopaka. :D

    Ale ja się tak trochę boje tego wróżenia, takie satanistyczne. :P


    Mój M cały czas Mi to powtarza ,ze to jest ciemna strona mocy;)Że nie powinno się nic takiego robić,bo to tylko zł przyciąga.Ale Ja tam też kiedyś próbowałam i zawsze syn i córka i wróżki też to potwierdziły lata temu,więc coś w tym jest.Chociaż ani jednego jeszcze dzieciątka nie mam:((

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie przejmujcie się bólami i cmieniem, ja cały czas się czuje jakby zaraz miała przyjść @! Trzymam kciuki i czekam na dobre informacje

    Agnieszka93, mycha91 lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ