X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu stron do czytania :)
    Dzidziusie czekają na nas tylko trenują nasza cierpliwość.
    Ja dziś niby 5 dpo ale i tak nie mam co testować... więc siedzę i pije winko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 20:24

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Emciaem Znajoma
    Postów: 22 25

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    W końcu każda z Nas zajdzie w upragniona ciążę. :-) Nie pozostaje Nam nic tylko czekanie a jak się czujesz?

    I tej wersji się trzymamy :-) znów przed terminem @ czuję się mocno podekscytowana. Czytam was dziewczyny i doszukuję się tych pierwszych objawów, a że czekam na swoją pierwszą ciążę to oczywiście widzę ich u siebie całe mnóstwo - od kłucia w jajnikach po nabrzmiałe piersi :-) i jeszcze kilka by się znalazło :-) Niestety te objawy miałam również w poprzednich cyklach :-D także czekam...

    87f927d575.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emciaem wrote:
    I tej wersji się trzymamy :-) znów przed terminem @ czuję się mocno podekscytowana. Czytam was dziewczyny i doszukuję się tych pierwszych objawów, a że czekam na swoją pierwszą ciążę to oczywiście widzę ich u siebie całe mnóstwo - od kłucia w jajnikach po nabrzmiałe piersi :-) i jeszcze kilka by się znalazło :-) Niestety te objawy miałam również w poprzednich cyklach :-D także czekam...

    Mi się wydaję że pierwszym objawem jest Przeczucie że jednak coś tam w brzuchu siedzi :-)
    Ja już świruję i widzę u siebie żyły na piersiach i swedzą mnie Suty :P A jestem dopiero po okresie :D :D :D i gdzie do owulacji ho ho!

  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczynam swirowac i nakręcam się ze znowu się nie udało. Próbuję wygonić źle myśli ale ciężko idzie.

    Na brodzie mam dwie wielkie gole, w brzuchu mnie coś scisko-Ćmi i ogólnie słaba jestem jakoś no ale równie dobrze to może być @.

    mycha91 lubi tę wiadomość

    Kaan
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczynki :)

    Wypiłam właśnie z mężem słusznej wielkości lampkę wina za Wasze pozytywne testy :) i za swój też :p więc teraz już tylko zielono tu będzie :D
    Wypiłabym jeszcze, ale nie mam więcej :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pije za testy herbatkę z żurawiną, cytryna i miodem. Gardło nie popuszcza, katar okropny na szczenię gorączki brak

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A co planujecie na Sylwestra? :-D

    Planowałam picie Piccolo, ale już nieaktualne. Teraz nic nie planuję :)

    A swoją drogą to zastanawiam się czy jak teraz jajo się wykluje to czy będę miała normalny cykl czy będę musiała czekać miesiąc na @ żeby zacząć starania. Bo u mnie akcja jajowa się rozkręca, więc gdyby od razu był normalny cykl to już w grudniu moglibyśmy myśleć o małym Kaczorku ;)

    Agniechaaaa - to przeziębienie to całkiem podejrzany objaw :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, ja nie wiem czy przeziębienie to objaw upragnionej fasolki czy pogody za oknem ale mnie też coś bierze ;/ Pada, mokro brzydko i ciemno.. Chciałabym być niedźwiedziem co by wskoczył do gawry koło zimy i budzić się na wiosnę - rozwiązanie idealne dla mnie. Suplementuje się witaminą D bo miałam jej na poziomie 21 więc o wiele za nisko ale nie wiele to pomaga :/ Całe szczęście mamy wino!!! Trunek dobry na wszystko. Latem zimne zimą ciepłe i z goździkami oraz pomarańczą. Chyba w sobotę sobie zrobię.

    Ćmienie nie wraca, plamienia więcej brak.. może to faktycznie fasol sobie ugniatał miejscówkę na 9 miesięcy :D Oby. Termin @ w sobotę więc jak jutro i w sobotę nie będzie to już będzie powód do nadziei ;)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Planowałam picie Piccolo, ale już nieaktualne. Teraz nic nie planuję :)

    A swoją drogą to zastanawiam się czy jak teraz jajo się wykluje to czy będę miała normalny cykl czy będę musiała czekać miesiąc na @ żeby zacząć starania. Bo u mnie akcja jajowa się rozkręca, więc gdyby od razu był normalny cykl to już w grudniu moglibyśmy myśleć o małym Kaczorku ;)

    Agniechaaaa - to przeziębienie to całkiem podejrzany objaw :p

    No to musisz poczytac jak to było u innych dziewczyn, ale życze Tobie tego abyś miała normalny cykl :)
    Jak poroniłam to lekarz powiedział mi aby przeczekać trzy miesiące i potem próbować dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Planowałam picie Piccolo, ale już nieaktualne. Teraz nic nie planuję :)

    A swoją drogą to zastanawiam się czy jak teraz jajo się wykluje to czy będę miała normalny cykl czy będę musiała czekać miesiąc na @ żeby zacząć starania. Bo u mnie akcja jajowa się rozkręca, więc gdyby od razu był normalny cykl to już w grudniu moglibyśmy myśleć o małym Kaczorku ;)

    Agniechaaaa - to przeziębienie to całkiem podejrzany objaw :p


    Dla mnie to po prostu przeziębienie ale miło by mi było się mylić :p

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga też coś mi się wydaje, że mała P. zrobi Ci niespodziankę;) ja myślałam, że dostałam okres bo poczułam jak mi coś leci, a to po prostu mam powódź białego sluzu...dziwne rzeczy w tym cyklu, zobaczymy, może jeszcze nie jest stracony ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Aga też coś mi się wydaje, że mała P. zrobi Ci niespodziankę;) ja myślałam, że dostałam okres bo poczułam jak mi coś leci, a to po prostu mam powódź białego sluzu...dziwne rzeczy w tym cyklu, zobaczymy, może jeszcze nie jest stracony ;)

    No ja właśnie w pracy miałam też takie wrażenie a tam generalnie jest ale poza tą plamką to raczej śluz.. teraz mnie z lewej strony coś wierci.. ależ się człowiek wsłuchuje w to ciało z nadzieją na sygnał jakiś :) Ja właśnie jak oszalała prowadzę statystykę cykli.. kiedy jaki wzrost itd :D

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane naprawdę chciałabym żeby się Wam udało. Trzymam za Was swoje kciuki.

    Kto jutro testuje?

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Kochane naprawdę chciałabym żeby się Wam udało. Trzymam za Was swoje kciuki.

    Kto jutro testuje?

    Ja dopiero w niedzielę i powiem Wam, że dumna jestem sama z siebie, że dziś jeszcze nie testowałam! Twardo wyznaczyłam termin i stwierdziłam, że co ma być to będzie, chociaż oczywiście niestety jesteście świadkiem moich dołków, które mają odbicie na postach.. Niestety takie wzloty i upadki.

    A z agniechowego zestawienia wynika, że na jutro wytypowane :)

    2.12 Klara Wysocka, Toto, Dominika_89, Cini :) trzymamy kciuki dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 22:49

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że któraś z nich da znać.

    Biada mi, tak się uzależniłam od forum, czuję że z każdym miesiącem będzie co raz to gorzej!!!

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    No ja właśnie w pracy miałam też takie wrażenie a tam generalnie jest ale poza tą plamką to raczej śluz.. teraz mnie z lewej strony coś wierci.. ależ się człowiek wsłuchuje w to ciało z nadzieją na sygnał jakiś :) Ja właśnie jak oszalała prowadzę statystykę cykli.. kiedy jaki wzrost itd :D

    Mnie z kolei wczoraj wierciło z prawej - dziwny ból - nie cała macica jak przed okresem tylko ta prawa strona :D

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Mam nadzieje że któraś z nich da znać.

    Biada mi, tak się uzależniłam od forum, czuję że z każdym miesiącem będzie co raz to gorzej!!!

    Doskonale Cię rozumiem - ja od forum i mierzenia temperatury. Wyczekuję na poranek żeby sprawdzić czy nie wzrosła.. znów coś mnie ćmi w podbrzuszu ;/ Ech oby to nie @

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by, to prawda, zwracam uwagę na każde najdrobniejsze ukłucie lub odchylek od normy... ale właściwie nie mam żadnych przeczuc co do tego cyklu. wiem tylko, że jeśliby się udało, nieważne czy teraz czy kiedy indziej, to będę cała w stresie dopóki nie zobaczę pięknego pecherzyka z zarodkiem umiejscowionego w macicy... kiedyś jakby mi ktoś powiedział, że będę w ciazy pozamacicznej to bym się w głowę popukala...pamiętam nawet jak się dowiedziałam, że znajoma była w takiej ciazy i sobie pomyślałam, że strasznego pecha ma dziewczyna, w końcu to tylko 1% szansy...

    A może by... lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Mnie z kolei wczoraj wierciło z prawej - dziwny ból - nie cała macica jak przed okresem tylko ta prawa strona :D

    Spojrzałam na Twój wykres i powiem szczerze, że zazdroszczę tego przytulania w czasie owu :) u mnie dwa dni przed i ciągle się teraz tym stresuje.. ;/ :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    A może by, to prawda, zwracam uwagę na każde najdrobniejsze ukłucie lub odchylek od normy... ale właściwie nie mam żadnych przeczuc co do tego cyklu. wiem tylko, że jeśliby się udało, nieważne czy teraz czy kiedy indziej, to będę cała w stresie dopóki nie zobaczę pięknego pecherzyka z zarodkiem umiejscowionego w macicy... kiedyś jakby mi ktoś powiedział, że będę w ciazy pozamacicznej to bym się w głowę popukala...pamiętam nawet jak się dowiedziałam, że znajoma była w takiej ciazy i sobie pomyślałam, że strasznego pecha ma dziewczyna, w końcu to tylko 1% szansy...

    Suriii już chyba nie ma możliwości na aż takiego pecha! no naprawdę ;) Głowa do góry.. jak będzie ciąża to szczęśliwa z ślicznym różowym bobasem umieszczonym gdzie należy ;) ściskam Cię i wierzę głęboko że szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Swoje już wycierpiałaś :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ