X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri ! Będzie dobrze!

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.. - wg OF też u mnie był seksik 2 dni przed i 2 dni po owulacji i ciąża była ;) więc spokojnie :)

    Suri - to masz jak ja - też będę żyła w stresie dopóki nie zobaczę, że zarodek jest i się rozwija. Niestety każde wcześniejsze przykre doświadczenie uczy nas pokory.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Trzymam mocno kciuki za dziś testujące :)

    Suri, Kaczorka - nie jestem po takich przejściach, ale mimo tego też gdyby w końcu nam się udało, będę podchodzić z rezerwą póki na USG się nie okaże, że wszystko jest na swoim miejscu i zarodek się dobrze rozwija.
    Kaczorka - jak sytuacja? Rozkręciło się trochę plamienie?

    Życzę wszystkim miłego piątku!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dzień dobry wszystkim :)

    Trzymam mocno kciuki za dziś testujące :)

    Suri, Kaczorka - nie jestem po takich przejściach, ale mimo tego też gdyby w końcu nam się udało, będę podchodzić z rezerwą póki na USG się nie okaże, że wszystko jest na swoim miejscu i zarodek się dobrze rozwija.
    Kaczorka - jak sytuacja? Rozkręciło się trochę plamienie?

    Życzę wszystkim miłego piątku!

    Coś się rozkręca :) Trzeba było "pampersa" założyć :p tylko w głowie mi się kręci jak wstaję.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby dzisiejsze testowania wyszły zielone :-)

    Mi OF wyznaczył ovu na wtorek co jest niemozliwe, bo akurat we wtorek byłam u gina i mój pęcherzyk miał dopiero 14 mm :-)) także działamy z M dalej :-) :-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Oby dzisiejsze testowania wyszły zielone :-)

    Mi OF wyznaczył ovu na wtorek co jest niemozliwe, bo akurat we wtorek byłam u gina i mój pęcherzyk miał dopiero 14 mm :-)) także działamy z M dalej :-) :-)

    Niestety OF potrafi kilka razy zmieniać termin owu, u mnie różnice dochodziły nawet do 3 dni. Powodzenia!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Niestety OF potrafi kilka razy zmieniać termin owu, u mnie różnice dochodziły nawet do 3 dni. Powodzenia!

    Nie dziękuję :-) uwierzę jednak lekarzowi, hehe :-)
    A jak się trochę więcej poprzytulamy to tez przecież nikomu nie zaszkodzi :-D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki :) gdzie dzisiejsze tesowaczki??? Gdzie 2kreseczki???

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć kobitki :) gdzie dzisiejsze tesowaczki??? Gdzie 2kreseczki???

    Padły z wrażenia :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję biel od Zygmunta Chajzera.

    Mogę z czystym sercem pakować w siebie antybiotyki i leczyć choróbsko, chociaż już dziś temperatura jest w normie, ale gardło białe i węzły wielkie.
    Chyba @ przesunie mi się o kilka dni od tej choroby, zobaczymy.

    Dziewczyny, ale to dopiero początek grudnia i będę tu zaglądać codziennie, żeby gratulować, bo wierzę, że tym razem Wam się uda!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 07:12

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna - w takim razie dużo zdrówka :)

    Też u mnie w grudniu szansa na bobo raczej zerowa, ale trzymam kciuki za dziewczyny :) Ja raczej liczę bardziej na styczeń, ewentualnie luty ;) tylko jak wszystkie zajdziecie w ciążę to z kim ja będę tam gadać? :p

    AnnaManna lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też praktycznie czekam tylko na @, temperatura leci w dół, cóż świąteczny prezent mi nie dany.
    Mam nadzieję że jednak Wam wszystkim teścik pokaże dwie kreseczki i będziecie mieć piękne Święta ;)

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki,

    U mnie dziś rano już troszkę lepsze nastawienie, zawsze wieczory są najgorsze, zwłaszcza te bezsenne..
    Temperaturka dzisiaj ruszyła do góry, ale z tego co wiem, to 7-8 dzień po owulacji to szczyt progesteronu, ciekawe czy przekłada się to na temp.?

    u Agi temperatura poszybowała jak szalona, trzymam kciuki, bo wygląda mi to zacnie :)

    Testowaczkom życzę powodzenia i czekam na zdjęcia testów :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Suriii już chyba nie ma możliwości na aż takiego pecha! no naprawdę ;) Głowa do góry.. jak będzie ciąża to szczęśliwa z ślicznym różowym bobasem umieszczonym gdzie należy ;) ściskam Cię i wierzę głęboko że szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Swoje już wycierpiałaś :)

    A może by racja, chyba niemożliwe żebym miała aż tak dużego pecha...;/
    Dziękuję Wam za wsparcie i dobre słowa, nie wiem jak dałabym radę bez tego forum <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI moja Ty dobra wróżko <3

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że dobrze wywróżę <3 a jak samopoczucie? tzn czy nadal przeziębienie Cię trzyma? u mnie w obu ciążach tak było, jeszcze przed terminem @ coś mnie łamało w kościach, ból gardła, katar itp.

    A zmieniając temat, pomyślałam sobie, że jeśli w tym cyklu nam się nie uda, to w przyszłym uderzymy ze zdwojoną siłą- ja usunę polipa, a mojemu M. chciałabym kupić jakieś specyfiki na wzmocnienie żołnierzyków. Przewinęły mi się gdzieś tutaj na forum tabletki o nazwie Profertil. Czy to jest na receptę i czy się kupuje w internecie czy w aptece też można? Macie z tym jakieś doświadczenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 07:41

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri dzis juz o niebo lepiej. Dziekuje :) katar jak by sie konczyl, mam odczucie jak by zatoki puscily i wszystko schodzi :) gardla tez praktycznie nie czuje :) oby to juz bylo po wszystkim!!!


    Kochana nie masz co planowac przyszlego cyklu bo we wtorek wyjda Ci piekne 2 krechy :)!!!! A w sierpniu piekna Panna P :)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mam nadzieję, że dobrze wywróżę <3 a jak samopoczucie? tzn czy nadal przeziębienie Cię trzyma? u mnie w obu ciążach tak było, jeszcze przed terminem @ coś mnie łamało w kościach, ból gardła, katar itp.

    A zmieniając temat, pomyślałam sobie, że jeśli w tym cyklu nam się nie uda, to w przyszłym uderzymy ze zdwojoną siłą- ja usunę polipa, a mojemu M. chciałabym kupić jakieś specyfiki na wzmocnienie żołnierzyków. Przewinęły mi się gdzieś tutaj na forum tabletki o nazwie Profertil. Czy to jest na receptę i czy się kupuje w internecie czy w aptece też można? Macie z tym jakieś doświadczenie?
    Moj bierze Profertil. Bez recepty, kupuje w aptece online.

    Kuzwa, dlaczego moja temp nie odbija wyzej???... zawsze po owu ma 36,8, 36,9, 37, a teraz jak bylo IUI to ledwo co wzrosła....
    dzisiaj spalam jakas poodkrywana i zmarzlam w nocy, wiec moze to dlatego, bo zmierzylam doslownie 10min wczesniej jak bylam taka zmarznieta i bylo 36,6! a po przykryciu i 10 minutach 36,74. moze by byla wyzej gdybym normalnie przykryta byla w nocy.... :(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, kochana jesteś <3 byłoby na prawdę cudownie.

    Staram się po prostu nie robić sobie wielkich nadziei, żeby nie rozczarować się zbytnio w razie niepowodzenia.. Wiem, że ogólnie nie jest łatwo zajść w ciążę, a jeszcze mając intruza w macicy, to już w ogóle marne szanse. Obmyślam po prostu awaryjny plan działania, wtedy jakoś łatwiej się wydaje..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja dziś smutna bo temperatura dokładnie jak w poprzednim cyklu w dół... :( dziś odnotowane 36.88 więc myślę że pozostaje mi tylko czekać na jutrzejszą @ :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ