X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze produkcja dzis pelna para. U mnie spadek temperatury, wiec juz czekam na wtorkowy @.
    Eh kurde. A wydawalo mi die ze wszystko jest tak pieknie....
    Zakladam ze owulke mialam jednak 12 dnia a nie 14 jak pokazal of. To i @ do mnie w weekend dotrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 09:25

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    No nie wiem coś jest u mnie nie tak, u wszystkich dziewczyn widzę wykresy, u Ciebie widzę wykres pod wpisem ale nie mogę w niego wejść hmm

    beatka - kliknij w profil Agusi :) bo przez ten w stopce nie wejdziesz :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    No nie wiem coś jest u mnie nie tak, u wszystkich dziewczyn widzę wykresy, u Ciebie widzę wykres pod wpisem ale nie mogę w niego wejść hmm
    Ja też nie mogę, kliknij w jej profil tam jest wszystko oki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka jestes genialna o tym nie pomyslalam :D

  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, teraz mogę zaspokoić swoja ciekawość :)

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałam testować 6.12 ale nic z tego bo właśnie w 26dc dostałam @ ....super :/

    Milageros
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Dziewczyny, miałam testować 6.12 ale nic z tego bo właśnie w 26dc dostałam @ ....super :/

    Przykro. Ale nie ma tego złego - możesz testować na koniec grudnia :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Dziewczyny, miałam testować 6.12 ale nic z tego bo właśnie w 26dc dostałam @ ....super :/
    Przykro Mi :-( Trzymaj się mocno i w nastepnym cyklu nie daj za wygraną. W końcu musimy się @ pozbyć na te 9 miesięcy!.

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Dziewczyny, miałam testować 6.12 ale nic z tego bo właśnie w 26dc dostałam @ ....super :/

    Pociesze cię miałam teraz tak samo a co więcej tempka pięknie Piela się do góry ! U mnie to wygląda jak bezowulacyjny. Niech ten będzie naszym ostatnim !

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, kochane jesteście :)

    Milageros
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    beatka - kliknij w profil Agusi :) bo przez ten w stopce nie wejdziesz :)

    Dokładnie tak samo zaspokajam swoją ciekawość na agniechowym wykresie :D ach te analizy nasze :)

    Ewcia, ja się obawiam że nie dotrwam do testowania i głupia @ mnie wyprzedzi:( niestety.. ale jeśli tylko do niedzieli nic się nie wydarzy to możecie mieć pewność że dam znać co i jak u mnie. Jeśli przyjdzie @ jutro to będziemy testować tego samego dnia myślę :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj głowa boooli!! Od samego rana. A niby pogoda super, słońce świeci. Ugh!! I jeszcze te zawroty głowy :/
    Że nie wspomnę o brzuszku :P Ten dzisiaj też sobie dokazuje ;) Ale jemu akurat pozwalam.

    W poniedziałek wybieram się do lekarza. Mam nadzieję, że da mi jakieś skierowanie na morfologię krwi, TSH. I jeszcze bym chciała receptę na wit. D3 w kropelkach - taką co się dzieciom podaje ;)

    A może by.. czekam z niecierpliwością na dobre wieści :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:

    Ewcia, ja się obawiam że nie dotrwam do testowania i głupia @ mnie wyprzedzi:( niestety.. ale jeśli tylko do niedzieli nic się nie wydarzy to możecie mieć pewność że dam znać co i jak u mnie. Jeśli przyjdzie @ jutro to będziemy testować tego samego dnia myślę :)

    Ja to samo - po dzisiejszym spadku to ja się do 6.12 chyba nie dokulam.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gin zrobił mi usg i macica ładnie się oczyściła, nie widział lewego jajnika (wtf?), a na prawym pęcherzyk 7mm wiec powiedział ze owu za ok 2-3 tyg nie do końca w to wierze,
    poprosiłam go o receptę na dostinex, przynajmniej nie będę musiała iść już na wizytę prywatna i mam 140pln w kieszeni, do tego kwas foliowy 0,4 mg.

    zapytałam go czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania z racji, że poroniłam 2 razy, to powiedział ze mam isc do ginekologa-endokrynologa

    ide czytac co tam naskrobałyście :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie chciałam Wam wczoraj psuć swoim marudzeniem dobrych nastrojów. Dziś melduję, że ja niestety piszę się już raczej na styczeń ...Z testowania nici, co prawda @ wciąż nie ma, ale ćmi mnie typowo okresowo. Mam cykle nieregularne, więc drobne opóźnienie nie jest niczym zaskakującym. Czekam aż wróg nadejdzie. Musiałam wczoraj w milczeniu dojść do siebie, jak co cykl upaść, by pół dnia później podnieść się i stawić czoła kolejnemu cs. Trzymam za Was dalej mocno zaciśnięte kciuki, niech się posypią te świąteczne prezenty, tego Wam z całego <3 życzę!

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja to samo - po dzisiejszym spadku to ja się do 6.12 chyba nie dokulam.
    Oj Mycha dokulasz, dokulasz :)
    U nas dzisiaj pogodowy armagedon. W nocy źle spałam, bo się bałam, ze nam okna wywieje. Teraz szaro i buro, ale poranna dawka witaminy D działa :) Więc i humor znowu dopisuje :D
    Jak tam testowaczki? W ogóle naprodukowałyście tyle postów, ze myślałam, ze nie nadrobię :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Dziewczyny, miałam testować 6.12 ale nic z tego bo właśnie w 26dc dostałam @ ....super :/


    Tulę mocno! @ to chyba najbardziej nieproszony gość w naszej historii...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila npbardzo mi przykro :(

    Kotek87 ja po poronieniu mialam robione odradzu ana 1, ana 2 i gen V, oraz histeroskopie. Moze to Ci cos podpowie :)


    Dziewczyny brzuszek zaczyna dawac czadu :( buuuu

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Oj Mycha dokulasz, dokulasz :)
    U nas dzisiaj pogodowy armagedon. W nocy źle spałam, bo się bałam, ze nam okna wywieje. Teraz szaro i buro, ale poranna dawka witaminy D działa :) Więc i humor znowu dopisuje :D
    Jak tam testowaczki? W ogóle naprodukowałyście tyle postów, ze myślałam, ze nie nadrobię :)

    Ja tez się aż przestraszyłam w nocy tej wichury! Ja właśnie robię internetowy szoping, też dobrze działa na smutki!

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mila npbardzo mi przykro :(

    Kotek87 ja po poronieniu mialam robione odradzu ana 1, ana 2 i gen V, oraz histeroskopie. Moze to Ci cos podpowie :)


    Dziewczyny brzuszek zaczyna dawac czadu :( buuuu


    NIE, NIE, NIE, NIE będzie żadnego buuuu, tylko YEAH!!! Temperatura podskoczyła do góry więc nie ma opcji żeby przyszła @!

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ