Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze produkcja dzis pelna para. U mnie spadek temperatury, wiec juz czekam na wtorkowy @.
    Eh kurde. A wydawalo mi die ze wszystko jest tak pieknie....
    Zakladam ze owulke mialam jednak 12 dnia a nie 14 jak pokazal of. To i @ do mnie w weekend dotrze.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 09:25

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    No nie wiem coś jest u mnie nie tak, u wszystkich dziewczyn widzę wykresy, u Ciebie widzę wykres pod wpisem ale nie mogę w niego wejść hmm

beatka - kliknij w profil Agusi :) bo przez ten w stopce nie wejdziesz :)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    No nie wiem coś jest u mnie nie tak, u wszystkich dziewczyn widzę wykresy, u Ciebie widzę wykres pod wpisem ale nie mogę w niego wejść hmm
    Ja też nie mogę, kliknij w jej profil tam jest wszystko oki.

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka jestes genialna o tym nie pomyslalam :D

• beatka_c Przyjaciółka

Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, teraz mogę zaspokoić swoja ciekawość :)

35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Milageros Koleżanka

Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałam testować 6.12 ale nic z tego bo właśnie w 26dc dostałam @ ....super :/

Milageros
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Dziewczyny, miałam testować 6.12 ale nic z tego bo właśnie w 26dc dostałam @ ....super :/

Przykro. Ale nie ma tego złego - możesz testować na koniec grudnia :)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Przykro Mi :-( Trzymaj się mocno i w nastepnym cyklu nie daj za wygraną. W końcu musimy się @ pozbyć na te 9 miesięcy!.

• zubii Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:

Pociesze cię miałam teraz tak samo a co więcej tempka pięknie Piela się do góry ! U mnie to wygląda jak bezowulacyjny. Niech ten będzie naszym ostatnim !

wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Milageros Koleżanka

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, kochane jesteście :)

Milageros
  • A może by... Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    beatka - kliknij w profil Agusi :) bo przez ten w stopce nie wejdziesz :)

Dokładnie tak samo zaspokajam swoją ciekawość na agniechowym wykresie :D ach te analizy nasze :)

Ewcia, ja się obawiam że nie dotrwam do testowania i głupia @ mnie wyprzedzi:( niestety.. ale jeśli tylko do niedzieli nic się nie wydarzy to możecie mieć pewność że dam znać co i jak u mnie. Jeśli przyjdzie @ jutro to będziemy testować tego samego dnia myślę :)

50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj głowa boooli!! Od samego rana. A niby pogoda super, słońce świeci. Ugh!! I jeszcze te zawroty głowy :/
    Że nie wspomnę o brzuszku :P Ten dzisiaj też sobie dokazuje ;) Ale jemu akurat pozwalam.

W poniedziałek wybieram się do lekarza. Mam nadzieję, że da mi jakieś skierowanie na morfologię krwi, TSH. I jeszcze bym chciała receptę na wit. D3 w kropelkach - taką co się dzieciom podaje ;)

A może by.. czekam z niecierpliwością na dobre wieści :)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:

Ewcia, ja się obawiam że nie dotrwam do testowania i głupia @ mnie wyprzedzi:( niestety.. ale jeśli tylko do niedzieli nic się nie wydarzy to możecie mieć pewność że dam znać co i jak u mnie. Jeśli przyjdzie @ jutro to będziemy testować tego samego dnia myślę :)

Ja to samo - po dzisiejszym spadku to ja się do 6.12 chyba nie dokulam.

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
  • kotek87 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gin zrobił mi usg i macica ładnie się oczyściła, nie widział lewego jajnika (wtf?), a na prawym pęcherzyk 7mm wiec powiedział ze owu za ok 2-3 tyg nie do końca w to wierze,
    poprosiłam go o receptę na dostinex, przynajmniej nie będę musiała iść już na wizytę prywatna i mam 140pln w kieszeni, do tego kwas foliowy 0,4 mg.

zapytałam go czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania z racji, że poroniłam 2 razy, to powiedział ze mam isc do ginekologa-endokrynologa

ide czytac co tam naskrobałyście :)

lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie chciałam Wam wczoraj psuć swoim marudzeniem dobrych nastrojów. Dziś melduję, że ja niestety piszę się już raczej na styczeń ...Z testowania nici, co prawda @ wciąż nie ma, ale ćmi mnie typowo okresowo. Mam cykle nieregularne, więc drobne opóźnienie nie jest niczym zaskakującym. Czekam aż wróg nadejdzie. Musiałam wczoraj w milczeniu dojść do siebie, jak co cykl upaść, by pół dnia później podnieść się i stawić czoła kolejnemu cs. Trzymam za Was dalej mocno zaciśnięte kciuki, niech się posypią te świąteczne prezenty, tego Wam z całego <3 życzę!

• Oluchna Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja to samo - po dzisiejszym spadku to ja się do 6.12 chyba nie dokulam.
    Oj Mycha dokulasz, dokulasz :)
    U nas dzisiaj pogodowy armagedon. W nocy źle spałam, bo się bałam, ze nam okna wywieje. Teraz szaro i buro, ale poranna dawka witaminy D działa :) Więc i humor znowu dopisuje :D
    Jak tam testowaczki? W ogóle naprodukowałyście tyle postów, ze myślałam, ze nie nadrobię :)

5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:

Tulę mocno! @ to chyba najbardziej nieproszony gość w naszej historii...

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila npbardzo mi przykro :(

Kotek87 ja po poronieniu mialam robione odradzu ana 1, ana 2 i gen V, oraz histeroskopie. Moze to Ci cos podpowie :)

Dziewczyny brzuszek zaczyna dawac czadu :( buuuu

• mycha91 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Oj Mycha dokulasz, dokulasz :)
    U nas dzisiaj pogodowy armagedon. W nocy źle spałam, bo się bałam, ze nam okna wywieje. Teraz szaro i buro, ale poranna dawka witaminy D działa :) Więc i humor znowu dopisuje :D
    Jak tam testowaczki? W ogóle naprodukowałyście tyle postów, ze myślałam, ze nie nadrobię :)

Ja tez się aż przestraszyłam w nocy tej wichury! Ja właśnie robię internetowy szoping, też dobrze działa na smutki!

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mila npbardzo mi przykro :(

Kotek87 ja po poronieniu mialam robione odradzu ana 1, ana 2 i gen V, oraz histeroskopie. Moze to Ci cos podpowie :)

Dziewczyny brzuszek zaczyna dawac czadu :( buuuu

NIE, NIE, NIE, NIE będzie żadnego buuuu, tylko YEAH!!! Temperatura podskoczyła do góry więc nie ma opcji żeby przyszła @!

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego