X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2.12 Klara Wysocka, Toto, Dominika_89, Cini
    3.12 Ewcia88
    4.12 A może by..., Samsaramsa <3, Destiny80
    5.12 AniaMania, Czeresniowamama, Agnieszka93
    6.12 Agniechaaaa, Milageros, Arleta, Alex7903, Izabell2016, Mycha91
    7.12
    8.12 Kuchcinka, Suri2016, Labamba, Kakariki
    9.12
    10.12 100krotka30, Kaan, Justyna85, Flowwer, MamaFabianka, Bertha, Mona_Lisa
    11.12 Olis87
    12.12 Oluchna
    13.12 *Natka*
    14.12
    15.12 Nadia82, Malka, Beatka_c
    16.12 Bertha, Karolina90
    17.12 Uluś87
    18.12 Ataga12, Mothylek, MavisDracula
    19.12
    20.12 eMM
    21.12 kotek87
    22.12 Igaa
    23.12
    24.12 91Ewelina09, Ciekawska_babka, -Monika-
    25.12
    26.12
    27.12 Lottie, Mada92
    28.12 lola 83, Zubii
    29.12 Uparciuszek, Szyszuunia
    30.12 summer86, Emi2016
    31.12 Malami*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 11:59

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Udostępnij wykres. :-)

    A śluz wodnisty nie jest śluzem plodnym.? Ja tez nie mialam boli owulacyjnych i miałam bezowulacyjny.

    Nie mierzę temperatury więc na moim wykresie nic nie ma:-)
    Sluz wodnisty nie jest plodny. Plodny jest rozciagliwy a moj sie nie rozciaga w ogóle. Także chyba nici, ale to dopiero trzeci cykl więc jeszcze się nie załamuje. No i spodziewałam się że w tym miesiacu nici, po takiej dawce stresu na poczatku cyklu...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Niedtety ale cos juz wiecej wiem :)
    co bierzesz na prolaktynę?

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiszcie mnie na 21.12

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Nie mierzę temperatury więc na moim wykresie nic nie ma:-)
    Sluz wodnisty nie jest plodny. Plodny jest rozciagliwy a moj sie nie rozciaga w ogóle. Także chyba nici, ale to dopiero trzeci cykl więc jeszcze się nie załamuje. No i spodziewałam się że w tym miesiacu nici, po takiej dawce stresu na poczatku cyklu...
    Nawet mnie nie strasz, ja tez miałam bardzo dużo stresu na początku, no ale kurcze licze na ten cykl!
    Jeszcze masz dużo czasu może przez ten stres po prostu troche się przesunię owulacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 12:00

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,Dziewczyny, ja Was upominam - przyjmijcie do wiadomości, że bóle jak na okres na początku ciąży są standardem wręcz!! Więc proszę nie smutać za wczasu!! Bo będę bić!"

    Kaczorka modlę się żeby te bóle nie były zwiastunem @ !! Nadzieja jeszcze jest...... Dzięki za kopniaka :)

    Mika
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie dobry tydzień albo i lepiej tak się Dziewuszki rozpisujecie, ze nie zdołam nadrobić ;)
    Ja jestem dwa dni po ovu w tym cyklu tak mi jajory dały w jeden dzień popalić, że jestem na 100% pewna że to była owulacja :D teraz zaczynamy odliczanie do testowania ;)

    5cs
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Nie mierzę temperatury więc na moim wykresie nic nie ma:-)
    Sluz wodnisty nie jest plodny. Plodny jest rozciagliwy a moj sie nie rozciaga w ogóle. Także chyba nici, ale to dopiero trzeci cykl więc jeszcze się nie załamuje. No i spodziewałam się że w tym miesiacu nici, po takiej dawce stresu na poczatku cyklu...

    To mnie załamałyście :( myślałam, że wystarczy gdy jest wodnisty... raczej rozciągliwego nie miałam :( ale czułam kłucie i ból podbrzusza (i wtym dniu było przytulanie), miałam wodnisty śluz w OVU zaznaczył mi na zielono... na drugi dzień złapały mnie okropne dreszcze (trzymały przez parę godzin). Myślałam, że choróbsko mnie jakieś bierze. Ubrałam się w dwa swetry i pod kocem przesiedziałam... temp. mierzę dopiero od 2 dni i mam ok 37... ale wyczytałam, że powinno się mierzyć rano po wstaniu a ja mierzyłam o 18.30, więc nie wiem czy brać ją pod uwagę... testuję 10.12 zobaczymy....

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nawet mnie nie strasz, ja tez miałam bardzo dużo stresu na początku, no ale kurcze licze na ten cykl!
    Jeszcze masz dużo czasu może przez ten stres po prostu troche się przesunię owulacja.

    Na to liczę:-) bo juz jestem spokojna:-) lece z Malym na dwor, niech poszaleje sobie w sniegu poki jeszcze jest:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    co bierzesz na prolaktynę?

    Norprolac teraz juz 1/3tab co 2dni :)

    Bralam dostinex ale moj aktulalny gin/endo kazzl mi przestac zarzywac no stwierdzil, ze to za dilny lek dla osoby starajacej sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Na to liczę:-) bo juz jestem spokojna:-) lece z Malym na dwor, niech poszaleje sobie w sniegu poki jeszcze jest:-)
    U nas jest ogrom sniegu! Ja swojemu tez obiecałam bałwanka po przedszkolu :-) W końcu się doczekał prawdziwej zimy bo ostatnio strasznie narzekał.

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Norprolac teraz juz 1/3tab co 2dni :)

    Bralam dostinex ale moj aktulalny gin/endo kazzl mi przestac zarzywac no stwierdzil, ze to za dilny lek dla osoby starajacej sie
    a jak często brałaś dostinex? ja biore pół tabletki na tydz.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    a jak często brałaś dostinex? ja biore pół tabletki na tydz.


    Tak samo bralam

  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dopisuję się na 12 grudnia :-) 30 byłam na monitoring owulacja potwierdzona z prawego jajnika teraz tylko odliczanie do testowania:-)

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny jeszcze 4 dni do testowania, co prawda nie wiem czy nie za wcześnie i czy ewentualna druga kreska jeśli się pojawi nie będzie pozostałością po ovitrelle. We wtorek będzie niecałe 13 dni po zastrzyku, a 11-12 dpo. Wzięłam ze sobą na wyjazd jeden test, ale póki co myślę, że nie będę go robić, bo wiem, że jeśli wyjdzie biel to niepotrzebnie się zestresuję, chociaż wiem, że jeszcze za wcześnie na testowanie...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri we wtorek beda piekne 2 krechy i to nir ovitralle tylko fasol!!! :) innej opcji nie ma!!!

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Kochane dopisuję się na 12 grudnia :-) 30 byłam na monitoring owulacja potwierdzona z prawego jajnika teraz tylko odliczanie do testowania:-)
    Nie będę sama! :) Jupikajej :)
    Dzisiaj mi stresu dołożyli przed chwilą. Elegancko zaparkowałam na parkingu przed pracą. Siedzę sobie spokojnie, patrzę przez okno, a tu jeden taki wjeżdża i parkuje, otwiera drzwi i ... jeb w moje nowe auto. Ciśnienie miałam dwieście jak nie więcej. Nosz zabić gnoja. Całe szczęście nie mam żadnej pamiątki na drzwiach, bo wtedy, to już bym za siebie nie ręczyła. Gołymi ręcami bym go zabiła.
    Suri w ogóle, to ci zazdroszczę tak tych grzanych win i tego Zakopanego. :) <3 Patrzyłam dzisiaj na Białkę i na Kotelnicy już trzy wyciągi działają i nawet jakichś ludzi widziałam jeżdżących :D

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nie się już rozkręciło na dobre - macica daje czadu :P Mam nadzieję, że nie będę musiała lecieć do szpitala z krwotokiem..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Kochane dopisuję się na 12 grudnia :-) 30 byłam na monitoring owulacja potwierdzona z prawego jajnika teraz tylko odliczanie do testowania:-)
    Czyli wychodzi u Ciebie owulacja jeszcze przed spadkiem temperatury?

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    U nie się już rozkręciło na dobre - macica daje czadu :P Mam nadzieję, że nie będę musiała lecieć do szpitala z krwotokiem..
    Kaczorka będzie git, zobaczysz, ze nawet się nie obrócisz, a juz się nowy cykl zacznie :*

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ