X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    laski przed chwila miałam śluz z cieniutka niteczka krwi, u mnie to zawsze zwiastowało ciążę za jednym i drugim razem tez tak był :)


    AAA...oby było zielono :) :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    ja dzisiaj to samo zapisalam, że mam wrazenie ze moja szyjka "tańczy", raz wyzje, raz nizej, raz bardziej twarda, raz bardziej miekka...
    a masz sluz?

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olis - trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie! Tulę Cię Kochana mocno.

    Kotek - trzymam kciuki, żeby i tym razem był to znak, że bobo w drodze :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    a masz sluz?
    Sluz sprawdzam w srodku, na/wokol szyjki, wiec zawsze jakiś znajduję ;) ale ostatnio tez dziwnie, bo caly czas byl kremowy, wczoraj wodnisto-rozciągliwy, a dzisiaj przezroczysto-lepki i malutko.

    A wiecie, znaczyc to moze dosłownie wszystko - od @, poprzez jakis dodatkowy pecherzyk ktory postanowil sobie teraz peknąć, aż po ciąże (tak, sprawdzilam wykresy ciążowe, i pojawiaja sie takie gdzie w ostatnich dniach przed terminem @ pojawia sie sluz rozciagliwy a potem jest ciaza ;))
    Ciekawe czy jutro bedzie dalszy spadek i @, czy moze magicznie tempka odbije....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 15:46

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się chyba jeszcze załapię na testowanko 31.12 bo zrobię je sobie 10dpo :)

    kaha lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ale ja tez nie rozumiem, co to znaczy że się napięłam :) wytlumaczysz? Moze chodzi o zaciśnięcie mięśni kegla? sprawdzasz sluz na zwenatrz czy w srodku przy szyjce?
    a na wykresie tez masz takie sformułowanie "ból z odbicia" - co to znaczy?
    Oj Boziu napiełam się tak jak przy sraniu. :P :D

    Ból z odbicia poczytaj na necie, u mnie przy siadaniu na taboret taki przyszywający ból czuje wtedy jajniki szyjkę.

    Sądze ze wytłumaczyłam :P

    bertha lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    nie, właśnie nie, bo w sobotę badania robiłam o 8.00 a dzisiaj o 13.00. Wiem, wiem, że może przesadzam, ale ostatnio miałam tak samo. Najpierw przyrost 150%, później 90%, 60% , 40% i poroniłam:( Nie chcę znowu tego przeżywać...

    Olis, w ogóle nie patrz na te godziny. Beta przyrasta co 48 h, skokowo ponoć, więc równie dobrze 338 mogłaś mieć już o godzinie 8 rano. przyrost jest bardzo ładny:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Olis, w ogóle nie patrz na te godziny. Beta przyrasta co 48 h, skokowo ponoć, więc równie dobrze 338 mogłaś mieć już o godzinie 8 rano. przyrost jest bardzo ładny:)
    Suri... dziękuję:*

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    laski przed chwila miałam śluz z cieniutka niteczka krwi, u mnie to zawsze zwiastowało ciążę za jednym i drugim razem tez tak był :)

    Kotek kibicuję Ci mocno, mam nadzieję, że to to:)!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Olis, w ogóle nie patrz na te godziny. Beta przyrasta co 48 h, skokowo ponoć, więc równie dobrze 338 mogłaś mieć już o godzinie 8 rano. przyrost jest bardzo ładny:)

    Oli
    suri ma całkowitą rację, ja robię obecnie testy bo mam ich zapas i zaobserwowałam, że te popołudniowe wychodzą mi lepiej, mimo, że mocz rozwodniony, widocznie tak przyrasta mi hcg. poza tym twój przyrost na chwilę obecną jest bez zarzutu!Głowa do góry!

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Sluz sprawdzam w srodku, na/wokol szyjki, wiec zawsze jakiś znajduję ;) ale ostatnio tez dziwnie, bo caly czas byl kremowy, wczoraj wodnisto-rozciągliwy, a dzisiaj przezroczysto-lepki i malutko.

    A wiecie, znaczyc to moze dosłownie wszystko - od @, poprzez jakis dodatkowy pecherzyk ktory postanowil sobie teraz peknąć, aż po ciąże (tak, sprawdzilam wykresy ciążowe, i pojawiaja sie takie gdzie w ostatnich dniach przed terminem @ pojawia sie sluz rozciagliwy a potem jest ciaza ;))
    Ciekawe czy jutro bedzie dalszy spadek i @, czy moze magicznie tempka odbije....

    Z tym śluzem to zawsze na dwoje babka wróżyła niestety:/ ostatnio właśnie pisałam na początku grudnia, że mam śluz taki rozciągliwy jakby, przezroczysty i może druga owulacja? niestety 3 dni później @ przyszła... także myślę, że trzeba czekać niestety. Ciąża mam wrażenie przychodzi wtedy kiedy się jej najmniej spodziewasz obserwując dziewczyny z forum, które zafasolkowały:)
    Bertha, ale ja jednak mimo wszystko jestem z Tobą i wierzę, że się uda tym razem:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam lekkiego zastrzyku energii (w porównaniu z ostatnimi dniami), zaczęłam trochę sprzątać, ogarniać, co nieodzownie zwiastuje nadchodzącą @. Dobrze się leniuchowało, ale niedługo święta, trzeba się ogarnąć, niezależnie od tego czy @ będzie czy nie.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie poleciałam do rossmanna i kupiłam 2 testy - facelle i pink test o czułości 10.

    Jutro zrobię pink, a jak negatyw to w piątek rano powtórzę jeszcze facelle :) jak nie wyjdzie to będzie nowy cykl :P

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    A ja właśnie poleciałam do rossmanna i kupiłam 2 testy - facelle i pink test o czułości 10.

    Jutro zrobię pink, a jak negatyw to w piątek rano powtórzę jeszcze facelle :) jak nie wyjdzie to będzie nowy cykl :P
    Juz zaczynam sie emocjonowac :D oby byly dwie kreseczki!! :)

  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Słyszałyście o tym, że podobno nie można się sexić w okolicach terminu zagnieżdzania?

    U mnie jeżeli było zagnieżdzenie to w sobotę, a my w niedziele rano się kochaliśmy. Dodatkowo chciałam też wieczorem, ale doczytałam się, że mnie można..i wczoraj myslałam ze oszaleje, no bo jak to zrobić skoro w i fazie kochamy się jak króliki, a w drugiej co... :D :D

    Karolina90 to co piszesz w pierwszym zdaniu to prawda. Lekarka też nałożyła na mnie i męża zakaz do odwołania :) Jednym z powodów jak tłumaczyła to to, że sperma zawiera prostaglandyny które mogą powodować skurcze macicy. Ale nie popadajmy w paranoję :)

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się załamię... Nie dość, że gardło mi dokucza od tygodnia, to dziś jeszcze czuję, że jakieś dziadostwo mi się przyplątało (mam okropne skłonności do infekcji intymnych :( żadne kremy, maści, globulki, priobiotyki- nic mi na dłuższą metę nie pomaga ;(). Wścieknąć się idzie! Nie dość, że cały rok był ciulowy, to jeszcze zakończenie pod znakiem infekcji- coby lepiej zapamiętać ten wredny 2016 :(

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja jutro monitor ciekawe czy mój pęcherzyk 13 mm urósł:P ale jestem podniecona heheh bo pierwszy monitoring:) ale bóle janika są, śluzik sie pojawia, oby tylko rósł i pękł:)

    kaha lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Ja się załamię... Nie dość, że gardło mi dokucza od tygodnia, to dziś jeszcze czuję, że jakieś dziadostwo mi się przyplątało (mam okropne skłonności do infekcji intymnych :( żadne kremy, maści, globulki, priobiotyki- nic mi na dłuższą metę nie pomaga ;(). Wścieknąć się idzie! Nie dość, że cały rok był ciulowy, to jeszcze zakończenie pod znakiem infekcji- coby lepiej zapamiętać ten wredny 2016 :(
    mam to samo, odpukać na razie około 8 miesiecy bez infekcji, jak tylko mi cos dokucza smaruje clotrimazol, no i mycie pod bierzacą woda bez płynów żadbych, globulki hexagyn duo też swietne, a tak w ogole to warto robic wymaz, bo czasami jest cos tam i to powoduje infekcje albo dieta , u mnie dieta ...cukier...

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    mam to samo, odpukać na razie około 8 miesiecy bez infekcji, jak tylko mi cos dokucza smaruje clotrimazol, no i mycie pod bierzacą woda bez płynów żadbych, globulki hexagyn duo też swietne, a tak w ogole to warto robic wymaz, bo czasami jest cos tam i to powoduje infekcje albo dieta , u mnie dieta ...cukier...
    No tak u mnie z cukrem też jest problem... :/ U mnie średnio co 2 miesiące jest infekcja. Clotrimazolem się smaruję jak już czuję, że coś się dzieje, a tak to mam Hexa Tiab żel z kationami srebra bodajże, maść Prurifem na podrażnienia, Illadian żel z kwasem mlekowym też na podrażnienia. Mam też abiofem takie jednorazowe ampułki z kwasem mlekowym (oczywiście nie stosuję wszystkiego na raz), ale nawet to mi nie pomaga. Chyba muszę się faktycznie wybrać na wymaz. Nie rozumiem tylko, dlaczego gin widząc u mnie częste infekcje nie zleci albo sam nie zrobi wymazu :(
    Kąpieli nie stosuję, tylko prysznic z bieżącą wodą, a myję się żelami Illadian.. Bardzo dbam o higienę, ale też nie przesadzam i nie przeginam.
    Chyba sobie kupię ziółka Vagosan, czasem pomagają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 17:50

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście dawno żadnej infekcji nie miałam (tfu tfu) ale jakieś 4 lata temu to miałam non stop i to takie ze bez antybiotyku się nie mogło obejść. Potem się okazało ze mam HPV i dysplazje szyjki i musiałam mieć konizacje. Od tamtej pory jak ręką odjąl.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ