X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagak wrote:
    Witajcie, jestem nowa. Jestem juz po kilku poronieniach i staramy sie o dziecko.Chiałabym żebyście mi pomogły ocenic test beta hcg.
    zrobilam go w 13 dniu od owulacji(dzisiaj) za dwa dni powinna być miesiączka.
    wynik to 55,54 mIU/ml
    kobiety nie bedace w ciaży <5,0
    >lub=25 wskazanie powtorzenia badania po min 48 godz.

    Czy to możliwe ze jestem w ciązy???? wiem ze musze powtórzyc test,ale chcialam was zapytac wczesniej bo sie niecierpliwie... bardzo zalezy mi na odpowiedzi
    Zdecydowanir wyglada na ciaze!! :) powtorz sobie zeby sprawdzisz przyrost, ale taka beta w 13dpo zwistuje fasolke :)

    dagak lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka cieszę się, że u Ciebie takie dobre wieści. Gratuluję wszystkim zafasolkowanym :) Super, że kolejne szczęśliwe wieści spływają.

    Niestety u mnie kiepsko szykuje się ten cykl. Złapało mnie jakieś przeziębienie, za 4 dni powinno być owu, a mnie lekarz dziś antybiotyki wypisał i dumam czy je wziąć? Jak uważacie? Brać i się nie martwić czy póki jeszcze żyję odpuścić i liczyć, że na polopirynce przejdzie. Co z owulacją podczas choroby? Jakie mam szanse jeśli jestem chora ;(?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja melduje od wczoraj @ ....

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie dzisiaj boli lewy jajnik.. Aż mam ochotę wziąć nospę, ale może lepiej jak pójdę spać. Niech już przychodzi ta owulacja ;-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 7 dpo (choć ovf twierdzi że owulacji w tym cyklu nie było). Czuję się dziwnie. Mam od wczoraj jakieś dziwne przeczucie że jestem w ciąży. Pierwszy raz się tak czuję od dwóch lat (kiedy to splodzilismy syna). Pewnie @ przyjdzie za 6 dni i jak się zderzę z rzeczywistością to mi przejdzie:-D w pierwszej ciąży byłam na 100% pewna córki a tu siusiak, więc średnio u mnie działa kobieca intuicja:-D

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    U mnie dziś 7 dpo (choć ovf twierdzi że owulacji w tym cyklu nie było). Czuję się dziwnie. Mam od wczoraj jakieś dziwne przeczucie że jestem w ciąży. Pierwszy raz się tak czuję od dwóch lat (kiedy to splodzilismy syna). Pewnie @ przyjdzie za 6 dni i jak się zderzę z rzeczywistością to mi przejdzie:-D w pierwszej ciąży byłam na 100% pewna córki a tu siusiak, więc średnio u mnie działa kobieca intuicja:-D

    Trzymam kciuki! Obyś się nie myliła :-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    U mnie dziś 7 dpo (choć ovf twierdzi że owulacji w tym cyklu nie było). Czuję się dziwnie. Mam od wczoraj jakieś dziwne przeczucie że jestem w ciąży. Pierwszy raz się tak czuję od dwóch lat (kiedy to splodzilismy syna). Pewnie @ przyjdzie za 6 dni i jak się zderzę z rzeczywistością to mi przejdzie:-D w pierwszej ciąży byłam na 100% pewna córki a tu siusiak, więc średnio u mnie działa kobieca intuicja:-D
    Mavis obyś miała rację!! <3 gdzie Twój wykres? :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się wkręcam za bardzo. Np. dzisiaj musiałam dźwigać sporo ciężkich przedmiotów i myślałam tylko o tym, czy jeśli miałabym w sobie już zapłodnione, choc niezagniedżone jeszcze jajeczko, to czy by to zaszkodziło.

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    U mnie dziś 7 dpo (choć ovf twierdzi że owulacji w tym cyklu nie było). Czuję się dziwnie. Mam od wczoraj jakieś dziwne przeczucie że jestem w ciąży. Pierwszy raz się tak czuję od dwóch lat (kiedy to splodzilismy syna). Pewnie @ przyjdzie za 6 dni i jak się zderzę z rzeczywistością to mi przejdzie:-D w pierwszej ciąży byłam na 100% pewna córki a tu siusiak, więc średnio u mnie działa kobieca intuicja:-D
    Ja bylam pewna ze syn bedzie zanim jeszcze zaszlam w ciaze xD ale co do pewnosci ze zaciazylam... To niestety ostatnio tylko sie "myle".

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś rano byłam na USG jamy brzusznej i nie powiedziałam lekarzowi, że się staramy, a on kilka sekund przyciskał mocno mi tym urządzeniem do dołu brzucha i jajników też (Zasadniczo badał górę, ale zapytałam czy widzi jajnki, głupia ja). I się straszlwiie przestraszyłam, że mógł mi tam coś uszkodzić, uniemożliwić zapłodnienie - poprzesuwać komórkę jajowa czy plemniki... Jestem teraz około/po owulacji. I stę teraz strasznie boje.

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które pisały o tańcu szyjki dziś- dołączam do Was! Rano była średnio wysoko, zamknięta, teraz niziutko i częściowo otwarta.. co ona tak szaleje? :|

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to szyjka w ciągu dnia może być różnie ułożona i powinno się ją sprawdzać codziennie o tej samej porze :) tak jak temperaturę :)

    U mnie temperatura w końcu idzie w dół :)

    A jak tam dziś Wasze testy?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Alfusia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ostatnie pytanko odnośnie mojego przypadku. Bo chyba nie może być takiego przypadku iż 15,21,28,34 dni po stosunku beta była równa 0,0 a jednak ktoś był w ciązy tylko przy jednym stosunku w 8 dniu cyklu?

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfusia nie nakręcaj się. Nie ma takiej możliwości. Czerp przyjmnosc z nowych staranek i tyle. Wiem, że to okrutne, ale w ciąży nie jesteś na 10000 %

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis 9dpo i tempka drugi dzien z rzedu w dol (zupelnie inaczej niz w zeszlym cyklu gdzie do samej @ mialam tempk 37+). Ktos dzis testuje? Snilo mi sie, ze do konca miesiaca same pozytywne testy na forum sie pojawialy ;)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Kaha oby tak było :) taki spadek to nie spadek :) bedzie wszystko na pewno dobrze :)
    Ja na 16:00 idę dziś do ginekologa, zobaczymy co powie :P bo coś powinien chyba zobaczyć no nie? :) o ile zrobi mi w ogóle usg, bo to NFZ :D

    A tak poza tym to Mój Mąż zrobił mi niespodziankę i w lutym jedziemy na 4 dni do Zakopanego :D wymoczę się w termach :) aczkolwiek mam nadzieje, że już będziemy jechać w trójkę :):) poświecę już to grzane wino z pomarańczą :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chciałam pochwalić, że odbywam monitoring u mojego gin w tym cyklu. Zrobiłam wszystkie podstawowe badania - OB, mocz, morfologie, toxo, różyczke, TSH itd. Wyniki idealne.
    Badanie USG - perfect.
    Wczoraj był 12 dc i pęcherzyk urósł do wymiarów 2 x 1,94 cm :) Jeżeli mam owulacje to byłą wczoraj lub będzie dzisiaj. Jutro znów monitoring. W ogóle przyrost pęcherzyka nijak ma się do książkowego terminu owulacji, którą teoretycznie powinnam mieć za 2-3 dni :) Nie ma co. Pójście do lekarza to była moja najlepsza decyzja! :))))))

    kaha lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina- az zazdroszcze wyjazdu! ;) z drugiej strony ja jestem typem domownika i dobrze czuje sie pod kocykiem w domowym zaciszu :) daj znac czy u gina cos ciekawego sie dowiesz!
    Ja sie ratuje przed infekcja globulkami i masciami, ale normalnie jestem lekko podpuchnieta z zewnatrz i zaczerwieniona, a lekarka ma termin dopiero 29 :(

  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Ja dzisiaj 16 dpo, niestety test negatywny, temperatura w dól także czekam na @. Życzę powodzenia pozostałym testującym jeszcze w grudniu.

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Kaczorka cieszę się, że u Ciebie takie dobre wieści. Gratuluję wszystkim zafasolkowanym :) Super, że kolejne szczęśliwe wieści spływają.

    Niestety u mnie kiepsko szykuje się ten cykl. Złapało mnie jakieś przeziębienie, za 4 dni powinno być owu, a mnie lekarz dziś antybiotyki wypisał i dumam czy je wziąć? Jak uważacie? Brać i się nie martwić czy póki jeszcze żyję odpuścić i liczyć, że na polopirynce przejdzie. Co z owulacją podczas choroby? Jakie mam szanse jeśli jestem chora ;(?
    A może by... ja bym brała antybiotyki. To nic nie zaszkodzi przy zachodzeniu w ciążę :) Przecież nawet czasami dziewczyny biorąc antybiotyki przy antykoncepcji zachodzą w ciążę bo antybiotyki tę antykoncepcję zaburzają :) Nic się nie łam, fasolki to twarde bestie, potrafią przetrwać niema wszystko :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ