X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    Hej dziewczyny ja nie wytrzymalam i zrobilam test dzisiaj okres powinien być jutro albo pojutrze, test wyszedl pozytywny z tym ze kreska ciazowa blada, i test robiony po południu a w ciągu dnia sporo piłam, Nie wiem czy to ma wpływ na wynik??


    Gratulację :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    Hej dziewczyny ja nie wytrzymalam i zrobilam test dzisiaj okres powinien być jutro albo pojutrze, test wyszedl pozytywny z tym ze kreska ciazowa blada, i test robiony po południu a w ciągu dnia sporo piłam, Nie wiem czy to ma wpływ na wynik??

    Skoro widać drugą kreskę to nie ma znaczenia kiedy był robiony i ile piłaś w ciągu dnia :)
    Gratuluję :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) w tym miesiącu postanowiłam, że idę na jakość i będę się starać tylko 2 razy- jutro rano i wieczorem, zobaczymy co z tego wyjdzie. W zeszłym miesiącu staraliśmy się przez tydzień dzień w dzień i nie wyszło z tego nic oprócz zapalenia pęcherza..:/
    Póki co jeszcze się nie zdecydowałam na IUI, mam nadzieję, że nie będzie potrzebne :) Lekarz sam to zaproponował, więc najwidoczniej wie co robi. U mnie z jednym jajowodem chyba utrudniona sprawa po prostu. Testuję bez zmian 2 stycznia, chyba, że nie wytrzymam i zatestuję dzień wcześniej. Dobrze, że teraz taki napięty okres to czas szybko minie :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    Hej dziewczyny ja nie wytrzymalam i zrobilam test dzisiaj okres powinien być jutro albo pojutrze, test wyszedl pozytywny z tym ze kreska ciazowa blada, i test robiony po południu a w ciągu dnia sporo piłam, Nie wiem czy to ma wpływ na wynik??

    Gratuluję :) wrzuć zdjęcie to może zarazimy się od samego patrzenia :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Dodam ze ciazowa kreska pojawiła się zaraz z testowa a zdjecie dwie minuty po zrobione
    https://zapodaj.net/9ffda668487e1.jpg.html
    Życzę kazdej z Was zeby sie zarazila nawet taką blada kreska :-)

    eMM lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska jest bez dwóch zdań, który to dpo?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri wychodzi ze 12 dpo.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    Suri wychodzi ze 12 dpo.
    a ile dniowe masz cykle?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje wyniki:

    TSH 0,96
    wapń - 9,4 norm 8,7-10,4
    ft4 1,21 norma 0,89 - 1,76

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    Dzięki dziewczyny! Dodam ze ciazowa kreska pojawiła się zaraz z testowa a zdjecie dwie minuty po zrobione
    https://zapodaj.net/9ffda668487e1.jpg.html
    Życzę kazdej z Was zeby sie zarazila nawet taką blada kreska :-)

    Gratulacjeee :* zarazaaam sieee chetniee :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Dzięki dziewczyny :) w tym miesiącu postanowiłam, że idę na jakość i będę się starać tylko 2 razy- jutro rano i wieczorem, zobaczymy co z tego wyjdzie. W zeszłym miesiącu staraliśmy się przez tydzień dzień w dzień i nie wyszło z tego nic oprócz zapalenia pęcherza..:/
    Póki co jeszcze się nie zdecydowałam na IUI, mam nadzieję, że nie będzie potrzebne :) Lekarz sam to zaproponował, więc najwidoczniej wie co robi. U mnie z jednym jajowodem chyba utrudniona sprawa po prostu. Testuję bez zmian 2 stycznia, chyba, że nie wytrzymam i zatestuję dzień wcześniej. Dobrze, że teraz taki napięty okres to czas szybko minie :)

    Trzymam kciuki :) oby ta metoda "jakosciowa" byla kluczem do sukcesu :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano bylam pewna ze @ nadchodzi i cos tam niby polecialo i cisza.... wiec czekam jak na szpilkach bo pewnie zjawi sie w nocy, a nienawidze tego bo pewnie obudzi mnie bol brzucha :/

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi cykle 26-25 dni, jeszcze dokladnie po. Odstawiwniu tabletek mi sie nie uregulowalo.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    Ewi cykle 26-25 dni, jeszcze dokladnie po. Odstawiwniu tabletek mi sie nie uregulowalo.

    to szybko masz owu, ja mimo że cykle ma 26 dniowe to owu była chyba 14 dc wiec moja fl trwa tylko 12 dni :/

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    to szybko masz owu, ja mimo że cykle ma 26 dniowe to owu była chyba 14 dc wiec moja fl trwa tylko 12 dni :/

    Ewi, mam podobnie jak Ty. Cykle 25/26 dni a owu 14 dzień więc wiele czasu to fasolka nie ma ;( Temperatura spada zawsze już 10 dpo.. ;/ ale niby w normie wszystko. Koleżanka z cyklami po 23-24 dni i owu w 14 dc zaszła w ciążę przy pierwszym razie. Byli mocno zaskoczeni bo sądzili że zajmie im to trochę czasu.

    Pokolorowanaa - z całego serca gratuluję :) Fantastyczny prezent na święta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 19:01

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Dzięki dziewczyny :) w tym miesiącu postanowiłam, że idę na jakość i będę się starać tylko 2 razy- jutro rano i wieczorem, zobaczymy co z tego wyjdzie. W zeszłym miesiącu staraliśmy się przez tydzień dzień w dzień i nie wyszło z tego nic oprócz zapalenia pęcherza..:/
    Póki co jeszcze się nie zdecydowałam na IUI, mam nadzieję, że nie będzie potrzebne :) Lekarz sam to zaproponował, więc najwidoczniej wie co robi. U mnie z jednym jajowodem chyba utrudniona sprawa po prostu. Testuję bez zmian 2 stycznia, chyba, że nie wytrzymam i zatestuję dzień wcześniej. Dobrze, że teraz taki napięty okres to czas szybko minie :)

    Suri ja też czekam na jurzejsze przytulanki (14dc) chyba że w nocy się nie powstrzymam już hehe :)
    właśnie najlepiej jest trafić w owulację no ale kto to wie kiedy dokładnie ona jest,a wtych dniach panikuję że będzie za pozno no i też jest kicha,może żołnierzyki nie mają już tak bardzo mocy.. :( tak zle i tak niedobrze
    jak myślisz jak w czwartek pęcherzyk miałam na 13mm to ile może mieć dziś?
    ja też jak w tym cyklu nie zajdę (pfu pfu) to zdecyduję się na drożność ale tą pianką chyba...

    mam nadzieję że Nam obu nie będzie to potrzebne i wejdziemy szczęśliwie w Nowy Rok bo jeż najwcześniej mogę zatestować właśnie wtedy..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ewi, mam podobnie jak Ty. Cykle 25/26 dni a owu 14 dzień więc wiele czasu to fasolka nie ma ;( Temperatura spada zawsze już 10 dpo.. ;/ ale niby w normie wszystko. Koleżanka z cyklami po 23-24 dni i owu w 14 dc zaszła w ciążę przy pierwszym razie. Byli mocno zaskoczeni bo sądzili że zajmie im to trochę czasu.

    Pokolorowanaa - z całego serca gratuluję :) Fantastyczny prezent na święta.

    Mi się wydaje że w cyklu 26dniowym owu powinna być mniej więcej 12dc
    ja mam teraz 28dniowe,owu jest w 14dc a jak miałam kiedyś 30dniowe to była w 16dc także faza lutealna miała 14 dni

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A że mnie zaczęła się lać woda. Mam chyba kulminację właśnie xD

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Suri ja też czekam na jurzejsze przytulanki (14dc) chyba że w nocy się nie powstrzymam już hehe :)
    właśnie najlepiej jest trafić w owulację no ale kto to wie kiedy dokładnie ona jest,a wtych dniach panikuję że będzie za pozno no i też jest kicha,może żołnierzyki nie mają już tak bardzo mocy.. :( tak zle i tak niedobrze
    jak myślisz jak w czwartek pęcherzyk miałam na 13mm to ile może mieć dziś?
    ja też jak w tym cyklu nie zajdę (pfu pfu) to zdecyduję się na drożność ale tą pianką chyba...

    mam nadzieję że Nam obu nie będzie to potrzebne i wejdziemy szczęśliwie w Nowy Rok bo jeż najwcześniej mogę zatestować właśnie wtedy..

    Ja w czwartek miałam pęcherzyk 9 mm, czyli urósł o cały centymetr, wg mnie Twój już powinien być dawno na pęknięciu, średnio liczymy 2 mm na dobę, czyli ok 21 mm, ja bym działała już dzisiaj :)
    Na dwoje babka wróżyła z tym trafieniem, jak dobre plemniki to powinny spokojnie poczekać przynajmniej te 48 h i być już gotowe jak jajo zostanie uwolnione. U mnie lekarz zalecił współżycie jutro wieczorem najlepiej, ale wiem, że będę próbowała rano, bo obawiam się, co będzie jeśli pęknie koło południa np, a ja będę mogła serduszkować dopiero koło 22 + ok 6 h zajmuje plemnikom dotarcie do komórki jajowej.. więc stwierdziłam, że zaryzykuję w tą stronę:) wzięłam też gorącą kąpiel, bo gdzieś wyczytałam, że może przyspieszyć pęknięcie pęcherzyka, choć nie wiem ile w tym prawdy :)
    Obiecałam sobie jednak, że współżyć będę tylko 2 razy, bo jest to dla mnie stresujące, ciągłe myślenie, że muszę urobić mojego M., a co zrobię jak mu się nie będzie chciało itp itd.

    Arleta lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Mi się wydaje że w cyklu 26dniowym owu powinna być mniej więcej 12dc
    ja mam teraz 28dniowe,owu jest w 14dc a jak miałam kiedyś 30dniowe to była w 16dc także faza lutealna miała 14 dni

    Teoretycznie fl może mieć od 10 do 16 dni. Najlepiej jak ma 14, ale nawet 10 dni nie jest jeszcze podobno powodem do zmartwień. Zobaczymy, nie chcę się nastawiać. Cykle miałam prawidłowe owulacja potwierdzona w zeszłym miesiącu więc miejmy nadzieję, że wreszcie się uda ;(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ