X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    A że mnie zaczęła się lać woda. Mam chyba kulminację właśnie xD

    To do dzieła! :D

    kajax lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to moja strona z kalendarza, ten miesiąc https://zapodaj.net/d7eb19c93f272.png.html
    Z tym ze owu mialam dzien wczesniej niż na kalendarzu pokazuje,

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Mi się wydaje że w cyklu 26dniowym owu powinna być mniej więcej 12dc
    ja mam teraz 28dniowe,owu jest w 14dc a jak miałam kiedyś 30dniowe to była w 16dc także faza lutealna miała 14 dni
    Ja 13 dc byłam u gina i na usg i lekarz mowil ze lada moment bedzie owu i mi się wydaje ze bylA na drugi dzień czyli 14 dc bo mialam mega ból wiec ja mam krótką fl

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja w czwartek miałam pęcherzyk 9 mm, czyli urósł o cały centymetr, wg mnie Twój już powinien być dawno na pęknięciu, średnio liczymy 2 mm na dobę, czyli ok 21 mm, ja bym działała już dzisiaj :)
    Na dwoje babka wróżyła z tym trafieniem, jak dobre plemniki to powinny spokojnie poczekać przynajmniej te 48 h i być już gotowe jak jajo zostanie uwolnione. U mnie lekarz zalecił współżycie jutro wieczorem najlepiej, ale wiem, że będę próbowała rano, bo obawiam się, co będzie jeśli pęknie koło południa np, a ja będę mogła serduszkować dopiero koło 22 + ok 6 h zajmuje plemnikom dotarcie do komórki jajowej.. więc stwierdziłam, że zaryzykuję w tą stronę:) wzięłam też gorącą kąpiel, bo gdzieś wyczytałam, że może przyspieszyć pęknięcie pęcherzyka, choć nie wiem ile w tym prawdy :)
    Obiecałam sobie jednak, że współżyć będę tylko 2 razy, bo jest to dla mnie stresujące, ciągłe myślenie, że muszę urobić mojego M., a co zrobię jak mu się nie będzie chciało itp itd.
    o kurde to ładnie szybko podrósł!
    to ja chyba dziś już zacznę bo znowu będzie za pozno tak jak w tamtym cyklu..
    wg Twojego wzrostu to mój byłby już gigant ok.25mm a to już za duży..ale oczywiście każdy lekarz ma swoje pomiary..suri znowu idziemy razem!tym razem owocnie!

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj spadek i to taki typowo okresowy. Juz sama nie wiem o co chodzi. Wypadałoby zrobić jakieś badania. Mam wrażenie ze nie uda się nigdy :D ehhh

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    o kurde to ładnie szybko podrósł!
    to ja chyba dziś już zacznę bo znowu będzie za pozno tak jak w tamtym cyklu..
    wg Twojego wzrostu to mój byłby już gigant ok.25mm a to już za duży..ale oczywiście każdy lekarz ma swoje pomiary..suri znowu idziemy razem!tym razem owocnie!

    Najgorzej właśnie z tym trafianiem, strasznie mnie to stresuje. Teraz siedzę i się modlę, żeby pęcherzyk pękł jutro do południa, bo miałabym wtedy z głowy tryb staraniowy, mogłabym wyluzować i w spokoju czekać na testowanie :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Najgorzej właśnie z tym trafianiem, strasznie mnie to stresuje. Teraz siedzę i się modlę, żeby pęcherzyk pękł jutro do południa, bo miałabym wtedy z głowy tryb staraniowy, mogłabym wyluzować i w spokoju czekać na testowanie :)
    No ja też w kolko o tym myślę a to znowu tez niedobrze. Nie umiem się zresetować. .

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    To do dzieła! :D
    Mój mąż ma dziś muchy w nosie niestety :]

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie juz takie boleści brzucha dopadają, ze jak tak dalej pójdzie, to nocke mam z głowy:/ nie ma mnie w domu, i nie mam ani jednej tabletki. przynajmniej się uspokoilam, choc wiem ze taki spokój to żaden spokój;p zaczynam myśleć, ze moze dziecka nie ma bo nie jestem gotowa.

    szkoda ze mnie nie widzicie. Spie u siostry, a u niej strasznie zimno bo w tym pokoju gdzie ja spie to pod spodem są garaże, wiec można umarznac i to porządnie. A ze ja dodatkowo strasznie zmarznieta, to mam na sobie grubasne leginsy, polarowe spodnie, 2bluZki i polarowy swetr i grube skarpety. Moze się nie ugotuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 21:37

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Mój mąż ma dziś muchy w nosie niestety :]


    Ja mojego rozszarpie jak tylko do domu wrócę. Kupiłam sobie nowy telefo , stary smartfon nieuzywany leżał sobie w szufladzie, mąż go wczoraj dał na barek w kuchni a dziś mu spadł (nie wiem jakim kurwa cudem) do garnka z wodą i szlag go jasny trafil, razem ze zdjęciami mojego syna z pierwszego roczku życia. A ten ma DO MNIE pretensje że zdjęć nie zrzuciłam! Zabije...

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Mój mąż ma dziś muchy w nosie niestety :]

    Nie nos do tego potrzebny :D!

    kajax lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Ja mojego rozszarpie jak tylko do domu wrócę. Kupiłam sobie nowy telefo , stary smartfon nieuzywany leżał sobie w szufladzie, mąż go wczoraj dał na barek w kuchni a dziś mu spadł (nie wiem jakim kurwa cudem) do garnka z wodą i szlag go jasny trafil, razem ze zdjęciami mojego syna z pierwszego roczku życia. A ten ma DO MNIE pretensje że zdjęć nie zrzuciłam! Zabije...


    Męski klasyk. Obrona przez atak :P Mój dokładnie tak samo reaguje, jak są jakieś problemy ;/

    kajax lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W torbie mam jeszcze termofor ale chyba sobie daruje;p w domu poprostu grzeje mnie mąż:)

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Ja mojego rozszarpie jak tylko do domu wrócę. Kupiłam sobie nowy telefo , stary smartfon nieuzywany leżał sobie w szufladzie, mąż go wczoraj dał na barek w kuchni a dziś mu spadł (nie wiem jakim kurwa cudem) do garnka z wodą i szlag go jasny trafil, razem ze zdjęciami mojego syna z pierwszego roczku życia. A ten ma DO MNIE pretensje że zdjęć nie zrzuciłam! Zabije...

    Napisałam ci elaborat pełny nienawiści i poparcia dla twojego nastawienia ale mi wcielo. Zatem napisze tylko... Ja piedole. łącze się z Tobą w bolu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 21:43

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój zrobił wielkie oczy jak mu zakomunikowałam, że ma misję na dziś wieczór :p najpierw zwątpił czy da radę, ale później nawet mu się pomysł spodobał ;)
    Tak więc nowa armia żołnierzy posłana na wojenkę - niech walczą ;)

    A wy się dziewczyny nie stresujcie staraniami, bo wam się komórki jajowe zestresują :p przyjemność trzeba czerpać :)

    Uparciuszek, Flowwer lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Męski klasyk. Obrona przez atak :P Mój dokładnie tak samo reaguje, jak są jakieś problemy ;/


    Ja wczoraj kupiłam sobie stolnice silikonowa, to mi maz ja zdarzył ja pociąć, i to specjalnie, bo na co mi stopni a, która można pociąć? Oczywiście on nie widział w tym nic złego.

    Prze juz w łóżku chce mi się sppaac tak strasznie, wstałam o 4 rano a musze jeszcze iść się umyć i ogarnąć. Jak mi się nie chceww

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Męski klasyk. Obrona przez atak :P Mój dokładnie tak samo reaguje, jak są jakieś problemy ;/
    Chyba każdy facet tak reaguje. Mój też. Jak mu wytykam co zrobił złego to on natychmiast wytyka mi co ja zrobiłam "gorszego" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 21:45

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    W torbie mam jeszcze termofor ale chyba sobie daruje;p w domu poprostu grzeje mnie mąż:)
    Rodzina zawsze ugości :D

    Trzymaj się jakoś przetrwasz ;-)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    W torbie mam jeszcze termofor ale chyba sobie daruje;p w domu poprostu grzeje mnie mąż:)

    Ja właśnie leżę z termoforem.. Niestety zimą zawsze mi stopy strasznie marzną. W domu mogłoby być 30 a ja stopami mogę wódkę mrozić.. o zgrozo! Ręce nie lepiej ale mniej mi to dokucza.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Chyba każdy facet tak reaguje. Mój też. Jak mu wytykam co zrobił złego to on natychmiast wytyka mi co ja zrobiłam "gorszego" :D

    Normalnie opis mojego męża...

    kajax lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ