X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie szyjka macicy po owulacji
Odpowiedz

szyjka macicy po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Czy któraś z Was moglaby mi wytlumaczyc jak to jest z tym "badaniem szyjki " . Jak to prawidlowo zrobic ??? . Pytalam ginekologa i oczywiscie tlumaczyl , ale jednak wolalabym jakby tk ktoras z Was powiedziala "naszym"jezykiem :) Dziekuje.

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Widzę, że temat trochę ucichł, ale stwierdziłam, że podzielę się moimi dzisiejszymi obserwacjami.
    Pierwszy raz mam taką sytuację, że moja szyjka macicy jest tak rozpulchniona, że zajmuje bardzo dużo miejsca tam w środku. Jest twarda, zamknięta i raczej nisko. Myślicie, że to może być objaw ciąży?

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Paulinka24 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja mam to samo od owu cały czas wysoko rozpulchniona miękka, dzisiaj termin okresu test negatywny, także znów nic z tego ..... jak widać każda ma inaczej tez myślałam że to coś zwiastuje u mnie ale no zaczynają mnie ćmić jajniki także zbliża się okres wielkimi krokami ;(

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ta rozpulchniona szyjka macicy jest jakoś tak od popołudnia do wieczora. Zorientowałam się, bo chciałam sprawdzić temp. w środku dnia i termometru włożyć nie mogłam heh. A dziś doszły bóle jajników. Dziwne, nigdy czegoś takiego nie miałam :) jak miał iść @ to taki okresowy typowy ból, a teraz inaczej...

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ;) czytałam wasze forum i postanowiłam dołączyć. Mam nadzieję, że ktoś to jeszcze jest:) Wiec moja sytuacja wygląda tak
    Ostatnio @ miałam 30.05 do dnia dzisiejszego nadal jej brak(cykle 30dni), nie żeby mi to jakoś przeszkadzało:) Ale testowanie negatywne:( Dużo, a nawet bardzo dużo wodnistego śluzu. Wiecie może co to może być skoro to nie ciąża:(?

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy po owulacji odczuwałyscie bol w szykjce macicy?

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam dwudniowy ból szyjki przy dotyku, sama nie wiem co to miałam wówczas dzien przed tym bólem plamke krwi, obstawiam że owulacja wówczas była ale ból szyjki to dla mnie nowosc, po tych dwóch dniach przestała boleć , poki co czekam na efekty :)))

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnowię temat. Kobitki moja szyjka oszalała. 16-18dc miałam szyjkę wysoko miękką i otwartą. 19dc była wysoko ale twarda i zamknięta. Dziś 20dc temperatura poszła lekko w górę (ucieszyłam się że w końcu coś się dzieje) a tu szyjka znów miękką wysoko i otwarta. Trochę niżej niż wcześniej ale wysoko. Co to może oznaczać?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ