X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Test

Oceń ten wątek:
  • Petite Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o spojrzenie obiektywnym okiem na wynik testu. Dwie kreski czy jedna? http://zapodaj.net/dba55cc74c261.jpg.html

    petite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby coś widać ale dlaczego taki żółtawy ten pasek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez widze ale za dwa dni sprawdz jeszcze raz.

  • Petite Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, zrobił się taki po 3 minutach. Od tygodnia nie mogę nic przełknąć bo zaraz mnie mdli , mam zawrotu głowy no i jeszcze ten biały śluz z pochwy. Sama już nie wiem co mam o tym myśleć. Za dwa dni powtórzę test - jestem strasznie niecierpliwa.

    petite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory dzien po owu?

  • Petite Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15

    petite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo leć na betę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow to powinno cos byc widac wiecej chyba ze ovu byla pozniej. Zrob za dwa dni albo bete ;)

  • Petite Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę test i dam znać :) Trzymać kciuki.

    petite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz powtórzyć tego samego dnia tylko nie pij 3 godziny nic. U mnie też był taki cień, na kolejnym teście wyraźniejszy ale i tak zrobiłam betę. Tyle, że to był 10dpo :)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia jest :) Też widzę.
    Zrób drugi, albo tak jak radzą dziewczyny - idź na bete

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,prosze o pomoc.dzis moj 30 dzien cykl,zazwyczaj okres pojawia sie po 25-28dniach.wczoraj i dzis testowane,widzialam druga blada kreche,choc tzeba sie przyjrzec.boli mnie podbrzusze,kuje,piersi wrazliwe.kiedy na beta isc zeby bylo wiarygodnie?dodalabym zdjecie tego testu ale nie wiem jak...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mozesz isc. Ile po owu jestes?

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno okolo 2tyg,okresu nie mam nadal.nie chce sie nakrecac,staramy sie z mezem 1,5roku a leczymy od pol roku

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno okolo 2tyg,okresu nie mam nadal.nie chce sie nakrecac,staramy sie z mezem 1,5roku a leczymy od pol roku

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test o czulosci 10,nie byl to poranny mocz,blada kreska ale juz golym okiem widoczna pojawila sie po ok 20minutach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to spokojnie mozesz isc zrobic. ;) bo jesli owulacja sie nie przesunela i ja mialas to cos wyjdzie. A moze byc tak jak u mnie ze ciazy nie bylo objawy byly a Okres i tak sie spoznial ale ja nie wiem czy owu byla i kiedy bo nie obserwowalam jeszcze wtedy siebie.

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro polece na krew z rana to pojutrze bede wiedziec,mam nadzieje ale narazie po cichu

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak objawy to podswiadomie mozna wywolac..a testy robilas przed @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymam kciki ;)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ